31 aastat pärast Laulva revolutsiooni ideede võitu peab Eesti taas nende eest võitlema

Arvamus,
- Updated
©UU
See peaks olema tänasel päeval põhiloosungiks.

Täna on Eesti taasiseseisvuspäev, mil 31 aastat tagasi taastas eestlaste kodumaa oma iseseisvuse. Meil on palju üle rõõmustada, kuid palju üle ka kurvastada.

Kui iseseisvuse taastajad laulsid 31 aastat tagasi Laulva revolutsiooni käigus laulu “Peatage Lasnamäe”, ei osanud keegi arvata, et täna valitseb Tallinnat Keskerakonna Lasnamäe osakond, riigivastane Yana Toom on Jüri Ratase parem käsi ning IME algatanud Siim Kallase Reformierakond koos ettevõtjatega on toonud Eestisse sedavõrd palju venekeelseid “IT-spetsialiste”, et Tallinn ongi venekeelne slaavi linn. Nagu tahtis ka NLKP-EKP koos Elsa Gretškinaga.

31 aastat tagasi eemaldusime raudkindlalt Moskvast, et otsustamine oleks Tallinnas, aga nüüd on see tänu “liberaalidele” jällegi kaugel Brüsselis. 31 aastat tagasi surusime Interrinde maadligi, aga nüüd on ta Narvas jälle möllamas, nagu ka juunikommunistidest eestlased, kes arvavad, et okupantidele peaks ka “midagi püha” jääma. 31 aastat läks selleks, et üht punatanki eemaldada ja ka siis oli selgrootu valitsus nagu ümberläinud nõust väljavoolav vedelik.

Rahvusriigi taastamine oli 31 aastat tagasi kindel nagu raudnael, nüüd aga loodi just uus poliitprojekterakond, kelle ühe liidri arvates võib ka keenialane või tulnukas eestlane olla (Siim Kiisler), Tallinnas on juba Rahvaste Paabel, eesti keel taandub vene ja inglise keele ees ning seda lahjendatakse, nagu riigikantselei tegi seda “jälleiseseisvuspäevaga”. Seda nukrat arutelu võiks pikalt jätkata, sest 31 aastat tagasi meie iseseisvuse taastanud Laulva revolutsiooni ideed on tegelikult juba kõrvale visatud, progressivistid on Eestisse toonud uued ideoloogiad.

Kahjuks peab täna Laulva revolutsiooni ideede eest taas võitlema, kohati lausa surmavõitlust, seda nii Putini-Idast kui Sorose-Läänest tuleva vaenlasega.

Uued Uudised

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused