Eero Laidre: valimiste tulemus on eestlastele elu ja surma küsimus

Arvamus,
©Internet
Üleskutse Põlvas.

Oma rahva ja riigi pärast mures olev poliitikavaatleja Eero Laidre soovitab oma pöördumises eestlaste poole hoiduda hääletamast nende poolt, kes on 27 aastaga rahvusriigi tagasi viinud paika, kus seisime 1991. aastal.

“Lugupeetavad kaasteelised! Kindlasti ei annaks me endile luba Teid tülitada ilma teiepoolse soovita. Kuid sedapuhku on olukord eriline. Võiks liialdamata öelda, et parlamendivalimiste tulemused on eesti rahva elu ja surma küsimus.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kogu selle 27 aastaga, mil meie sündimus on olnud sügavas miinuses, peaks olema aru saanud ka kõige poliitikakaugem kodanik, et meid tiritakse sihikindlalt ja kuritegelikult demograafilisse kuristikku, eesti rahva ja riigi hävingusse. Kogu iseseisvusaja” on vaid ühel aastal (2010) meie sünnid olnud väikeses plussis. Ülejäänud aastatel on surmasid keskmiselt umbes 3000 rohkem. Vaid süüdimatu ei näeks sellises statistikas hävingut.

Tulevik, kui seda juhivad pahemäärmuslastest sotsiaaldemokraadid ning nende usinad teenrid Eesti 200, reformierakondlased ja keskparteilased, tõotab eesti rahvale tulla veelgi hävingulisem.

Kas me selleks seisime Balti inimketis, et võõrvõimu survel lambakarjana alistuda plahvatuslikult siginevate võõrrahvuste sisserändele, homoseksuaalsele propagandale, laste teadvuses seksuaalse segaduse tekitamisele jms? Kogu see aktiivsus kannab vaid üht eesmärki. See on pahemäärmuslastel tänaseks hiilgavalt täide viidud. Sest iga nende võimu aastaga kaob lootus, et suudame 27 aastat väldanud ja suurenevat rahvastikutühikut täita.

Kindel et pärast pahemäärmusluse võimule saamist seadustatakse homoabielud, hoogustatakse sisserännet ja asutakse veelgi agaramalt solkima meie laste seksuaalset identiteeti. Meist tehakse Rootsi. Kõike seda arvestades on meie rahvuse ja riigi lõpp vaid aja küsimus. Pole raske ennustada, kui ebameeldivaks kujuneb eestlaste elu oma maal, kui me oleme vähemus. Meie huve ei kaitse siis keegi.

Palun peata oma käsi valimisurni kohal, kui sa kavatsed hääletada Sotsiaaldemokraatliku Erakonna, Eesti 200, Reformierakonna või Keskerakonna poolt. Halasta rahva peale, kes 27 aastat tagasi tahtis iseseisev olla, kuid keda on alatult alt veetud!”

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused