Uued Uudised

Hollandi põllumehed jätkavad võitlust nende tootmist hävitava rohehulluse vastu

epa10093588 Vehicles drive past manure and other debris dumped by farmers on the A50 during farmers protest in Apeldoorn, the Netherlands, 27 July 2022. Dutch Farmers' activists are demonstrating in several places in the country against the government's nitrogen policy. EPA/SEM VAN DER WAL

Hollandis jätkuvad juba enam kui kuu aega põllumeeste protestid valitsuse kliimanõuete vastu, mille eesmärgiks on vähendada põllumaid 30%. Endiselt blokeeritakse teid ja kaubanduskeskusi, paljud koristusfirmad on keeldunud teede puhastamisest, kuna toetavad põllumehi. Teedel on põlevate põhupallide ja suitsu tõttu ohtlik liigelda ning juba on toimunud ka autoavariisid.

Hollandi poliitkommentaator Eva Vlaardingerbroek ütles intervjuus Breitbart Newsile, et Hollandist on tehtud pilootprojekt nn suure lähtestamise agenda rakendamisele.

Vlaardingerbroeki sõnul on riigid nagu Holland ja Kanada Maailma Majandusfoorumi ja globalistliku eliidi katsejänesed, kelle peal testitakse äärmuslikke skeeme ühiskonna ümberkujundamiseks. Sarnaselt talvel Kanadas toimunud rekajuhtide protestiaktsioonile vaktsiinipasside ja teiste koroonapiirangute vastu, on nüüd astunud oma valitsuse vastu Hollandi põllumehed.

Vlaardingerbroeki sõnul järgib Hollandi valitsus 2030. aasta kliimaagendat. „Nad ütlevad, et Hollandis on lämmastiku ja ammoniaagi heitkogused liiga suured ning need ohustavad kliimat ning kohalikku loodust, seega tuleb heitkoguseid vähendada. Mingil põhjusel ei tegeleta aga lennufirmade või muude tööstusharudega, mis toodavad lisaks põllumeestele tegelikult rohkelt heitkoguseid. Valitsus ütleb, et põllumehed peavad loobuma 2030. aastaks 30 protsendist maast ja paljude põllumeeste jaoks tähendab see täielikku tegevuse lõpetamist, sõltuvalt sellest, kus riigi osas nad tegutsevad, ja nende maa läheb – üllatus, üllatus – riigile,“ ütles Vlaardingerbroek. „Meie farmerite vara sundvõõrandatakse, riik varastab nende maa… ja sageli on tegemist valdustega, mis on olnud inimeste käes mitmeid põlvkondi, sest põllumajandussektor Hollandis on väga tugev.“

Vlaardingerbroeki sõnul toob põllumeeste vastane rünnak kaasa väga tõsiseid majanduslikke probleeme, arvestades ka seda, et Holland on suuruselt teine põllumajandustoodete eksportija maailmas. Riik on suurim lihatoodete eksportija Euroopas ning suuruselt viies piimatoodete eksportija maailmas. Tegemist on sektoritega, mis on nn kliimakava peamisteks sihtmärkideks.

Hollandi liberaalne valitsus peaminister Mark Rutte juhtimisel on võtnud eesmärgiks vähendada kariloomade tekitatud lämmastiku heitkoguseid 50% võrra aastaks 2030. See tähendab, et mõnedes piirkondades tuleb vähendada emissioone lausa 95% võrra. Hollandi põllumehed väidavad, et ükski teine ELi liikmesriik ei rakenda niivõrd karme kliimameetmeid ja et tegemist on Hollandi põllumajanduse ebaausa kohtlemisega.

„Põllumehed on uhked inimesed, väga töökad inimesed ja väga edukad inimesed, kellelt nüüd tahetakse röövida nende vara,“ ütles  Vlaardingerbroek. Ta väitis ka, et tegelikult ei ole valitsuse plaan sugugi seotud kliimaeesmärkide täitmisega, vaid hoopis migratsioonikriisiga ning et valitsus tahab tegelikult kasutada sundvõõrandatud maad uute migrandikeskuste loomiseks. Hollandis on suur eluasemekriis, aga seda mitte hollandi rahvastikukasvu tõttu, vaid ELi avatud piiride poliitika tagajärjel.

Vlaardingerbroeki sõnul on põllumehed mõistnud, et niisugune poliitika ei ole lihtsalt peaminister Rutte soolo, vaid et Rutte „on tihedalt seotud Maailma Majandusfoorumiga ja pooldab väga 2030. aasta agendat ja nn suure lähtestamise ideid, mis kõik on omavahel seotud, kõik need poliitikad tulevad neist institutsioonidest ning neid viiakse kõigepealt ellu meie riigis; meie koos Kanadaga oleme selle agenda pilootprojekt.“

Vlaardingerbroeki arvates annab toiduga varustamise range kontroll valitsusele täieliku võimu inimeste elude üle, sest nii saab valitsus dikteerida, mida ja millal inimene võib või ei või süüa. „Sõdu on alustatud vähemagi pärast,“ leidis Vlaardingerbroek.

Allikas: Breitbart

Exit mobile version