Arusaamatutest valedest: kas juhtpersoonidel on kohustus valetada?

Arvamus,
- Updated
©UU
Viirus.

Uute Uudiste kaasautor Priit Tali tuletab meelde, et varem välja öeldud sõnum riigi valmisolekust koroonaviiruseks on hajutanud usu, et selleks ka tegelikult valmis ollakse.

„Kas riikide juhtpersoonidel on kohustus valetada?Või saavad riikide juhtpersoonideks ainult isikud, kellel on loomupäraselt patoloogiline kalduvus valetada? Miks eriti kriitilistes olukordades süüdimatult ja teadlikult oma rahvale valetatakse?

Hüva, totaalse paanika ärahoidmiseks on ehk vahel õigustatud teatavate nüansside ja faktide mitteavalikustamine või olukorra näitamine reaalsest ilusamana. Aga kui rahvale kommunikeeritakse valet, mis kohe või loetud päevade jooksul igal juhul välja tuleb, siis on tulemus vastupidine – rahvas hakkab kahtlustama igat infot ning uskuma, et talle jälle valetatakse. Siit on aga paanikani vaid väike samm.

Kui vastutav minister veebruari lõpus avalikult kinnitas, et riik on viiruse saabumiseks valmis – mida see siis tähendas? Kas tal puudus adekvaatne info ja lahmis niisama? Või oli info olemas ja ta lihtsalt valetas? Kumbki variant ei ole mingilgi moel aktsepteeritav. Oli ju selge, et reaalne olukord selgub kohe-kohe. Ja selguski – riik EI OLNUD valmis! Mis sel juhul oli valetamise põhjus? Või eesmärk?

Mistahes vale mistahes eluvaldkonnas on õigustatud (kuigi mitte eetiline) ainult sellisel juhul, kui see ei tule välja. Täiesti arusaamatu on valetamine, kui valetaja ka ise teab, et tõde niikuinii üsna pea selgub. Sellisel valel ei saa ju olla mitte mingit eesmärki, sest mistahes eesmärk ei saa realiseeruda.

Mida andis vale riigi valmisoleku kohta? Rahvas oli paar päeva rahulik ja siis saadi aru, et riigi valmisolek oli bluff ning puhkenud paanika oli kordades suurem, kuna tõusetus loomulik küsimus „mida meile veel valetatud on?“.

Juba Tšernobõli aegadest on minu teadlikus mälus olukordi, kus kriitilisele olukorrale reageerib riigi juhtkond varjamisega, läbinähtava hämamisega, arusaadavate ja kohe paljastuvate valedega. Miks see nii on? Miks ei ole võimalik rahvale rääkida olukorrast nii, nagu see on?

Mida hullu oleks juhtunud, kui Kiik oleks juba veebruaris teinud üleskutse otsida pööningutelt välja vanad puskarimasinad ja hakata kanget alkoholi ajama, kuna desinfitseerimisvahendid saavad riigis kohe otsa?

Või kui ta oleks avalikult välja öelnud, et näomaskid ja muu on kohe-kohe lõppemas ning kõik, kellel mingeid sidemeid või võimalusi, võiksid selles suunas pead tööle panna?

Mida halba oleks saanud juhtuda, kui meile oleks tõtt öeldud? Ja millise loogika järgi võin ma seniste valede valguses uskuda kinnitusi, et toit ei saa otsa?“

Kommentaarid

2 commentsOn Arusaamatutest valedest: kas juhtpersoonidel on kohustus valetada?

 • Avatar

  Autor puudutab huvitavat teemat – selliseid “igipõliseid” poliit-ametnikke kutsutakse teatud žargoonis “leegionärideks” – Eestis on käibele läinud ka mõiste “poliitbroiler”. Asja mõte on selles, et juba noorest east leitakse isik kes on on küll tark (kõrge IQ-ga), kuid omab muid negatiivseid omadusi. Näiteks on patoloogiline valetaja, on arglik, omab füüsilisi puudusi (mis ei pruugi pealiskaudsel vaatamisel näha olla) ja omab “huvisi” mida elutervel isikul ei ole – peamiselt mõeldakse siis seksuaalseid kalduvusi mis isik püüab varjata. Talle leitakse “mentor(id)” kes isikut aitab ja samas ka kogub kompromiteerivat materjali antud aisiku kohta. Toetuseks on partei aparaadi väline “seltskond” nagu vabamüürlased, rotary ja terve plejaad enam vähem varjatud grupeeringuid. Need on oma vahel hästi seotud ja ka kordineeritud grupeeringud kes omavad kombitsaid ERINEVATES parteides ja poliitilistes suundades.
  See “leegionäride” põhimõte ei ole uus, kuid on olnud suht varjus – selle teema kirjutas raamatuks NLKP Ideoloogiaosakonna (sisuliselt partei luure) osakonna nimetud töötajad, et oleks õppe ja abimaterjal nii KGB kui ka GRU töötajatele – rääkimata oma “kontori” vastavatele ametnikele. See raamat ilmus välja Jeltsini “sula” ajal ja on nüüdseks jälle “kuhugi” kadunud. Ehk meie keeli “poliitbroilerid” ei ole mingi isetekkeline umbluu aga hoolikalt kultiveeritud ja majandatud süsteem riigi elu kontrollimiseks ja suunamiseks.
  Kogu selle “tsirkuse” eesmärgiks on omada “oma inimest” juhtival positsioonil olenemata milline partei või poliitiline grupeering on võimul. Olen suhteliselt kindel, et ka näiteks EKRE juhtivate liikmete hulgas on nüüdseks juba vähemalt 1-2 leegionäri. Välisel “vaatamisel” on selliste isikute kindlaks tegemine oea võimatu – nad ajavad partei poliitikat piisava usinusega ja ilma (näiteks) KAPO sekkumiseta ei ole üldjuhul sellist isikut võimalik tuvastada. Kuid on on selles . mida on näidanud ka ajalugu korduvalt (aga see on juba pikem jutt), et kriitlisel hetkel sellised isikud “panevad jala taha” ja jällegi välisel vaatlusel on kõik JOKK.

  Antud teemasse on ka lugemissoovitus – esmalt üks – kes aga reaalselt soovib teemaga tutvust teha ja sellesse “mantli ja mõõga” maailma süveneda võib teada anda allikate soovitusi ON rohkem – nii idast kui läänest aga esmalt siis raamat – Jim Marss – Rule by Secresy – https://www.amazon.com/Rule-Secrecy-Trilateral-Commission-Freemasons/dp/0060931841
  Maksam ka nüüdseks meie seast lahkunud Jimmi teisi raamatuid lugeda – näiteks tema raamatu “Plot that killed Kennedy” alusel väntas Oliver Stone om kuulsa filmi.

 • Avatar

  Kokkuvõte pastor Rodney Howard-Browne’i sõnumist Aegade lõpp (pühapäeval, 15.03.2020):
  Olen rääkinud sellest, mis on tulemas, üle kümne aasta. Meie koguduse inimesed on selleks valmis. Seetõttu praegu toimuv ei ole mulle üllatuseks. Iga Ameerika jumal on langenud – spordiüritused on maas, Hollywood on maas, teleshow’d on tühistatud. Isegi mõnede megakirikute jumal langes, need kirikud on täna tühjad. Olen aastaid hoiatanud, et kirikud kaovad ühe ööga.
  Hoian oma käes organisatsiooni Rockefeller Foundation dokumenti (googledades leiab dokumendi ja seda saab alla laadida), mis avaldati 2010. aastal. Siin on kirjas see, mida me täna kogeme. Praegu toimuv ei ole juhus, kõik oli planeeritud. Bill Gates rääkis pandeemiast neli aastat tagasi. Dokumendi pealkiri on “Tehnoloogia ja rahvusvahelise arengu tulevikustsenaariumid”, 54 lehekülge. Siin on öeldud, et ühe stsenaariumi (Lock Step ehk Sulgemine) tulemus saab olema:
  “20 protsenti maailma rahvastikust saab nakatatud. Nakkuse läbi sureb … inimest. Inimeste liikumine saab olema peatatud, lennujaamad suletud. Spordisündmused tühistatud, poed suletud, teatrid suletud, kirikud jahmunud (pimedad). Pandeemia tekitab puudust, kaasa arvatud desinfektsioonivahendid ja tualettpaber. Kui inimesed keelduvad vaktsiinist, ei lubata neil reisida. Poliitilised kogunemised on ebaseaduslikud, avalikud protestid keelatud. Kasutusele võetakse sõjaseisukord (eriolukord) ja toimima hakkab uus globaalne kontrollisüsteem.”
  Inimesed üle kogu maailma nõustuvad nende õigusega turvameetmetele: plaan on kasutada pandeemiat planeedi kontrollimiseks. Viirus üksi pole selleks piisav, hirm on selleks piisav. Ma rääkisin sel nädalal erinevate inimestega umbes kolmekümnest riigist, ka tuhandete koguduste pastoritega, ja ükski neist ei teadnud kedagi, kes oleks koroonaviirusega nakatunud. Ma ei ütle, et viirust ei eksisteeri, ma ütlen, et see on inimeste kontrollimise relvaks hirmuga. Meedia on osa kogu protsessist, sest see on kujundatud sisendama inimestesse hirmu 24/7.
  Koroonaviirus on Ameerikas olnud eelmisest aastast. Ma nägin Haiguste Kontrolli Keskuse avaldust palgata inimesi karantiinis olevatesse meditsiiniasutustesse 19s USA suuremas linnas. Avaldus tehti 2019. aasta novembris. See kõik on üks pettus ja kontrollivahend, millega tahetakse vähendada rahvastikku.
  Ilmutuse raamatus (Piibel) kirja pandu on välja joondunud. Globalistid juhivad meid ühe valitsuse, ühe rahasüsteemi ja tulevase antikristuse juurde. Ja ma usun, et Jumal on üles tõstnud Trumpi seda peatama.
  On kolm vöimalikku stsenaariumi. Esimene on viimsete päevade algus vastavalt Ilmutuse raamatule. Aga ma kaldun uskuma, et see on üks suur proovilepanek.
  Teiseks, Maailma Terviseorganisatsioon (WHO) püüab õhutada globalismi plaani ja sundida kõiki võltsvaktsiini tegema. Vaktsiin on juba kohal. Ja nad tapavad oma vaktsiiniga palju inimesi (nagu inimesi sureb ka gripivaktsiini tõttu), sest vaktsiini eesmärk on vähendada maailma rahvastikku (Jumal on aga Maa loonud eelkõige inimeste jaoks, mitte taimede, loomade, lindude jaoks).
  Ja kolmas stsenaarium, mida ma kaldun uskuma: Jumal pöörab selle globalistide pea peale tagasi ja sulgeb selle järgmiste kuude jooksul. Ja kõik nende plaanitu saab ära nullitud. Me palvetame selle eest, et Jumal tõmbab ära vaarao sõjavankrite rattad. Ühe või paari nädala jooksul näeme, kas kolmas stsenaarium läheb täppi ja ma annan teile sellest teada.
  Hetkel ma ei soovita inimestel lennata teistesse riikidesse, sest muutused võivad toimuda järgmise paari nädala jooksul. Julgustan kõiki aprilli lõpuni varuma vett ja toitu. Ma varun toitu ka meie koguduse jaoks, sest ma pean koguduse eest hoolt kandma. Ma tahan, et te teaksite, et kogudus on teie jaoks ja te võite end tunda siin kaitstuna. Ma ei tea, kui hullud saavad olema järgmised kaks või kolm nädalat, aga teie ei lähe hulluks. Seiske kindlalt Isandas, pidades meeles, et Ta kunagi ei jäta teid.
  Mu südames on rahu. Ja mu abilise Ericu südames on rahu. Me näeme sel ajal linnu ja rahvaid Jumala aust vapustatuna. See on lõikuse aeg. See ei ole religiooni ega leige koguduse mängimise aeg, see on radikaalsete usklike aeg nagu Eliisa, Eelija ja Paulus … Te võtate sel ajal ära ka selle maailma rikkused. See on rikkuste ülekandmise aeg Jumala laste kätesse.
  Ma keelan ära kogu hirmu teie eludes! Lõpetage valetava meedia kuulamine! Te võite valida ja kuulata meediat ning joosta hirmunult nagu peata kanad või seista Jumala Sõnal, mis hoiab Tema rahvast sel ajal. Kui arstid ütlevad, et nad ei saa teha midagi, kui pankurid ütlevad, et nad ei saa teha midagi, kui valitsused ütlevad, et nad ei saa teha midagi, siis Jumal tuleb kõige selle võimatuse keskele!
  FB kommentaar Lynn Martinez, 18.03.2020:
  Mõned päevad tagasi saatis dr Rodney Howard-Browne välja Rockefeller Foundation’i 2010. aastal avaldatud dokumendi. Dokument ütles, et praegu juhtuvat on planeeritud juba üle 10 aasta ja see vastas mu küsimusele, miks inimesed üle kogu maailma on korraga paanikas tualettpaberi järele. Kui varem on olnud surmavamaid viirusi, siis inimesed ei mõelnud tualeti peale.
  2018. aastal soovitasin lugeda dr Rodney Howard-Browne’i ja endise LKA agendi dr Paul L. Williamsi poolt kirjutatud raamatut “Onu Sami tapmine”. See sisaldab üle 1000 allmärkuse ajalooalase ja üliolulise informatsiooniga selle kohta, mida kurjusest kantud võimulolijad ei taha, et sa teaksid. Endine LKA ohvitser ja terrorismivastasuse ekspert Kevin Shipp on öelnud: “See raamat on kahtlemata kõige täpsem kirjeldus süvariigi varivalitsuse kohta, mida ma eales olen lugenud.”
  Siis sa mõistad seda aega, milles me elame, nagu on prohveteeritud Piiblis, seisad kindlalt Jumalas ja teadmises, mis tegelikult toimub lava taga, kus edendatakse Uue Maailmakorra tegevuskava. Siis sa ei karda ega paanitse, kui teised seda teevad.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused