VIDEO: Chicago politsei avaldatud videokaadritest näeb, kuidas spetsiaalselt ettevalmistatud meeleavaldajad politseinikke ründavad

Maailm, Video,
- Updated

Ameerika Ühendriikides alguse saanud mustanahaliste elude eest võitlev liikumine (Black Lives Matters) on muutunud jõhkraks vägivallatsemislaineks ning üha enam pannakse toime läbimõeldud ja hoolikalt ette valmistatud grupiviisilisi ja taktikalisi rünnakuid politsei vastu.

Vasakpoolse maailma heakskiidul toimuv vandaalitsemine ja korrarikkumine on ületanud igasugused piirid. Äsja avaldas Chicago politsei kaadrid sellest, kuidas mitu tuhat meeleavaldajat, keda mõni meediakanal “rahumeelseteks” tavatseb nimetada, ründasid süsteemselt politseid.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Chicago politsei näitas oma briifingul lühikesi juppe ülesvõtetest, mis tehti 17. juuli õhtul Grant parkis. Salvestistest on näha, kuidas meeleavaldajad kasutavad kive, lõhkeaineid, bännerit, mis rebitakse tükkideks ja millega rünnatakse politseid.

Sellele eelnes rahumeelne protestiüritus Buckinghami purskkaevu juures, kus inimesed kasutasid oma sõnavabadust ilma mingite probleemideta. Video algab, kui rahvas hakkab liikuma South Columbus Drive’i mööda. Seal on näha, kuidas inimesed liiguvad Kolumbuse kuju suunas. Juhitakse tähelepanu plakateid ühendavale plastist torule, mis võetakse hiljem kasutusele relvadena.

Politseiautod sõitsid inimeste taga, et kaitsta neid võimalike sõidukite eest, mis võivad sõita tänaval kõndivate protestijate suunas tagantpoolt. Politsei on turvanud meeleavaldajaid kõik need viimased poolteist kuud.

Peatselt võtab rahumeelne protestiüritus halvema suuna ja muutub mässuks. Paljud protestijad võtavad välja vihmavarjud ja lähevad bännerite taha, põõsastikku. Nooled näitavad, kuidas inimesed vahetavad oma riided üleni musta riietuse vastu.

Plakateid ühendanud plasttoru võetakse tükkideks, tükid on otsast teravaks tehtud ja kujule lähemale jõudes loobitakse nendega politseinikke. Filmis on näha, kui organiseeritult tegutsetakse. Tagapool on hulgaliselt jalgrattaid, millega moodustatakse tagapool kaitsevall.

Videolt on näha, kuidas üks meesterahvas jagab laiali relvi politseinike pihta viskamiseks ja kohe hakkavad mitmed korrarikkujad loopima esemeid kuju juures seisvate politseinike pihta. Viskerelvadeks on külmutatud veepudelid, erineva sisuga külmutatud plekkpurgid, kivid, lõhkeaine…

Enne seda juhtumit oli kuju juures mitu protestiaktsiooni, mis olid kõik rahumeelsed ja kus politsei austas kõigi õigust sõnavabadusele ja rahulikule protestile. Kuid see, mida nüüd videost näeb, on ilmselgelt politsei vastu korraldatud varitsus.

Rahva hulgas on inimesi kärude ja kottidega, milles on rasked esemed politseinike pihta loopimiseks, seega neil oli hulgaliselt varusid. Videolt näeb politseinike vastu suunatud rünnaku ulatuslikkust. Mitmed politseinikud said ka viga. Ühel hetkel on näha, kuidas üks politseinik liigub mingi eseme poole ja üks lõhkekeha plahvatab tema näo lähedal, ta eemaldub silma kinni hoides. Politseiülem asilm sai tõsiselt viga, ta peab käima pidevas kontrollis ja võib-olla vajab ka operatsiooni.

Allikas: Breitbart

 

18 commentsOn VIDEO: Chicago politsei avaldatud videokaadritest näeb, kuidas spetsiaalselt ettevalmistatud meeleavaldajad politseinikke ründavad

 • Avatar

  Huvitav, et ETV varjab sellist infot maksumaksjate eest.

 • Avatar

  Ja meie massimeediale on sellised kaadrid kättesaamatud. Nende jaoks on oluline, et kui mõni konservatiiv juhuslikult mõnda venelast tunneb, siis võib kindlalt väita ,et tegu Kremli jüngriga.

