Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Andres Raid: WHO teeb Ukraina sõja varjus ettevalmistusi maailma kontrollimiseks läbi pandeemiate

-
02.03.2022
Ajakirjanik Andres Raid.
© Uued Uudised

Suure sõjakära varjus on ikka midagi muud ka toimetatud, eriti kõike seda, millest eriti avalikult ei tihkagi kõnelda. Kas seekord on kellelgi maailmavalitsuse korraldamisega tõsi taga?!

Suure pandeemia taandumisega on leevendatud paljusid piiranguid, mitmel pool USA-ski ei pea enam maske kandma. WHO on nimelt asunud tegema ettevalmistusi ajal, mil kogu maailma tähelepanu on koondunud (koondatud) Ukrainale, tegema ettevalmistusi järgmiseks globaalseks pandeemiaks.

Eelmise aasta 1. detsembril asutasid WHO 194 liiget valitsustevahelise läbirääkimiste üksuse, mis on mõeldud peatselt saabuva pandeemia ärahoidmiseks, ettevalmistamiseks ja valmisolekuga selle saabumiseks. Ärahoidmine on siin lihtsalt niisama kirja pandud – igast teisest punktis selgub, et ta saabumine on juba kuskil kellegi poolt ära otsustatud. Keegi ei maini ega huvitugi – mis pandeemia see jälle küpsemas on?! Järgmine arutelu pidi algama juba üleeile 1. märtsil, mingeid teateid selle kohta paraku ei ole.

See rahvusvaheline üksus, mida esindab  USA peadelegaat  X. Becerra, peaks tegema edenemise aruande 76. Üleilmsel Tervise Assambleel 2023. aastal ja sellest peaks saama ametlik maailma juhtimise  instrument, mis peaks tegevuseks valmis olema juba 2024.aastal. Eelmise aasta 1.detsembril märkis  WHO peadirektor Tedros Adhanom Ghebreyesus: „Covid 19 pandeemia on heitnud valgust paljudele „eksitustele“ maailma tervishoiusüsteemis ja sedagi, et paljud riskirühmad jäävad vaktsineerimisest kõrvale. Parandamist vajab süsteem, milles abivahendid peaksid olema kättesaadavad. Vajame kokkulepet ja riikide pühendumist arenevate vaktsiinide kasutamiseks…“

Detsembris võeti vastu esimest korda alates WHO asutamisest alates (1948) „ühe otsuse“ nimetus uue globaalse initsiatiivi tähistamiseks The World Together – WHO teatel kasutab see uus üksus WHO põhikirja artiklit 19, milles on öeldud: „Terviseassambleel on õigus juurutada konventsioone igas sfääris mis kuulub organisatsiooni kompetentsi ja see jõustub iga liikme jaoks“.

WHO kohal on omakorda IHR (Rahvusvaheline Tervise Regulatsioon), mis teeb omad reeglid ja jõustama hakkab neid kohustuslikus korras WHO. Lisaks on olemas veel IHR – see  on omamoodi üksus ja asub hieararhias WHO kohal, tegijad ja otsustajad on seal pigem varjus kuid otsad viivad paratamatult Big Pharma suunas.

WHO surub oma rolli IHR-i uue narratiivi juurutamisel jõuliselt peale ja räägib täpsustusteta „uuest pandeemiast“ ajal, mil ajakirjanduse tähelepanu on mujal. Selle uue lähenemise keskpunktis on vaktsiinid, meinstriimi meedia seda paraku eirab.

Isegi WHO-s endas kostub sosinaid, et see on ju tagauks üleilmse ühe valitsuse diktatuuri poole!

Andres Raid, ajakirjanik