Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Delfi suleb koroonalugude kommentaariumi – mis on selle taga tegelikult?

-
14.10.2021
Just Delfi venekeelne keskkond on paras putinistlik ussipesa.
© Uued Uudised

Delfi annab teada, et suleb kommentaariumi koroonalugude all, kuid see näiliselt ilus ettevõtmine varjab tegelikult tervet rida mitteilusaid allhoovusi.

“Sulgeme tänasest Delfi ja kõikide teiste Ekspress Meedia väljaannete koroonateemaliste lugude kommentaariumi, et võtta kõikidelt vaktsiinivastastelt, koroonaeitajatelt ja provokaatoritelt võimalus naeruvääristada vaktsiinide mõju meie ajastu ühe suurema kriisi lahendamisel,” teatab peatoimetaja Urmo Soonvald.

Siit rida küsimusi Soonvaldile.

Kuidas on Delfi kommentaariumi koondunud niivõrd palju “lamemaalasi”, et see tuleb sulgeda?

Kas selline hulk “valesid seisukohti” ei näita mitte teisitimõtlevate inimeste rohkust ja nende arvamuste hulk ületab heakskiitjate oma, mistõttu tuleb kommentaarium sulgeda?

Kui tegu on väikese hulga “trollidega”, siis miks ei suuda väljaanne neid lihtsalt blokeerida? Delfi on ju Facebooki ametlik koostööpartner tsenseerimises ja “näoraamatus” õnnestub see neil suurepäraselt. Või lasku Delfi oma “Faktikontrollil” kõik vaktsiinivastased, koroonaeitajad ja provokaatorid põrmustada.

Kas Delfi ei tea, et keelamine ei tee probleemi olematuks, sõnavabaduse kadumine aga paneb inimesed teistes sfäärides tegutsema? Gorbatšovi kuiv seadus ei kaotanud joomist, vaenukõneseadused pole ühtki ühiskonda sallivamaks muutnud ja nii edasi.

Delfi muud keskkonnad, eriti venekeelne Delfi, on tulvil räuskamist, sealhulgas putinistide oma, kuid neid Delfi ei puutu. Miks?

Delfi leiab seega, et kui probleemist ei räägita ja teistmoodi mõtlemine summutatakse, siis see aitab kaasa “meie ajastu ühe suurema kriisi lahendamisele.”