Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Andres Raid: meil on jahmunud peaminister, kes saab riiki tabanud hädadest tagantjärele teada

-
09.09.2022
Kaja Kallas sai kaugtöö ajal Riigikoguga suhelda läbi interneti, mis vajab samuti elektrivoolu.
© UU

“Annaks kodumaa eest kõik ära, aga selle “kõik” on mu valitsus mult juba ära võtnud…” (pealtkuuldud kõnelusest ühistranspordis).

Ära tuli! Mõned asjad meie elus on paratamatus ja seni arvati, et see on näiteks elukaar ning öö ja päeva vaheldumine. Tuleb välja, et elujärje allakäik on ka paratamatus ja peaminister on selle täna avalikult välja öelnud. „Augusti elektriarved on kõigile suur jahmatus ja paratamatult on see alles algus“.

Huvitav muidugi, et peakokka paneb jahmatama see, mis tal potis keeb ja mis sellest kõigest välja tuleb, äkki on kokk võõraste paberite ja soovitustega tööle saanud?!

Huvitav, kas tõesti meie ülekantud tähenduses kokad ei tea, et seis on hapu ja EU kapitulatsioonist ei räägita sugugi mitte jutumärkides, vaid praeguse jäärapäise ja asjatundmatu poliitika jätkudes suisa tõsiselt.

Veel tundub, et meie valitsuse ja ka selle liikmetele lähedalolevad ametnikud ei tea suurt midagi börsi toimimisest ega seal kujundatavatest (mitte börs ei kujunda hindu, vaid seal askeldavad spekulandid, st reaalsed isikud, kes, muide, ei ole Putini käsilased) ning sedagi, et hinna kujundavad need spekulandid mitte praeguste olude, vaid provisoorselt tulevikus kujunevate hindade alusel, aga see kõik tundub olevat kõrgem matemaatika, millel meie reaalsete energia tootmise hindadega mingit pistmist ei ole.

Vastasel korral teaks valitsus eesotsas peaministriga, et õhus hõljub Lehmann Brothers 2 ehk kütuseturu krahh. Auk, mis on konkreetne ja ähvardab, on 1,5 triljonit!

Meile aga räägitakse lugusid otsekui paralleelreaalsusest, üha vähem „läheb see peale“ nii meil kui ka mujal Euroopas, kus protestid on üha häälekamad, meile neist aga eriti ei räägita.

Räägitakse lahkunud monarhist, ehkki siinsed inimesed temast midagi eriti ei tea, ammugi sellest, et Inglismaa kui koloniaalriik lagunes peaaegu lõplikult just Elizabeth II ajal. Aga meil on teemad laadilt teised – otsekui uhked vasallid – vaata, kes meid kõik valitsenud ei ole! „EKSPRESSI ARHIIVIST | Kuninganna Elizabeth II esiisa valitses ka Eesti alasid“.

Andres Raid