VIDEO! Jaak Madison: EKRE valija peab Euroopa Parlamendi valimistel tulema hääletama

Videokommentaar,

EKRE kandidaat Euroopa Parlamendi valimistel Jaak Madison selgitab, millised on erakonna plaanid nii valimiskampaanias kui ka valituks osutudes.

Olulised on kaks asja: esiteks, EKRE toetajad peavad neil valimistel aktiivsed olema ja omad mehed Strasbourgi saatma; kuigi erakonna valimisnimekirja veavad tuntud mehed, jäävad siin ametis olijad Eestisse, ja Euroopa Parlamendis kaitsevad Eestit ja eestlust teised väärikad rahvuskonservatiividest poliitikud nimekirjast.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Seekordsed Euroopa Parlamendi valimised on ülitähtsad, sest konservatiividel on edu korral võimalus Euroopa Liit tagasi rahvusriikide liidu juurde suunata, lõpetades juba eos föderaliseerimise katsed.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused