VIDEO Aafrika protesteerib Taanis Ameerikas toimuva vastu

Maailm,
- Updated

USA rahutused ähvardavad paisuda ülemaailmseteks, sest vasakliberaalid on nad eksportinud igale poole laiali.

Austraalia peaminister Scott Morrison ütles USA-s vallandanud rahutusi silmas pidades: “Ei ole vaja importida Austraaliasse asju, mis juhtuvad teistes riikides”.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Morrison tabas kümnesse – pole vaja Ameerika rassisuhteid mujale viia ja kütta üles hüsteeria ühest sündmusest, mis tuleks jätta USA justiitssüsteemi korda ajada.

Facebookis võib näha kellegi Naqeeb Khani videot protestist Taanis pealinnas Kopenhaagenis. Miks toovad ässitajad need teistesse maadesse, kus ei pruugi olla samasuguseid vastuolusid?

Siit ka vastus neile, kes küsivad, miks ei taha rahvuskonservatiivid massimigratsiooni Eestisse, sealhulgas ka Aafrikast. Sest kui siia sigineb suur aafriklaste kogukond, siis toovad nad ka teise maailma serva probleemid Eestisse üle ja hakkavad siin nende najal tänavapoliitikat tegema.

Eestlastel on õigus elada sellel maalapil, mida nad saavad pidada oma kodumaaks, rahulikult ja segamatult. Migratsioon toob alati kaasa kellegi solvumised rassistlikul pinnal, võõraste kultuuride omavahelised tülid (türklased kurdide vastu Saksamaal), võõrad ideoloogiad (islamiäärmuslus) ja palju muud halba, mida monokultuurses ühiskonnas poleks.

Lugu mustade grillpeost Nõmmel on Uute Uudiste kommentaariumi toonud palju niinimetatud rassismivastaseid. Neile võib öelda ühte: meie ei soovi, et Tallinn muutuks Kopenhaageniks, kuhu on kokku jooksnud osa Aafrikast, kes protesteerivad Ameerikas toimuva vastu.

Rahvaste segamine ei ole lõbus protsess, kus kõik on üks suur sõbralik pere. Me pole sarnased, muidu poleks tekkinud eri rasse, rahvaid, kultuure ja riike. Kui aga vastandid kokku panna, tekivad põrkumised. Rassismivastastel tuleks endalt küsida – miks pole USA 157 aastaga rassirahu saavutatud? Ju siis ikkagi miski ei klapi.

Praegu ei levi maailmas mitte valgete rassism mustade vastu, vaid süüdistused valgete pihta, kes ei soovi Aafrika laialipaigutamist kogu maailma.

8 commentsOn VIDEO Aafrika protesteerib Taanis Ameerikas toimuva vastu

 • Avatar
  inna seinre

  Järjekordne näide liigsest sõnavabadusest ja vahukloppimisest.No kujutate ette,see lollus ruudus levib üle ilma.Ja meie meedia kajastab nii kallutatult olukorda. .Mitte sõnagagi põhjustest ,mis seal taga oli jne.Päris juhtunu alguses räägiti ka valerahast ja natuke mehe taustast,kuid nüüd kõlab ainult süüdistus politsei vägivalla asjus.Ja ka lõhkumiste ,süütamiste,muude vägivallategude asjus oleks silm nagu kinni ning suu lukus.No peab ikka tõesti kõvema käega olema.Ei saa tervet maailma peapeale pöörata selle globaalse üleshaibitud hulluse pärast.Kui midagi kohe ja nüüd ette ei võeta,läheb asi väga veriseks.Kujutage ette,et need protestijad saavutaksid võidu.Anarhia on selle nimi.

 • Avatar

  Miks need grillijad on Eestis? Välja siit!
  EKRE, kus sa nüüd oled oma lubadustega?
  Veel on võimalik need mõnedsajad siit minema kihutada enne, kui …

  • Avatar

   Ära muretse, midagi ei juhtu, ei EKRE ega kellegi teise valitsuse ajal.
   Antakse käsk ja just nii läheb ja ka jääb. Kahju küll, aga nüüd on nii.

   • Avatar
    Krässukese teine tulemine

    Jälle on Ukraina Maasikas siin oma meest mängides uut normaalsust kehtestamas.

  • Avatar
   Elmer Hill

   Endine president G.W.Bush, vabariiklane, pöördus avalikult president Trumpi poole, noomides teda olukorra pärast.Talle ei tule meelde, miks ta Iraaki tungis ja tekitas tohutut kahju sellele maale, ka enda omale, tappes 5000 USA sõdurit.Ta ei näe ka kaabakatest värdjate märatsemist ja lõhkumist oma maal-nüüd tungisid märatsejad juba Ameerika ikoonilisse Macy`s kaubamajja.
   Üks ameeriklasest Yahoo!News`i lugejatest kirjutas sellise kommentaari:Bush ütleb:”Afroameeriklastest mehi kiusatakse ja ähvardatakse nende enda maal…” OK.Mind kiusati ja ähvardati afroameeriklaste poolt, kui ma elasin nende naabruses.Minu pere pidi evakueeruma ühel hetkel, sest ma kartsin minna apteeki, et osta ravimit oma tütrele.Miks endine president ei räägi sellistest faktidest?Sellepärast, et ta eelistab omaenda silmis hea välja näha.Las ta elab afroameeriklaste keskel mõne päeva, ehk pärast seda ta enam nii vabalt ei räägi.G.W.Bush, ma ei hooli nahavärvist, kuid pärast aastatepikkust kogemust ma olen ettevaatlik ja ei hooli poliitilisest retoorikast.

  • Avatar
   Elmer Hill

   Lp.UU, kas ma olen siin portaalis nüüd persona non grata?Minu arvamust J.Toomepuu artikli juures ei avaldatud, ka siia kirjutasin-see on kadunud.Mis kannatust ma varuma pean?Miks Postimees ega Kesknädal ei modereeri ega kustuta minu arvamusi?
   Ometi olen ma EKRE valija?Miks, UU?

 • Avatar

  Väga rikastav 😉

 • Avatar

  “Lugu mustade grillpeost Nõmmel on Uute Uudiste kommentaariumi toonud palju niinimetatud rassismivastaseid.”
  Ahsoo. Kohe palju? Rassismist nagu pole juttu olnud, küll populismivastastasus, sest igast asjast imetakse välja teema, et rahvas on loll ja poliitikud on targad ja kui neid poleks, ei tõuseks homme päikegi.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused