Absurd kuubis: toetusrühm toetusrühma toetuseks?

Arvamus, Repliik,
- Updated
©Riigikogu.

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna saadiku Paul Puustusmaa algatusel asutati kuu aja eest Riigikogu modernse tehnoloogia, energeetika ja teadusuuringute toetusrühm Tuleviku Eesti, mille eesmärk on uute, ratsionaalsete ja innovaatiliste teaduslik-tehniliste lahenduste leidmine, nende rakendamine erinevates majandusvaldkondades ning sidumine meie riigi vajaduste ja rikkustega.

Kuigi muu hulgas puudutab see ka vesiniktehnoloogiat, asutas reformierakondlane Annely Akkermann nüüd olemasolevat sisuliselt koopeerides vesiniktehnoloogia toetusrühma. Kas selles rallis tullakse järgmisena välja toetusrühma toetusrühma asutamise ettepanekuga?

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Selline absurdne käik, et mitte öelda kaaperdamine, muudab opositsiooni tegemised veelgi piinlikumaks, sest tulevikutehnoloogia ja Eesti progressiivne areng ei ole pelgalt EKRE või Keskerakonna saadikute huvide valdkonda kuuluv nähtus ning peaks olema kõikide huvides, kus poliitiline kuuluvus peaks jääma tahaplaanile.

Selles valguses oleks tervistav näha, kui Akkermanni toetusrühm ühineks juba varemasutatud Tuleviku Eesti toetusrühmaga, sest selline mõttetu killustamine asja edasi ei vii. Mõlemasse rühma kuulub 9-10 saadikut.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused