Rubriik: Arvamus

Mart Helme: Reformierakonna ja Keskerakonna koalitsioon oleks Eesti rahvusriigile hukatuslik!

Kui Keskerakond ja Reformierakond saavad võimaluse pärast järgmisi valimisi omavahel koalitsiooni teha, siis Eesti riigile ja eesti rahvale oleks see tõeline košmaar – tulemuseks oleks, et nelja aastaga lakkab Eesti kui rahvusriik eksisteerimast, kirjutab EKRE esimees Mart Helme.

Mait Talu EKRE infopäeval: mulle meeldib, et erakond on eestlaslikult jonnakas ja otsekohene ega paindu surve käes

Nagu paljud nii ka mina kirusin varasemalt tihti poliitikuid ja nende tehtud otsuseid. Seda nii pere kui tuttavate ringis. Lootsin sisimas, et tuleb keegi ja parandab tehtud lollused. Tasapisi sain aru, et see on rumal lootus, keegi ei tee seda minu eest.

Kalle Grünthal: Keskerakonna ja Ühtse Venemaa koostöölepe ilmselgelt toimib

EKRE Järva-ja Viljandimaa ringkonna aseesimees Kalle Grünthal ütleb oma arvamusloos, et peaminister Jüri Ratase kompromissitu hoidumine nägemast venekeelsetes inimestes võimalikku ohtu riiklikule julgeolekule viitab Keskerakonna ja Ühtse Venemaa koostöölepingu jätkuvale tööspüsimisele.

Kuidas Delfi EKRE kohta peenelt libauudist toodab

AS Turu-uuringud tegid küsitluse, millest selgub, et Mart Helmet toetab Eesti Vabariigi peaministrina 9% inimestest, millega ta on Jüri Ratase ja Kaja Kallase järel kolmandal kohal. Kuidas serveerib uuringut aga Delfi/EPL? „Helme populaarsus on sobivaima peaministri küsitluse järgi kõvasti langenud,“ tuututab väljaanne juba esimeses lauses.

Meeletu suvi ühe EKRE haridustoimkonna liikme pilgu läbi – külaskäik islami kultuurikeskusesse

EKRE haridustoimkond käis suve  hakul külas Islami kultuurikeskuses, põhjuseks nende kevadine küllakutse Tallinna koolidele, mida mitmed Tallinna elitaarsed koolid ka usinasti ära kasutasid. Oma isiklikest muljetest jutustab ja teema üle arutleb toimkonna liige Eda Rüütel.