Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Andres Raid: letaalne juurdlustööriist MPL-50. Ehk rahvakeeli sapöörilabidas

-
05.03.2023
Ajakirjanik Andres Raid.
© Uued Uudised

Kui kaugele, õigemini madalale on langenud meie peavoolu tase!? Üks asi on sulaselge vale jätkuv levitamine, nagu oleks Wagner EKRE  kaudu valmistesse sekkunud ja seda kindlas kõneviisis: „Äsja kirjutas Eesti Päevaleht dokumentide põhjal, kuidas kurikuulsa Vene oligarhi Jevgeni Prigožini mõjuagendid sekkusid 2019. aastal Eesti valimistesse ja korraldasid EKRE toetuse kasvatamiseks infooperatsioone“.

Õnneks edaspidises minnakse üle umbmäärasusele, võttes appi võlusõna „võisid“. Tahetakse muidugi öelda, et rahvuskonservatiivid on sellised kahtlased juba ammu olnud, see aga, et isegi Adolf Hitlerit rahastasid maailma suurpangad, selles pole taunitavat midagi, nagu ka selles, et kogu kommunistliku maailmapöörde taga sajand tagasi olid needsamad pangad.

Olgu ülaltooduga kuidas on, kuid alljärgnev on küll midagi sellist, mida kaine pea või terve mõistusega välja ei mõtle.

Õhtulehest loeme: „Venemaal on eriti mütologiseeritud standardse MPL-50 juurdlustööriista letaalsus. Pärast selle väljatöötamist 1869. aastal on vähe muutunud, selle jätkuv kasutamine relvana tõstab esile jõhkraid ja madaltehnoloogilisi lahinguid,“ seisab aruandes”.

Teadmiseks ja selgituseks niipalju, et “juurdlustööriist MPL-50” on rahvakeeli sapöörilabidas, ehk originaalis „МПЛ-50, малая пехотная лопата-50“.

Hakka või neid teateid edaspidi huviga lugema, et kas suuremat jaburdust on ka võimalik välja mõelda!?

Andres Raid