 • Avatar

  Tütar rääkis, et tallinnas moslemi naine põrnitses teda põlastavalt kui lühiste pükste ja särgiga linnas käis, kas ootad, et mõni noa ka seeliku alt välja tõmbab? Kas sul oma lastest siis üldse kahju ei ole, et kotipäid siin soojendad?

 • Avatar

  Neile “lillelistele-vikerkaare-helbekestele” kellel on mingeid illusioone Ameeirkas toimuva suhtes – täpsemalt, et seal käib SÕDA
  valgete inimeste vastu ja politsei nagu peaks “vähem vägivaldne olema” siis järgmised kaadrid näitavad ilmekalt milliste isikutega
  tuleb vastu tegeleda mitte ainult politseil aga ka ka valgel elanikonnal. Probleemiks on pigem see, et vaatamata teatud liberastide
  lubadustele “sama sugune video” valgete kuriteguidest kokku panna pole see neil õnnestunud. Selline video pole aastate jooksul mitte esimene!
  Eriti peavad vaatama seda videot need kes omavad mingeidki illusioone, et Aafrika “pabulased” on võimalik ümber kasvatada…
  https://www.bitchute.com/video/10ycPXsOZGEp/

 • Avatar

  Praegu Habrovski kohta Venemaa välidab sama, et spetsiaalselt ettevalmistatud märulprotestijad marodööritsevad.

  Iraan jälle avaldas 1500 Mudzahediinide poolt tapetud inimese nimed. Mudzahediinid on need, kes käisid Kelami ja Jukukalle kutsel ka Eesti riigikogus kohe peale seda, kui Klintonikrööt oli nad USA terrorilistist maha võtnid. Ehk “Iraani opositsioon”.

  On head terroristid ja halvad. On head riigipòòrajad ja halvad. Kõik kes on USA ja Iisraeli globaaldominantsi vastu, on loomulikult halvad. Seda Sven Segistimiksri homosotsi kui kõige breiviklikuma konservatiivi peavoolu meelest. Sest nagu USAs, kus demokraadid ja vabariiklased on mõlemad kabalajuutide ja rahajuutide poolt, “pistrike”poolt juhitud, on ka Eestis see globaalne agenda nii sotsidel kui konservatiividel juudiglobalismile alluv.

 • Avatar

  Mis kuradi lasteaed see on, üks kivi politseinike pihta tuleb, tõmbad automaadist sellele seltskonnale tule peale, siis järgmine kord nad enam tänavale ei tule. Kujusid võtab maha valitsus kui tahab.

 • Avatar
  täitsa loll

  Äge video. Kivid “haihtuvad” õhku poole lendamise pealt. Sellise “kivirahe” juures politseinikud isegi ei vaevu pead keerama :D. Nalja nabani. Algus näidatakse, et tohutu rahvamass. Järgmistes kaadrites tundub, et 1500-2500 inimest. Meil ka ju Delfi näitas “kaadreid” tühjadest südametest Lauluväljakul, kus oli lausa 10000+ inimest. Fotograaf nägi ikka kõvasti vaeva. :D.

 • Avatar

  Ma ei saa aru, miks politsei märatsejaid lihtsalt tümaks ei tambi?
  Selline tegevus politsei vastu nõuab ju karmi vasturünnakut.

 • Avatar

  Ma ei saa aru, miks politsei märatsejaid lihtsalt tümaks ei tambi?
  Selline tegevus politsei vastu nõuab ju karmi vasturünnakut.

 • Avatar

  Miks politsei kuulipildujaid ei kasuta? Korralik kuulipilduja tuli peale ja plats oleks saastast puhas olnud. Ja nii edasi tänavate, linnade ja riigi puhastamiseks.

 • Avatar

  Politseil pole isegi kilpe, rääkimata gaasist ja kummikuulidest. Õppigu kuidas Prantsusmaa kollavestidega käitus.!

