Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Ameeriklaste Lipa-lopa Fauci ja tema kohalik taustakoor 

-
27.07.2021
Ameerika tervishoiujuht ehk Flip-flop Fauci.
© Scanpix

“Paljud on pidanud murega tõdema, et meie teadusnõukoja esindajate avaldused laperdavad seinast seina. Mõnigi teaduslikult põhjendatud, autoriteetne arusaam võib üleöö asenduda risti vastupidise, aga samavõrd autoriteetse käsulauaga. Kusjuures, aasta jooksul kogunenud teaduslik informatsioon ei ole suhtumisi kuigivõrd muutnud.

Mõned näited üleöö muutunud tõekspidamistest:

* Koroonaviirus on ohutu.
* Koroonaviirus on üliohtlik.
* Viirus ei levi õhu kaudu
* Viirus levib peamiselt õhu kaudu
* Maskidest pole kasu.
* Maskid kaitsevad ja nende kandmine on kohustuslik.
* Piirangutest pole kasu.
* Ranged piirangud kaitsevad meid viiruse levimise eest.
* Haigustunnusteta inimesed ei levita viirust.
* Just ilma haigusnähtudeta inimesed on eriti ohtlikud viiruse levitajad.
* Osad, eriti protesti- ning konservatiivide üritused levitavad ohtlikku viirust.
* Õigete jõudude üritusi viirusehirm ei puuduta.

Nimekirja võib pikalt jätkata. Arvate, et meie teadusnõukoda on kummaliselt ebakindel ja muutliku meelega? Asi on tegelikult hullem.

Ülaltoodud mõttepärlid ei pärine teps meie teadlaskonna au ja mõistuse esindajatelt. Nende autoriks on vanahärra nimega Anthony Fauci, kes on USA tervishoiu tüüri hoidnud viimased 40 aastat. Oma vastukäivate ja järjekindlalt valeks osutuvate avalduste eest on dr. Fauci pälvinud rahvalt hüüdnime Flip-flop Fauci (Lipa-lopa Fauci).

Vaatamata fundamentaalsetele möödapanekutele püsib mees ametis kindlalt nagu raudnael. Tema autoriteetseid arvamusi, ükskõik kui vastukäivad, põhjendamatud või jaburad need oleks, kordavad president Biden, massimeedia, riikide valitsused, teadusnõukojad kui ka faktikontrollid. Meie omad kaasa arvatud.

Siit koorub paar väga tõsist järeldust. Esiteks, meie “teadusnõukojas” puudub mitte ainult teaduslik, vaid igasugune iseseisev mõtlemine. Püünele tõstetud professorid esitavad loosungeid, mida pandeemia peastaabist ette kirjutatakse. Teadusnõukogu on vaid butafoorne ripats, mis kaugelt tulevatele korraldustele usaldusväärsuse pitseri vajutab.

Teiseks, meie valitsus ei suuda ega taha eesti rahvast väljast tuleva ohu eest kaitsta. Valitsuse, eriti sotsiaalministri kohustus on leida ja rakendada teadlased, kes suudavad informatsiooni adekvaatselt koguda ning hinnata. Ükskõik milline massihullus maailmas möllab, Eesti riigi asi on hoida eesti rahvast.

Praegusel valitsusel napib nii oidu kui ka tahet, et eesti rahvas võimalikult väikeste kahjudega kriisist läbi tuua, vältida skisofreeniliste kampaaniatega kaasa jooksmist. Hoiame eesti rahvast, toetame mõistuse jõudu!”

Karl Olaf Rääk

Viited: Hannity: Dr. Fauci was ‘visibly shaken’ during Congressional testimony https://www.youtube.com/watch?v=rS-byOrgekU