Uued Uudised

VIDEO Aafrika protesteerib Taanis Ameerikas toimuva vastu

epa08455961 Supporters of the Black Lives Matter movement protest in front of the US Embassy to Denmark, in Copenhagen, Denmark, 31 May 2020. Protesters gathered in front of the embassy under the heading 'I Can't Breathe' to express their feelings in regard to the death of 46 year old George Floyd while in police custody. A bystander's video posted online on 25 May appeared to show George Floyd, 46, pleading with arresting officers that he couldn't breathe as an officer knelt on his neck, in Minnesota, USA. The unarmed black man later died in police custody. EPA/Ida Guldbaek Arentsen DENMARK OUT

USA rahutused ähvardavad paisuda ülemaailmseteks, sest vasakliberaalid on nad eksportinud igale poole laiali.

Austraalia peaminister Scott Morrison ütles USA-s vallandanud rahutusi silmas pidades: “Ei ole vaja importida Austraaliasse asju, mis juhtuvad teistes riikides”.

Morrison tabas kümnesse – pole vaja Ameerika rassisuhteid mujale viia ja kütta üles hüsteeria ühest sündmusest, mis tuleks jätta USA justiitssüsteemi korda ajada.

Facebookis võib näha kellegi Naqeeb Khani videot protestist Taanis pealinnas Kopenhaagenis. Miks toovad ässitajad need teistesse maadesse, kus ei pruugi olla samasuguseid vastuolusid?

Siit ka vastus neile, kes küsivad, miks ei taha rahvuskonservatiivid massimigratsiooni Eestisse, sealhulgas ka Aafrikast. Sest kui siia sigineb suur aafriklaste kogukond, siis toovad nad ka teise maailma serva probleemid Eestisse üle ja hakkavad siin nende najal tänavapoliitikat tegema.

Eestlastel on õigus elada sellel maalapil, mida nad saavad pidada oma kodumaaks, rahulikult ja segamatult. Migratsioon toob alati kaasa kellegi solvumised rassistlikul pinnal, võõraste kultuuride omavahelised tülid (türklased kurdide vastu Saksamaal), võõrad ideoloogiad (islamiäärmuslus) ja palju muud halba, mida monokultuurses ühiskonnas poleks.

Lugu mustade grillpeost Nõmmel on Uute Uudiste kommentaariumi toonud palju niinimetatud rassismivastaseid. Neile võib öelda ühte: meie ei soovi, et Tallinn muutuks Kopenhaageniks, kuhu on kokku jooksnud osa Aafrikast, kes protesteerivad Ameerikas toimuva vastu.

Rahvaste segamine ei ole lõbus protsess, kus kõik on üks suur sõbralik pere. Me pole sarnased, muidu poleks tekkinud eri rasse, rahvaid, kultuure ja riike. Kui aga vastandid kokku panna, tekivad põrkumised. Rassismivastastel tuleks endalt küsida – miks pole USA 157 aastaga rassirahu saavutatud? Ju siis ikkagi miski ei klapi.

Praegu ei levi maailmas mitte valgete rassism mustade vastu, vaid süüdistused valgete pihta, kes ei soovi Aafrika laialipaigutamist kogu maailma.

Exit mobile version