  • Avatar

   @kris – ei taha vastu õhtut pahasti ütelda aga tundub, et kui sa vaatasid ja kuulasid siis kohale sulle midagi EI jõudnud.
   Tegemist oli lihtlabase varitsusega kus rahumeelse protesti varjus valmistati ette ettekavatsetud ja pahatahtlik rünnak just politseinike vastu.
   Selge, et politseil ei olnud eelinformatsiooni, et rünnak tuoimub ja oldi valmis vaid tagasihoidlikuks rahumeelseks protestiks.
   Kui sorose antifaj ja blm hakkasid varjatult riideid vahetama ja rünnakuks valmistuma oli juba hilja strateegiat muuta ja sellel pühjusel ka hiljem positsioonid loovutati.
   Enamus (ka siinsetest) helbekestast ei oma mitte kõige vähematki aimu politsei töö detailide ja väljakutsete osas – seda eriti see osa mis mundris ja tänavatel töötab.
   Natukene aimu saaks kui võrdleks ja meenutaks seda mis toimus “pronksiöö” raames ja eriti Tõnismäel – Ameerikas toimub see praegu sisuliselt iga päev.
   Selle erinevusega, et Ameerikas on organistoorne külg oluliselt paremini ülesse ehitatud ja provokaatoreid kordades rohkem – samuti ka rahalisi vahendeid.
   Kui ei teata siis valgustan – enamus USA politsei prefektuure oma sõjväelise tasemega relvastust ja varustust – seda kuni tankideni välja kuid enamuses siiski
   erinevad soomussõidukid mis on mõeldud vastu pidama ka IED-de ja miinide plahvatusi – samuti on enamus prefektuure väga hästi varustatud massirahutuste puhuks.
   Kogu sõjaväeline varustus saadi (oli vist) Clintoni ajal kui võeti vastu seadus mis lubas armeel oma “ülejääke” jagada politseiga.
   Seega küsimus EI ole varustuse puudus vaid selle rakenduses – sa ka kindlasti imestad miks 2-5 politseinikku peavad kinni ühte kiitsakat antifa töllmokka!
   Küsimus pole selles, et hakkama ei saadaks ühekaupa vaid selles, et üks ühe vastu saaks see töllmokk nii peksa, et hea kui ellu jääb – vigastada aga kindlasti.
   Seega on mitu politseinikku vajalikud selleks, et sellistele mölakatele võimalikult vähe vigastusi tekitada sest sorose rahadega on need varmad kohe kaebama.
   Sest peamine roll sellistel molkustel on PROVOKATSIOON – tegevus mille tagajärjel saaks näidata, et politsei on paha ja kuna ka need on vaid inimesed siis vahest
   see ka õnnestub ja IGA selline “õnnestumine” puhutakse suuremaks kui asi seda väärt – samas meedia OTSESELT VARJAB seda eelnevat PROVOTSEERIMISE osa.
   Sellist taktikat on kasutatud juba pikalt ja kuna sorosed ja meedia on ühe mündi erinevad küljed siis pikk töö kannab ka vilja.
   Praegust on lihtsalt teatud murdepunkt käes…

   Kordan veel kord – IGA Eesti inimene kellel vähegi veel pea ja käsi-jalga KOOS SUUDAVAD tegutseda peavad omale tegema relvaloa ja seele ka murtsema – SEADUSLIKULT.
   Kuna selline protsess VEEL EI NÄITA vaibumise märke siis varsti selline märatsemine jõuab ka Eestisse – esimesed pääsukeses on juba KOHAL.
   Siis ei ole enam aega oodata politsei abiaaga tuleb ISE oma perekonna kaitsmisega hakkama saada – OLETE TE SELLEKS VALMIS ON KÜSIMUS???

  • Avatar

   Iraanilt ja Venetsueelalt ja Venemaalt võib kah õppida. USA tùūrib Ukraina näite suunas.

 • Avatar
  Helge tulevik?

  Maailma heategija Sorose rahakott on jõhkruse finantseerimiseks alati avatud. Huvitav, et ülejäänud on oma karistuse natsidega koostöö eest kätte saanud, neid on tambitud 24/7, aga pole kuulda, et see seltsimees natsimineviku tõttu kannatanud oleks. Muidu on Iisrael selles küsimuses agessiivne, kuid Sorost kui Ungari juutidelt enne koonduslaagrisse saatmist väärisesemete konfiskeerijat pole puudutatud. No, 1944 aastal oli ta ka 14 aastane, kuid samas ei kahetse midagi.

 • Avatar

  Siin on just kirjeldatud KaKa “märga unenägu – niisuguste meetoditega pääseks ka tema võimule. “Sildamitest” ja muudest “kiisleritest” lihtsalt ei piisa…

 • Avatar

  Tere tulemast demokraatide maailma.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused