Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Ärgem häbenegem olemast need, kes me oleme: mehed ja naised, eestlased, kristlased, valged

-
06.05.2023
Olgem need, kes me oleme!

EKRE poliitik Eeva Helme kirjutas sotsiaalmeedias sellest, kuidas liberaalid üritavad Ungarit ennast häbenema panna ja kuidas nood uhkelt püstipäi oma liini jätkavad. Ühtlasi ütleb ta, et meie inimestel tuleb ära lõpetada enda, oma maailmavaate ja rahvuse häbenemine.

Eestis on liberaalid kahjuks selle häbenemissurvega juba üsna kaugele jõudnud – paljud eestlased häbenevad oma rahvust ja keelt, sest “ingliš” ja kosmopoliitsus on popimad; seda et neile meeldib tegelikult mehe ja naise suhe ning ei meeldi teineteist käperdavad mehed; seda, et et nad eelistaksid “suure liidu” asemel oma väikest Eestimaad, jne.

Sellel häbenema sundimisel on pikem ajalugu. Stalini Nõukogude Liidus, Hitleri Saksamaal, Mao Hiinas ja mujal totalitaarsetes maades oli peaeesmärgiks murda teisitimõtlejad, panna nad ennast süüdi tunnistama ja oma tegusid kahetsema. Edasi oli neid juba lihtne ka tappa: kui alandatud olevus teatas pisarsilmi, et ta on “hea võimu suhtes” olnud tõeline tõbras ja ta on väärt karmi karistamist, siis on see see ohvri enda luba ta elimineerida ja seda totalitaristid taotlevadki.

Eestis oli esimene survelaine siis, kui Reformierakond opositsioonis oli – siis nõuti iga asja eest vabandamist, kuid mitte sedavõrd siiralt, kuivõrd ennast alandades ja endale tuhka pähe raputades. Muide, kui Urmas Reinsalut naiste väidetava solvamise pärast “tühistati”, siis tema murdus ja ongi selliseks jäänud.

Ameerikas tehti “murdmist” BLM-i linnapõletamise ajal ja järel, kui mitmes demokraatide kontrolli all olevas linnas (Portland, Seattle), sunniti valgeid kursustele, mille tulemusena pidid nad lahti ütlema oma “valgest olemusest”.

Praegu veab Eestis sellist kampaaniat Postimees, kes survestab EKRE-t lahti ütlema oma maailmavaatest ja “soinistuma” liberaalseks jalalapiks. Rahvuskonservatiivid sellele mõistagi ei lähe.

Aga paljud eestlased, kes saavad ajupesu “Aktuaalsest Kaamerast”, “Reporterist”, mitmetest raadiosaadetest ja ajalehtedest, on sellega kaasa läinud. Need on näiteks eesti naised, kes kaitsesid trammis purjutavaid ukraina pagulasi. Eestlased muudetakse pehmeks väidetega “Mis sul on teiste armastuse vastu!” (kooseluseaduse või muu taolise läbisurumisel) või “Nad on ju õnnetud sõjapõgenikud!”

Nii pannakse inimesed enda põhimõtteid häbenema ja loobuma võitlusest mehe ja naise abielu kaitsel, kuigi homoagenda agressiivsus ja soov senised väärtused hävitada on silmnähtavad; nad sunnitakse “häbenemisega” loobuma võitlusest selle nimel, et eestlased jääks oma kodumaal ikkagi enamusrahvuseks. Vasakpoolsed mängivad inimeste õilsatel tunnetel, et panna nad tegema asju, mis teevad elu halvemaks.

Rohi selle vastu on vaid üks: tundkem uhkust selle üle, et oleme mehed ja naised; et oleme eestlased oma ajaloolisel kodumaal tugeva kultuuri ja keelega; et me oleme kristlased kristlikus ruumis; et me oleme looduse antud nahavärviga; et me tahame olla peremehed omal maal siin ja praegu.

Uued Uudised

Erki Evestus annab hästi edasi selle, mida vasakliberaalid saavutada tahavad: