Aastaid tagasi, kui EKRE oli valitsuses, toimus Lõuna-Eestis üks Võidupüha sündmus, millel esinenud noor lumehelbeke teatas, et tema vanavanaisa ei võidelnud sellise Eesti eest, kus geisid vaenatakse. Vastusõnas ütles üks vanem mees, et eesti mehed ei läinud Vabadussõtta mitte sallivusest, vaid vaenlasi tapma ning tollal peeti teisi poisse vaatavat noormeest paremal juhul veidrikuks.
Sõjaväe olemuseks ongi ka demokraatlikus ühiskonnas ennekõike relvastatud vastupanu koos pealetungijate elimineerimisega. Seega on liberaalses Läänes aastaid relvajõududes kultiveeritud “mitmekesisus” ja “kaasatus” teravas vastuolus armee tegeliku eesmärgiga. Lesbitüdruku võib ju kaasatusest ja soolise võrdsuse eesmärgil armeesse võtta, aga ta võetakse sinna ikkagi tapjaks ja selle kõrval on tema seksuaalne identiteet kõige ebaolulisem asi.
President Trump teeb sellele lõpu ja õigesti teeb. Postimees kirjutab pealkirja “NATO roogib Trumpi hirmus dokumentidest välja viiteid kliimale ja võrdõiguslikkusele” all: “NATO töötajad on asunud alliansi dokumentides pehmendama kliimat, sooküsimusi ja mitmekesisust puudutavat sõnakasutust, et vältida USA presidendi Donald Trumpi administratsiooni võimalikku kättemaksu, ütlesid kolm asjaga kursis olevat allikat väljaandele Politico.
NATO komisjonid ja töörühmad on sõnastanud kliimat, naisi ja julgeolekut puudutavad tekstid ümber eeldatavalt USA-le vastuvõetavamasse vormi, sest Donald Trump on oma teisel ametiajal asunud võitlema mitmekesisust, võrdõiguslikkust ja kaasamist soodustavate algatustega. Seejuures on USA kaitseministeerium hoogsalt asunud välja juurima kõiki enda seesuguseid programme.”
Kõigepealt kliimast. Sõjandussfäär on ala, kuhu ei saa kliimalollusi kuidagi pookida, sest Venemaa, Hiina, Iraani, Põhja-Korea ja teiste totalitaarriikide võimas sõjamasin elatub puhtalt fossiilsetest kütustest ning liberaalne Lääs peab samaga vastama, elektritanke ja -lennukeid lihtsalt ei saa neile vastu panna ning keskkonnasõbralikud mürsud ja pommid on rumalus. Ukrainas sõjas hävitatakse loodust ja keskkonda ning rikutakse Maa kliimat, aga seda ei saa Bideni või von der Leyeni direktiiviga kuidagi muuta ning Greenpeace või Just Stop Oil enda asfaldi külge liimimisega Vene vägistajaarmeed ei peata.
Homoseksualismi, transsoolisuse või soolise võrdsuse juurutamine relvajõududes aga on eriline rumalus. Armee vajab sõdijaid ja kõik muu on ülearune või koguni kahjulik. Rootsis sunniti sotsialistide võimu ajal sõjaväelasi, päästjaid ja politseinikke osalema “geipraididel” – see ei ole kuidagi jõustruktuuride teema, nad peaks sel ajal olema väljaõppel. Ameerikas kulutati kaitseraha transsooliste soomuutmisoperatsioonidele – see ei tohiks kuidagi armee rida olla.
“Kaasatus” ja “mitmekesisus” on USA armeed ainult nõrgestanud. Meedia kirjutas Bideni ajal sellest, et valged heteronoormehed on lakanud relvajõududesse astumast, sest neil pole mingitki karjäärilootust, edutatakse vaid musti, homosid ja teisi vähemusi. Kui ajakirjandus kirjutas kaheksandat kuud rasedast naispiloodist, kes käis lendudel, ütles endine sõjaväelane Jüri Toomepuu, et tema poleks seda naist kunagi lennukisse lubanud, juba tema enda ja lapse, aga ka lahingulise turvalisuse pärast. Väidetavalt oli “kaasatust” halvast küljest tunda hiljutistel Los Angelesi suurpõlengutel, kus päästemeeskonnad tegutsesid ebaprofessionaalselt, sest vähemuste kaasamise tõttu on (füüsilisi) nõudeid kõvasti alla lastud ning poliitkorrektsed päästemeeskonnad lihtsalt ei jõua voolikuid vedada.
Naastes NATO juurde – on väga hea, et teised alliansi riigid kardavad Trumpi ning võtavad kliima ja sooideoloogiaga tagasi. Euroopa vajab Vene hordide vastu samaväärset armeed, mitte vikerkaarevärvilist, sooneutraalset, seksuaalselt mitmekesist ja “triibuliste nimekirjade” alusel loodud karnevaliarmeed.
Uued Uudised