VIDEO Aafrika protesteerib Taanis Ameerikas toimuva vastu

Rubriik Maailm On
- Updated

USA rahutused ähvardavad paisuda ülemaailmseteks, sest vasakliberaalid on nad eksportinud igale poole laiali.

Austraalia peaminister Scott Morrison ütles USA-s vallandanud rahutusi silmas pidades: “Ei ole vaja importida Austraaliasse asju, mis juhtuvad teistes riikides”.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Morrison tabas kümnesse – pole vaja Ameerika rassisuhteid mujale viia ja kütta üles hüsteeria ühest sündmusest, mis tuleks jätta USA justiitssüsteemi korda ajada.

Facebookis võib näha kellegi Naqeeb Khani videot protestist Taanis pealinnas Kopenhaagenis. Miks toovad ässitajad need teistesse maadesse, kus ei pruugi olla samasuguseid vastuolusid?

Siit ka vastus neile, kes küsivad, miks ei taha rahvuskonservatiivid massimigratsiooni Eestisse, sealhulgas ka Aafrikast. Sest kui siia sigineb suur aafriklaste kogukond, siis toovad nad ka teise maailma serva probleemid Eestisse üle ja hakkavad siin nende najal tänavapoliitikat tegema.

Eestlastel on õigus elada sellel maalapil, mida nad saavad pidada oma kodumaaks, rahulikult ja segamatult. Migratsioon toob alati kaasa kellegi solvumised rassistlikul pinnal, võõraste kultuuride omavahelised tülid (türklased kurdide vastu Saksamaal), võõrad ideoloogiad (islamiäärmuslus) ja palju muud halba, mida monokultuurses ühiskonnas poleks.

Lugu mustade grillpeost Nõmmel on Uute Uudiste kommentaariumi toonud palju niinimetatud rassismivastaseid. Neile võib öelda ühte: meie ei soovi, et Tallinn muutuks Kopenhaageniks, kuhu on kokku jooksnud osa Aafrikast, kes protesteerivad Ameerikas toimuva vastu.

Rahvaste segamine ei ole lõbus protsess, kus kõik on üks suur sõbralik pere. Me pole sarnased, muidu poleks tekkinud eri rasse, rahvaid, kultuure ja riike. Kui aga vastandid kokku panna, tekivad põrkumised. Rassismivastastel tuleks endalt küsida – miks pole USA 157 aastaga rassirahu saavutatud? Ju siis ikkagi miski ei klapi.

Praegu ei levi maailmas mitte valgete rassism mustade vastu, vaid süüdistused valgete pihta, kes ei soovi Aafrika laialipaigutamist kogu maailma.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused