VIDEO Orav on maasikauputuses sunnitud ise marjad pintslisse pistma

Varia, Video,
- Updated

Reformierakonna võltsmure maasikakasvatajate pärast on tegelikult poliitiline võitlus valitsuskoalitsiooni vastu. Nagu kõik turul näevad, valitseb maasikate üleküllus ning neid pakutase laias sortimendis täiesti tavapärase hinnaga.

Uued Uudised avaldab selle kõige taustal allegoorilise video elust enesest selle kohta, kuidas orav maasikaid sööb.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

2 commentsOn VIDEO Orav on maasikauputuses sunnitud ise marjad pintslisse pistma

  • Avatar

    Loom orav ei ole teadaolevalt Eestis v66rliik. Niisugune karutais maasikaid on ilmselt Eestis v66rliik, mis v6ib, loodusele nii ette jaades, osutuda sellele ohtlikuks. Nagu ka Austraalias v66rliiki, kaamelit, sussutav ja kaitsev mitteaborigeen, keda hiljuti Eesti telekanalis selle eest filmis kiideti.

    Seega on rahvuslooduslik p6hikusimus selles, kas filmimees, kes laseb Eesti alguparase loodusliigi esindajal rahumeeli rahuldada oma naljarefleksi v66rliiki suues, kui see soomine v6ib l6ppeks osutada alguparasele loodusliigi esindajale eluohtlikuks (naljas orav ei pruugi aru saada, et sellist kogust seda maasikat suues v6ib ta saada eluohtliku pa….teeria), kas see filmimees on sihilik kohaliku rahvusloodusliku tasakaalu havitada laskja, kui ta oravat selle toidulaari juurest ara ei aja (orava enda tervise ja loodustasakaaluka v6imaliku tuleviku kaitseks) ja ei taga ka selle karutaie maasikate viimist nende looduslikumasse keskkonda.

  • Avatar

    See orav oli Reformarite salaagent, kes nosib teiste töövilja. No nii nagu Reformierakonna poliitika. Orav pole muidugi süüdi. Tema on armas loomake, kes on ilma temalt endalt luba küsimata poogitud Reformierakonna vapiloomaks.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused