Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Skandaalne Euroopa Komisjoni president Juncker ähvardab Itaaliat: aafriklasi te ei puutu!

-
24.05.2018
Ütle mulle, kes on su sõbrad ja ma ütlen, kes oled sina ise…
© AP Photo/Scanpix

Euroopa Liit näitab ennast üha enam totalitaarse impeeriumi ihalejana, sekkudes jõhkralt liikmesriikide siseasjadesse.

Euroopa Komisjoni president Jean-Claude Juncker tegi Itaalias loodava valitsuse jaoks ennekuulmatu avalduse: “Me tagame, et Itaalia aafriklaste õigused on täidetud.” Meediaväljaanne Il Giornale nimetab seda otseseks ähvarduseks uue kabineti vastu.

Itaalia loodav valitsuskoalitsioon on nimelt teatanud 500 000 ebaseadusliku sisserändaja väljasaatmisest riigist. “Me mõistame sellised meetmed hukka ja tagame, et Itaalia aafriklaste õigused oleks täidetud,” selgitas Juncker.

Aafriklased on itaallaste seas äärmiselt ebapopulaarsed, eriti pärast noore itaallanna tapmist ja tükeldamist nigeerlase poolt Maserata linnas. Selle teo tagajärjel aafriklaste pihta tule avanud Itaalia mees aga saab isegi vanglas arvukalt toetusavaldusi.

Itaallased väidavad, et Nigeeria ehk Lagose maffia tõrjub oma julmusega välja isegi kurikuulsa Napoli Camorra, nigeerlased on enda kätte haaranud Vahemeremaade narkoturu, sealseid aafriklasi on Euroopas tabatud kannibalismilt — selliseid uudiseid leiab isegi peavoolumeediast.

Samas on Itaalia ise seni suhtunud üle Vahemere tulevatesse aafriklastesse liigse pehmusega, korjates paadipõgenikke merelt üles, selle asemel et neid tagasi suunata. Nii ongi riik kimpus ülerahvastatud põgenikekeskuste ülalpidamisega ja käib teistele liikmesriikidele peale, et nood osa koormast enda kanda võtaksid. Uus valitsus aga näeb väljapääsu immigrantide Aafrikasse tagasisaatmises.

Junckeri ähvardus aga on osa survestamismehhanismist, sest Itaalia uus valitsus ohustab eurotsooni stabiilsust ning Saksamaa juhtrolli Euroopas. Samas on Itaaliat raske karistada, sest tegu on ühe EL-i suurema majandusega, pealegi on riik üks suurimaid liidu ühiskassasse maksjaid Saksamaa ja Prantsusmaa järel.

Euroopa Komisjoni president ennast aga on tabanud kriitikalaine tema osalemise pärast Karl Marxi 200. sünniaastapäeva pidustustel Saksamaal Trieris, milles paljud näevad toetust sellele kuritegelikule ideoloogiale.

Allikas: kansalainen.fi.