Absurd kuubis: sotsist roolijoodik pidi jääma saladuseks, rahvuskonservatiivist abipolitseinik aga sattus siseuurimise alla

Arvamus, Repliik,
©UU
Jaak Madison

Tänane Õhtuleht kirjutab, et EKRE ridadesse kuuluv Euroopa Parlamendi saadik Jaak Madison võib kenasti abipolitseinikuna edasi tegutseda, sest mitme kuu jooksul läbi viidud sisekontrolli kohaselt ta ei lekitanud infot Hannes Rummi purjuspäi sõidu kohta.

Nimelt viis politsei- ja piirivalveamet läbi sisekontroll, et tuvastada, kas keegi politseiametnikest on avaldanud purjuspäi autojuhtimiselt tabatud Hannes Rummi menetlusega seotud infot kõrvalistele isikutele. Kuna samal ajal joobnud Rummi jaoskonda toomisele oli seal juhtumisi abipolitseinik Jaak Madison, siis vesteldi ka temaga, kuid lekitamine kinnitust ei leidnud.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Politsei pidas 2018. aasta 16. novembril kinni ja viis jaoskonda autoroolis 1,5 promillise joobega istunud toonase sotsist välisministri Sven Mikseri nõuniku Hannes Rummi. Viimane läks prokuratuuriga oportuniteedile ja pidi läbima rehabilitatsiooniprogrammi koolituse „Korralik juht“.

Läinud aasta suvel ütles Jaak Madison Eesti Ekspressile, et kahtlustab Rummi oportuniteediga lõppenud kriminaalmenetluse lõpetamises kinnimätsimist ja varjamist.

Äsjase traagilise liikluskuriteo valguses, kus purjus autojuht tappis Saaremaal kolm inimest, on selline Hannes Rummu kui roolijoodiku kaitsmine seda absurdsem. Ime, et keegi ei pidanud tema ees veel vabandust paluma.

4 commentsOn Absurd kuubis: sotsist roolijoodik pidi jääma saladuseks, rahvuskonservatiivist abipolitseinik aga sattus siseuurimise alla

 • Avatar

  Koolitusprogramm “Korralik juht”loodi tingimusega et seda ei saa rakendada juhul kui joove on üle 1.5 promilli. Ilmselt ei kehti see sotside kohta.

 • Avatar

  Ma kujutan ette, kui Madison oleks püksata mööda Brüsselit jooksnud… seda skandaali ei jõuaks ära kuulata, kõik ainult sellest räägiksid. Nüüd aga, kui sots palja peenisega lidub, ei näinud meediakajastust kuskil. Ükski mu tuttav polnud kuulnudki. Topeltstandardid on märksõna tänases poliitikas nii Eestis kui Euroopas. Põlastusväärne!

 • Avatar

  See uudis oleks pidanud järgmine päev olema meediaväljannete peauudis. Siinkohal tulekski natuke Madisoni tutistada vaikimise eest. Aga tegelikkuses vaikiti ikka see uudis maha. Kes ja miks, oleks küsimused?

 • Avatar

  Taolisi ebaõigluse näiteid loeme iga päev ja midagi ei juhtu ja keegi ei vastuta. Politsei peadirektor on E.Vaher ja Siseminister M.Helme.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused