Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Andres Raid: kui asendaks kohtlemise suhtlemisega

-
08.08.2021
Andres Raid
© UU

Julian Reichelt, kes on Saksamaa 1,37 miljonilise tiraažiga populaarse ajakirja „Bild“ (https://www.youtube.com/watch?v=ESR9En6YXW8) peatoimetaja, vabandas avalikult ja otseselt, keerutamata oma lugejate ees hirmu õhutamise eest viimase 18 kuu jooksul seoses Covidi epideemia kajastustega, vahendab ajakirjanik Andres Raid.

Ta asetas rõhu vabandusele just maailma laste ees, kellele öeldi, et „te mõrvate oma vanaema“, kui lähete talle liiga lähedale. Reichelt tunnistas, et kõige kõrgemalt koteeritud Bildi kajastus oli „nagu mürk“ ja „pani sind tundma ennast ohuna ühiskonnale“.

Oma kaamerate ees peetud kõnes (https://www.zerohedge.com/covid-19/editor-chief-germanys-top-newspaper-apologizes-fear-driven-covid-coverage) teatas Reichelt, et Bild, mida annab välja enam kui autoriteetne Axel Springeri kirjastus, julges välja öelda, et Angela Merkel on selles asjas ebaõnnestunud ja palus oma lugejate ees vabandust. Ta märkis muuseas, et „palume vabandust pooleteise aasta pikkuse poliitika eest, mille ohvrid olite teie“.

Nagu on väljaanne UncoverDC, leiavad piirangutevastased rahumeelsed protestid ja väljaastumised aset igal pool maailmas, sealhulgas ka Saksamaal. Tuhanded inimesed astuvad välja oma õiguste eest teha ise otsuseid. Reichelt tunnistas oma vabanduses tohutut propagandahulka ja märkis ka seda, mil moel kained hääled ja õigustatud küsimused pandeemiaalastest diskussioonidest (https://uncoverdc.com/2021/07/10/with-feds-help-moderna-forecasts-record-revenue-of-19-2b/) lihtsalt kõrvale lükati. Peatoimetaja palus seda valet mitte uskuda lisades: “Miljonitele lastele selles riigis, kelle eest see riik on vastutav, tahan öelda seda, mida kantsler ja valitsus ei julge. Me vabandame teie ees. Kui riik võtab teilt lapsepõlve, siis peab ta tõestama, et teeb seda tõesti viimasest vajadusest ja reaalse ohu ees. Seda tõestust pole kunagi esitatud. See on asendatud propagandaga, kus laps on pandud pandeemia vektoriks“.

Reichelt võttis küll puhkusega aja maha seoses „käitumisprobleemidega“ töö juures, kuid kutsuti siiski tagasi ja taastati ametis, tõsi – kõrvale pandi veel teine, nö kaastoimetaja: (https://www.nytimes.com/2021/03/25/business/springer-reinstates-bild-editor.html).

Springeri juht Mathias Döpfner teatas siiski, et Reichelt tegi küll vigu, kuid kõik on taas korras ja meie lahkuminek oleks viga“.

Kuidagi inimlik ja meie praeguses ühiskonnas on just see enam kui imelik. Keegi tunnistab midagi, keegi vabandab eksisammude eest ja seda arusaadavalt – kuidagi kuskilt muust maailmast tundub see kõik olevat. Oleks meilgi just selles mõttes teisem, inimlikkust ja mõistmist rahkem, tapalavasid ja anonüümse pealekaebaja-koputaja ametit ihkavaid tegelasi aga vähem, oleks ammu paljud asjad lahendatud ning ühiskondlike lõhede asemel rõõmsam ja elutervem (sic!) rahvas.

Kas oleks palju nõuda meie kõikvõimalikelt häälekatelt tegelastelt sedagi, et asendaksid rahvast silmas pidades kohtlemise suhtlemisega, algatuseks õpiksid nende vahel vahet tegema? Suhtlemisest on saanud ju relikt!

Muide, ÜRO keeldus äsja kommenteerimast WHO initsiatiivi revaktsineerimise osas, sealgi on segadused ja kahtlused. Enamgi veel – käivad juba kohtuvaidlused, et kas vaktsiine võib selliselt üldse nimetada (https://uncoverdc.com/2021/07/26/informed-consent-afld-lawsuit-seeks-halt-to-eua-and-fda-approval/) sest nad ei vasta varem kehtestatud määratlusele ja teab mis veel.

Lisaks tuleb välja, et isegi USA Toidu- ja Ravimiamet (FDA) on tegelnud otseste võltsingutega. Nimelt – FDA ja Haiguste Kontrolli ja Tõrje Keskus (CDC) on võltsinud ja fabritseerinud Covid 19 testide tulemusi segades inimrakke tavalise külmetusviiruse fragmentidega, kuna neil ei olnud parasjagu saada SARS-CoV-2 “covid” virus`e näidist!

(https://www.globalresearch.ca/breaking-cdc-fda-faked-covid-testing-protocol-using-human-cells-mixed-common-cold-virus-fragments/5751831)

Kõik on selge vaid meie Tanel Kiigel ja „kõiki maailma perearste“ esindaval Karmen Jolleril, sest hämmastava ilmeksimatuse ja regulaarsusega annavad nad välja uusi ja lõplikke tõdesid – maailm võiks neilt ju õppida!

Õnneks on meil päristohtreid – meedikuid  veel ikka ka, kes südamega oma igapäevast tööd teevad ja Hippokratest hipopotamusega segamini ei aja.