Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Andres Raid: inimesed pole rumalad, nad näevad riigi kitsaskohti

-
12.01.2022
Ajakirjanik Andres Raid.
© Uued Uudised

“Ehkki eliit armastab oma kodanikke kui ullikesi kohelda, pole see tegelikult sugugi nii ja see annab lootust.

Enamus Eesti riigis oigab praegu rahapuuduses, energiakandjate hinnad löövad valusalt ja mõne ka suisa maha. Ärksamad on kiiganud Rahandusministeeriumi kodulehele ja sealt paistab küll vastu pilt, mille kohaselt raha peaks ülegi olema! Piisab sellestki, kui vaadata, kuhu „riik“ investeerinud on ja just eriti huvitavad on välisriigid.

Niisiis – kuhu raha läheb? Lugedes allpool olevat nimekirja tekib tõepoolest küsimusi ja kui imeväel püsib selles isegi Utah`i äpardus…

Veenduge ise:

Kesk-Eestist saadeti juba suvel ilmunud kuulutus, see meenus saatjaile seoses politseinike tegevusega kasvõi paljuräägitud MEM Cafe ümber toimuva või veidi varem täisvarustuses märulipolitseinike kasutamisega enam kui rahumeelsete demonstrantide vastu.

Küsimuse all on ei midagi muud kui politseinike kvalifikatsioon. Kujutlege vaid, mis saab, kui selle ametikoha saab väiklane ja kättemaksuhimuline, labane ja koolis vaid nõutud aja niisama ära istunud tegelane? Ja selline tegelane hakkab kohapeal pooma, keelama ja kui midagi lubama, siis seda vaid endale?! Mis asi on politseitööd toetav tegevus?! Kirja saatjad pilasid ise, et äkki on peetud silmas koputajaid?!

Olgu kuidas on, kuid struktuuride komplekteerimine sellisel viisil selliste kriteeriumide alusel midagi head ei tõota, ammu see oli, kui sellistel ametikohtadel töötamisel oli üheks eelduseks kõrgharidus. Kuid – kaege ise:

Andres Raid, ajakirjanik