Eelkooliealiste laste seksualiseerimine on kandikul kingitus “kommionudele”

Arvamus,
- Updated
©Uued Uudised
Kommionudel on edaspidi rohkem põhjust lasteaedade ümber hulkuda. Pilt on illustratiivne.

Pedofiilia on ülemaailmne probleem, mis ei piirdu lihtsalt “kommionudega”, vaid see kuritegelik nähtus levib ka ideoloogiate kaudu.

Sotsiaalmeedias käib endiselt arutelu Rita Holmi tegevuse ja tema advokaadi algatatud kohtuasjade üle, samuti tõstis EKRE Riigikogu saadik Kert Kingo üles laste seksuaalõpetuse vastavuse eetika- ja moraalinormidele.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kert Kingo saatis nii haridusminister Mailis Repsile kui justiitsminister Raivo Aegile kirja, milles palus selgitada, kuidas on reguleeritud koolieelsete laste seksuaalkasvatus. Kingo viitab oma kirjas trükistele „Koolieelses eas laste seksuaalkasvatuse“, mida on lasteaiaõpetajatele jagatud.

Saadik tõi välja õppematerjalis oleva harjutuse lastega: „Mängite sõbraga koos tema kodus. Olete tema toas. Ta näitab sulle oma nokut. Mängige iga olukord mõne lapsega läbi. Võtke enda peale initsiatiivi haarava täiskasvanu või lapse osa. Rääkige lastele, et erinevates olukordades reageerimine on väga individuaalne. Ei ole õigeid ega valesid reaktsioone,“ seisab kirjas illustratiivse pildi all.

Ei pea olema eriti suure fantaasiaga, et kujutada ette, milline kingitus pedofiilidele kandikul ette kantakse. Eelkooliealisele lapsele räägitakse sellest, kui normaalne on oma suguelunditega mängimine – seda selgitab täiskasvanu, sedakorda küll õpetaja-kasvataja. Laps saab autoriteetse inimese suu läbi kinnituse, et see olevat normaalne.

Järgmisena kohtab ta “kommionu”, kes on lahke ja meeldiva olemisega, nagu ka kasvatajatädi, ja too hakkab rääkima täpselt sama juttu, et kui normaalne see on ja nad võiksid seda koos teha. Laps, kellele on asjast lasteaia positiivne kuvand antud, nõustub sellega ja pedofiil saabki oma.

Ei maksa rääkida sellest, et lasteaias hoiatatakse lapsi ka ohtude eest – lastel puuduvad kogemused ja oskused halba heast eristada, nad on sageli usaldavad, hoiatused võivad ununeda, neist võidakse erinevat moodi aru saada ja nii edasi. Kui juba üks laps hoiatused unustab ja “kommionuga” kaasa läheb, on kuri juba karjas. Lapsed aga on väga erinevad, eriti ohus on vaimselt ebastabiilsemad.

Laste varajane seksualiseerimine teenib igal juhul pedofiilide huve ja lühendab samas laste lapsepõlve – koolieelsed tüdrukud peaksid mängima nukkudega ja poisid autodega, mitte näppima ennast või vastastikku teineteist, selleks on hilisemad ajad.

Pärast homoseksualismi “kapist välja toomist” on ennustatud, et järgmisena legaliseeritakse pedofiilia – alustatakse seksuaaleluks lubatava vanuse alandamisest, tõstetakse esile need kultuurid, milles on lubatud lapspruudid ja -naised, harjutatakse lapsi varakult seksuaalsete teadmistega ja lõpuks on verinoored sekspommid valmis “kommionudele” sülle langema. Pole ka saladus, et sellist lõtvust ergutavad ennekõike vasakpoolsed ideoloogiad.

Isegi kui paljud liberaalid nimetavad eelpool toodud juttu ülepingutamiseks, ei saa keegi eitada seda, et “noku-tussumängudega” ära harjutatud lapsed satuvad kiiremini nende kätesse, kes ütlevad: “Kas teile siis lasteaias ei räägitud, et selles pole midagi halba?”

Varane seksualiseerimine seab laste puhul ohtu kõik – normaalse arengu, turvalisuse, tervise, vaimse stabiilsuse ja kõik muu, kokkuvõetult lapse tuleviku. Seepärast peab ühiskond sellele ütlema kindla “ei”.

UU

18 commentsOn Eelkooliealiste laste seksualiseerimine on kandikul kingitus “kommionudele”

 • Avatar

  Ühele aspektile selles loos pole siin veel keegi pihta saanud – antud kontekstis on “kommionud” suht marginaalne aspekt – hoopis hullem sellise kasvatuse sügavam ideoloogiline haav lastele ja nende TULEVIKULE – sest need lapsed on MEIE kõigi tulevik.
  Kultiveerides sellist lähenemist lasteaiast saati, et seda tüüpi “mängud” pole miskit hullu ja näita ja katsu julgelt see devalveerib lapses soolise identiteedi.
  Sooline suhtlemine tehakse triviaalseks elu pisisasjaks mis jääbki ainult nurka “katsu ja näita terviseks”.
  Noorel lapsel tekib arusaam, et sooline läbikäimine on mäng millel pole muud eesmärki kui “rahulduse” pakkumine ja saamine. Kaob aga selle suhtlemise peamine eesmärk soo jätkamine ja laste saamine. Ehk siis võttes omaks sellised lihtsustatud ja “kergendatud” käitumismudelid kasvavad lastest juba varakult “kerge elukombega” isik. Moodsas meditsiinis ei ole sellest kombeks rääkida, kuid juba Vanas Kreeekas teati ja sellest hoiduti, ning tolleaegsed reeglid on tänaseni paljudes pea, et *geeni mälus” ehk naised ei ole loodud liiga tihti partnereid vahetama. See tekitab nende tervisele olulisi probleeme ja mis peamine veel sündimata lastele. Kas te arvate, et viimasel ajal plahvatuslikult kasvanud teatud tüüpi ‘”pärilikud” haigused on tulnud nn “kasinast eluviisist” või nn “litsakast” eluviisist. Iga kord kui Mees ja Naine saavad kokku “selleks” suhtluseks siis vahetavad nad oma vahel nii geneetilist kui ka energeetilist informatsiooni. Vanasti kutsuti seda “delegooniaks” moodsal ajal “laineliseks geneetikaks”. Kui Mees ja Naine alustavad suhet siis algne “käimise” periood ongi looduse poolt mõeldud nende organismide viimiseks samale lainele. Kui aga naine “käib” läbi mitme erineva mehega ja seda veel väga väikeste ajavahedega siis tema organism ei suuda “häälestuda” ja tulevad komplikatsioonid.
  Selline asi aga viib kogu rahvuse tervise alla – lisaks mõjub ka negatiivselt majandusel – mitte vajalikud välja minekud vaimselt ebastabiilsete isikute integreermine ühiskonda ja enamus kurjategijaid on just nn “lõhutud peredest” kus naiste poolne partnerite valik on ebaregulaarne – pehmelt öeldes.
  Ehk siis sellised “n-tädid” lasteaedades tekitavad veel hullemaid probleeme kui enamus inimesi tahab tunnistada…

  • Avatar

   Üks detail veel teemasse – video nmega “Nad tulevad Teie laste järele…” palju mütlemisainet teemla kes ja miks sellist poliitikat ajab.
   https://www.youtube.com/watch?v=ne5M3UFPSu0

  • Avatar

   Isegi algaja penikasvataja teab, et kui lita on mõne krantsiga “hullanud”, siis tõukutsikaid enam ei saa! Kennelliidus elementaarne asi!
   Teadusmaailmas tuntud kui telegoonia.
   Aga kui hakata sama asja ntx. naistele seletama, siis … teate isegi, milline on liberastide-feministide (sea)kisa!

   • Avatar
    Siiski siiski

    Eesti naiste hulgas on see teooria levinud ja käibel. Ainult rõhuasetus on teine. Nad usuvad samuti, et korjavad (näe, raske on siin end viisakaks sundida…) — et korjavad meestelt oma järglastele kvaliteete. Umbes nii, et läbi tuleks käia kõik “tipud”, et ühte multitalenti ilmale luua. Et pagarilt saad leivategemise oskuse ja lihunikult lihalõikamise oma. Siis tuleks veel läbi käia kõik muusikud ja tantsiad ja poliitikud ja akadeemikud, sportlased ja tuletõrjujad, näitlejad ja selgeltnägijad. Nii oleks kindla peale minek, kui lõpuks mõne Mati peale pidama jääd ja talle “poja kingid”.

   • Avatar

    to Siiski-siiski
    Kunagi otsustas üks õukonnailudus Bernhard Shaw’d pisut narrida ja ütles:
    me peaks paari heitma! Kus tuleks tublid lapsed – minu välimus ja Sinu mõistus!
    Shaw vastas:
    Aga võib olla ka vastupidi – minu väljanägemine ja Sinu mõistus!
    .
    Aga naised paraku ei oska sellist rõhuasetust näha.

  • Avatar

   @Heino – mitte ainult koerakasvatajad aga ka näiteks hobusekasvatajad aga see selleks.

   Järgmiseks – antud probleem ei ole aktuaalne mitte ainult Eestis vaid kogu maailmas. Kui väga sügavuti MITTE minna (etnilistel konspiratoorsetel põhjustel)
   siis seda teemat on väga laialdaselt kasutanud maailmas peamiselt ÜKS luure (teised pole OTSESELT vahele jäänud) ja see on MOSSAD. Lisan video milles endine
   ehk penionil CIA kaastöötaja räägib laste /ära/kasutamisest poliitiliste eesmärkide saavutamiseks: https://www.youtube.com/watch?v=R6-gUqNPi4I

 • Avatar

  Kas keegi oskab anda selle “üllitise” autorit? Või autoreid? Ja kes selle lasteaedadesse saatsid?
  Otsisin, aga mitte ei leidnud!
  Teaks, keda mädamunadega “tervitada”!
  Ja valimistel meeles pidada!

 • Avatar

  Vanasti oli asi selge – kui räägiti-õpetati KÕIKI organeid, siis oli see anatoomia.
  Loomulikult pidi laps olema piisavalt õppimisvõimeline seda ainet õppima.
  Kui aga keegi rääkis AINULT tillist-tussust, siis oli see igal juhul pedofiilia.
  Nüüd siis püüavad ritaholmid ja sexpo’d pedofiiliat normaalsuseks kuulutada!
  PS. Arvan, et see mainitud “seksiõpik lasteaialastele” on tehtud ennekõike Rita Holmi päästmiseks pedofiiliasüüdistusest!

 • Avatar

  Esimene kord nõustun presidendiga! Kui pole tegemist õige presidendiga, siis võtku pärispresident eeskuju.

 • Avatar

  Õige!

 • Avatar

  Sihtasutus Sexpo, kus Rita Holm seksuaalkasvatajaks õppis, on pidanud avalikkuses tulist võitlust laps-seksinukkude lubamise eest. Laste seksiasjadesse tirimine on kuritegelik!

 • Avatar

  “Laste varajane seksualiseerimine teenib igal juhul pedofiilide huve ja lühendab samas laste lapsepõlve – koolieelsed tüdrukud peaksid mängima nukkudega ja poisid autodega, mitte näppima ennast või vastastikku teineteist, selleks on hilisemad ajad.” (Tsitaat artiklist) Söandan öelda, et tänases nö. organiseeritud lapseelus püüab “uus” elukorraldus korraldada ka kõnealust ainevalda, mille drastiliseks näiteks on Holmi-tädi tegevus. Lapse toimetamised ja mängud on organiseeritud lasteaedadesse ja peaksid olema korraldatud lastepäraseks arengutegevuseks. Suurema osa sellest on lapsevanemad kodust välja lükanud – lasteaeda ja siis kooli kukile. Niisugust olukorda on ühiskonna “kujundajad” varmad ära kasutama ja koguni juba 4-aastasi “eluga kurssi viima”. See on ikka ilmselt liiga vara ja pealesurutud “valgustus”.

  • Avatar

   Õige!

  • Avatar

   “Suurema osa sellest on lapsevanemad kodust välja lükanud – lasteaeda ja siis kooli kukile.” Ei ole nii, lapsevanemad ja vanavanemad pannakse nii rakkesse, et neil ei oleks enam jaksu sõdida selliste “õpetuste#” vastu, samuti ei ole neil ju ka võimalust last tõenäoliselt teise lasteaeda või õppeastusse panna. Olen psühhiaatritega nõus, kes ütlevad, et lapsed pole perekonna omand, ei olegi ja ammugi pole lapsed riigi ega lastekaitse ega psühhiaatrite omand. Lapsed on perekonna täieõiguslikud liikmed koos oma kohustuste (eakohaste) ja õigustega turvalisusele, armastusele, hoolitsusele – kõigele sellele, millele on õigus igal perekonna liikmel alates sünnist kuni surmani. Ja lasteaiad ja koolid peavad toetama perekonda kõige selle kindlustamisel, mitte pidama laste päid prügikastideks, kuhu surutakse igasugust saasta, millega päriselus midagi peale pole hakata. Need, kes neid “programme” välja töötavad ja rakendavad on sellest ehedad elus näited. Seksuaalkasvatus kuulub peresisesse programmi, väljaspool kodu tuleb seda ainult toetada. Elagu ptäisväärtuslikud perekonnad, kus antkse riigi poolt ka võimalus vanavanematel hoida ja hellitada oma linnupoegi! Seega ärgem tõstkem rohkem pensioniiga, küllap sünnib lapsi karohkem, kui vanemad teavad, et neil on, kelle kätte oma pisikesed usaldada, kui ise taas tööle ja teenima lähevad.

   • Avatar
    Henri Ollevalaja

    Fazistlik zionism „REPRESSIVE TOLERANCE“
    Teoreetiline käsitlus: (1889-1979) juudi päritolu filosoof H. Marcuse. Ta oli marksist, kuid erinevalt oma rahvuskaaslasest Moses Hessist või kommunismi isast K. Marxist (Mordecai Levi) ei pidanud Marcuse revolutsiooniliseks klassiks mitte proletariaati, vaid igasuguseid vähemusi. Just nende vähemuste abil soovitakse nüüd lammutada varasemat ühiskonda kindlustamaks omale sobiv võimupositsioon.

    Marcuse kirjeldab oma raamatus “Repressive tolerance”, kuidas kogu senine normaalsus tuleb kuulutada ebanormaalsuseks vähendamaks enamuse domineerimist. Enamuse jõu vähendamiseks tuleb eelkõige vähendada põlisrahva rolli nende omas riigis (sh. põlisrahva protsentuaalset osa rahvastikus, samuti selle osakaalu juhtivrollides), kuna just selline meede aitab efektiivselt alla suruda enamuse soove.
    Enamuse haarde vähendamisel on suuresti kasuks kõik vähemused – nemad aitavad eesliinil lagundada senist ühiskonnakorda. Kõikide “piinatud” vähemuste – anarhistid, uusimmigrandid, igat sorti friigid jne. taotlusi tuleb teatud piirini soodustada. Vähemalt seni, kuni varasem ühiskonnamudel on muutunud piisavalt ebakindlaks, et anda talle seejärel otsustav hoop.
    Pärast otsustavat lööki tuleb tuua senise võimu asemele uusmarksistlikule eliidile tõeliselt kasumlik ja lojaalne süsteem. Vähemused ise on selles etapis oma ülesande juba täitnud, nemad saavad nüüdsest tunda uue võimu malakat. Friigid kõrvaldatakse või lendavad nad alla kõrghoonetest.
    https://www.marcuse.org/herbert/pubs/60spubs/65repressivetolerance.htm


    Juudid on turvatud ja palju mõjukamatel ametikohtadel ühiskonnas, mis on sisemiselt tülis ja vastuoludes. Killustatuse käes vaevlevates riikides võivad juudid märkamatult ja diskrimineerimiseta järgida oma etnilisi huve. Iisraelis on sisseränne keelatud kõigil inimestel, välja arvatud juutidel ja pole vahet, miks uustulnukad vajavad varjupaika. Seevastu Balkaniseeritud Ameerikas on juudid raevukalt võidelnud „vaba rände“ ja „humanitaarimmigratsiooni“ eest. Nii on Ameerikast tulnud aasta-aastalt veelgi vähem valge riik. Juudid on sisendanud kodanike mõttesse, et inimese arengut mõjutavad ainult keskkonnategurid ja geenidel pole mingit tähendust. See on viinud poliitiliste otsusteni, millest on juutidele palju kasu olnud. Nende sõnul ei tooks miljonite pügmeede massiline ränne Ameerika Ühendriikidesse kaasa olulisi probleeme. Pügmeedest saavad lõpuks üsna tavalised keskmised kodanikud, kuna rassi isegi ei eksisteeri, vaid kõiges on tegu keskkonnamõjudega. Kuid üllas jutt võrdõiguslikkusest lendab Iisraelis prügikasti, kuna seal vähemuste õiguste kaitsmine ei teeniks juutide huve. … … … Kuidas oli lääne eugeenika hävitamine juutidele kasulik? Kas see oli vaid üks osa suurest holokausti muinasloost? Või võib juhtuda, et eugeenikale vastandudes on juudid edendanud mittejuutide seas düsgeneesi (geneetiline degeneratsioon)? MacDonald’i uuringud näitavad, et väga suur osa juudi haritlastest on vähemalt aastakümneid töötanud traditsioonilise mittejuudi kultuuri hävitamiseks läänes. … … ….

    Ehkki lääne eugeenika vastased ei taha sellest avalikult rääkida, on neile kasu sellest, et Iisrael on “puhas” juudi riik, samas kui lääneriikides on juudid vaid väike osa elanikkonnast. See on põhjus, miks Iisraelis valitseb eugeenika ja läänes düsgeenika (geneetiline degeneratsioon). Kui juudid, kes olid lääne eugeenika vastu, tahtsid tõesti hellitada kõigi riikide rahvaste heaolu, siis miks ei peaks nad kunagi rääkima Iisraeli eugeenika programmist? … … …. ”

    Inimsusevastane kuritegu?

    Kui Põhja-Ameerikas ja Euroopas oleks viimase 50 aasta jooksul rakendatud sarnast eugeenikaprogrammi nagu Iisraelis, oleks meie elanikkond olnud tervem, targem, rikkam ja seaduskuulekam. Olukord vaid paraneks põlvkondade kaupa. Meie geenid võimaldavad kultuuri ja ühiskonna arengut. Kuid avalikkus on sunnitud Pavlovi koerte kombel mõtlema massimõrvadele, kui nad lihtsalt kuulevad sõna “eugeenika”. Ilma eugeenikavastase kampaaniata oleksime tervemad ja suudaksime inimlikkuse ja pärilikkuse osas olla palju targemad. Jätaksime tulevastele põlvedele palju parema maailma.
    http://web.archive.org/web/20150423194306/http://magneettimedia.com/jalostusta-vastaan-miksi-juutalaiset-vastustavat-eugeniikkaa/

    Ingliskeelne artikkel: https://www.counter-currents.com/2014/07/against-good-breeding/

    Kes kontrollib meediat ja mõjutab masse põhjamaades ning Baltikumis !? “reede, 16. detsember 2016 Rootsi Demokraatliku partei liige ja parlamendi saadik Anna Hagwall astus oma kohalt tagasi. Rootsi Demokraatliku partei liige ja parlamendi saadik Anna Hagwall astus oma kohalt tagasi ja keelati uuesti kandideerimast peale seda kui ta avaldas info sellest, kes kontrollib Rootsi meediat. Nimelt tuleb välja, et “Bonnieri Grupp” omab suuremat osa Rootsi väljaannetest. Numbriliselt siis jaguneb nii: 96 raamatukirjastusfirmat, 42 äri ja börsi ajalehte, 105 interneti uudiste lehte, 9 filmi produktsiooni kompaniid, 176 erineva ajakirja välja- andmist, 23 suuremat ja peamist ajalehte, 33 telekanalit ning veel 33 “muud” meediaväljaannet Põhimõtteliselt domineerivad nad kogu Rootsi meediat. KUID sama grupp tegutseb ja omab suurt mõju ka Taanis,Soomes, Saksamaal, Inglismaal ja ka BALTIMAADES! Firmad, mille kaudu omatakse enamust: LNK Rootsis, Alma media Soomes. Läbi Alma media kontrollitakse MTV3 ja SubTv kanaleid.Rootsis on TV4 nende oma. TV4 juhib Jan Scherman ja tema tütar Clara Scherman (juudid) Soomes on nende kontrolli all Iltalehti ja Kauppalehti ning nende oma on trükikoda Lehdentekijät mille kaudu ilmub 40 erinevat ajakirja. Soomes on ka 5 maakondset, 15 kohalikku ja 9 vaba ajalehte nende omandis. Nad on ka Baltic News Service (BNS) omanikud. Aga kes nad siis on? Nimi Bonnier on neil võetud hiljem, nende originaalne perekonna nimi oli Hirschel. Peale juutidest Bonnieri grupi on Rootsis ka selline mees nagu Peter Hjörne (päris nimi Kaplan. Juut), Göteborgs-Posten omanik ja peatoimetaja. See on Rootsis suuruselt 4 ajaleht. Lisaks paljudele kohalike ajalehtede omamisele on ta suurosanik “Liberala tidningars konsortium” e. Liberaalsete Ajalehtede Konsortsium. Ta on mõjuka juudi Per Gyllenhammer (endine juht firmas Volvo) õepoeg. Bonnier ja Hjörne omavad vastavalt 30% ja 10% Tidningarnas Telegrambyrå (Rootsi uudiste keskagentuur), millest enamus riigi ajalehti oma info ja uudised võtab. Robert Aschberg (juut) on kompanii nimega Strix Television omanik, kes teeb saateid kõigile suurematele aga eelkõige just TV3-le. Roberti emapoolne vanaisa oli pankur Olof Aschberg, kes rahastas bolševikest juutide revolutsiooni Venemaal, mille käigus tapeti kümneid miljoneid inimesi. Rootsi suurima ajalehe Aftonbladet peatoimetaja on juuditar Helle Klein, kes on kunagise Stockholmi pearabi Gottlieb Kleini tütar. Helle isa Ernst Klein on ka mõjukas tegelane meediamaailmas, olles kunagi suuruselt 9-nda ajalehe Östgöta Correspondenten peatoimetaja. Arvestades seda, et Rootsis elab umbes 20 000 juuti e. 0,2% kogu rahvastikust on nad enda kätte koondanud tugeva massimõjutuse ja propagandarelva. See jutt siin peaks ka meie meedia sõltuvust ja kallutatust tõestama. Sest ka meil on neid Bonnieri auhinna kandidaate päris palju. Meie meedia on kindla kontrolli all ja me kõik näeme mis Rootsist saanud on.”

 • Avatar

  See pedofiil holm tuleb kohtu alla anda

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused