Rubriik: Maailm

Itaalias arreteeriti hoogsalt immigrante smugeldanud Riace linnapea Domenico Lucano

Möödunud nädalal pani Itaalia politsei koduaresti väikelinna Riace linnapea Domenico Lucano, kuna too on väidetavalt tegelenud juba pikemat aega illegaalsete migrantide Itaaliasse smugeldamisega. Townhall vahendab, et Lucanot süüdistatakse Itaalia immigratsiooniseaduste rikkumises, migrantide võltsabielude organiseerimises ja linna raha väärkasutamises põgenike abistamiseks.

Matteo Salvini Jean-Claude Junckerile: “Ma räägin ainult kainete inimestega!”

Euroopa Komisjoni president Jean-Claude Juncker sai oma ähvarduste järel kuulda vihjet tema väidetava nõrkuse kohta. Itaalia siseminister Matteo Salvini kritiseeris vaidluses Itaalia eelarvedefitsiidi üle Euroopa Komisjoni presidenti Jean-Claude Junckerit, kes sekkuvat riigi suveräänsetesse õigustesse, sealhulgas rahanduspoliitikasse, vahendab Kronen Zeitung. “Ma räägin ainult kainete inimestega,” vahendab üks ajakirjanik teisipäeva õhtul Salvini poolt öeldud sõnu, kes viitas […]

Vatikani diil globalistide ja soroslastega: pedofiilia mahavaikimise eest geiagenda ja multikultijutt

Täna 25.09 Eestit väisava paavsti ümber on jätkuvalt palju skandaalset ja salapärast. Breitbart analüüsib viimaseid katoliku kiriku pedofiiliaskandaale. Selle valguses ehk muutub pisut arusaadavamaks ka see, miks praegune paavst nii innukalt massiimmigratsiooni ja homoseksuaalsust ülistab.

Trump piirab immigratsiooni ja hoolitseb oma rahva töökohtade pärast

USA president Donald Trump lubab uusi immigratsiooniga seotud samme. Breitbart vahendab Trumpi intervjuud portaalile The Hill.com, milles president teatas, et kahe järgmise nädala jooksul on tal plaanis tegeleda immigratsiooniteemadega ja tulla välja äärmiselt muljetavaldavate sammudega.