Eesti ja eestlus ei ole vääring või kaubaartikkel Londoni või New Yorgi börsil

Arvamus,
©Aldo Luud/Õhtuleht
Eestlus müüdud! Pilt on illustratiivne.

Kõigieestlaste lahkus kodumaa kinkimisel on suunatud sellele, et teha eestlusvaba Eesti.

Lääne-Euroopas on see allakäigutee juba jalge all. Ajaloo ebapopulaarseim Prantsuse president Macron sai kõvema mainehoobi siis, kui ta julges solvata nii taanlasi kui prantslasi, teatades, et neid rahvusi polevatki – olevat ainult eurooplased.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Kõigi Eesti” ajabki makronilikku joont, kus kõik oleksid kas eurooplased, nõukogulased või maailmakodanikud, aga mitte eestlased omal maal. Või siis on aafrikaeestlased, moslemieestlased ja veel mingid imeelukad…

Kolumnist Ivan Makarov, kes on sada korda rohkem venelane ja teist samapalju kordi eestimeelsem kui Yana Toom, on öelnud, et eestlasteta poleks Eestit. Mis saab Eestist, kui eestlased hääbuvad, mis kontrollimatus üleilmastumises on paratamatu? Meist saaks hall europrovints, mis ei erineks millegagi näiteks Schleswig-Holsteinist või Pas-de-Calais’ departemangust!

Mis saab maast, kus põlisrahvast enam pole? Siinkohal meenub üks Venemaa selgeltnägijate saade, kus seltskond sõitis Kaliningradi enklaavi, sealsesse kummitavasse lossi selgust saama.

Müstikateemat kõrvale jättes jäi silma trööstitus seisus Preisi loss, kust Vene sõjavägi oli aastate eest välja kolinud, kuid ümbrus oli täis nende mahajäetud hooneid ja äravisatud koli. Kunagine uhke häärber oli hale jäänuk aegadest, mil sellel maal elasid sakslased.

Noor venelannast giid rääkis selgeltnägijatele õhinaga vanast sajanditetagusest Preisi legendist, millesse mahtusid mõisapreili, vaesunud aadlik ja traagiline armastuslugu. Iga kõigieestlane arvab nüüd kohe, et see on ju ülitore, kui venelane teab preislaste legende, minul aga ajas see hinge mässama.

Venelased, see ei ole ju teie maa! See ei ole teie ajalugu, see ei ole teie legend. Te olete omastanud võõra maa võõraste müütide ja minevikuga. Teile võib see kõik olla eksootiline, aga teie huvis pole hinge, see saab olla vaid neil, kes ehitasid losse või külamaju, ja elasid seal läbi eludraamad. Pealegi on teil oma Ilja Muromets ja Surematu Kaštšei!

Võõra maa hõivanud ja põlisrahva minema kihutanud inimesed ei saa vähemalt eetiliselt seda maad omaks nimetada – aga nemad tegid kuningalinnast Königsbergist Kaliningradi ja jutustavad võõraid lugusid, tegemata ise midagi selle maa heaks ja lastes ta sama rääma kui mõne kadunud küla Tverimaal.

Kõigieestlased arvavad, et Eesti on kõigi oma ja meie legendid on ka Abdul Turay omad. Ega ikka ole küll! Eesti ei ole kõigi kodu, ta on eestlaste oma. Teistel on oma maa, omad juured ja esivanemate vaimud. Kel neid pole, ongi juurtetud ja ärgu sirutagu kätt võõra hingemaailma järele!

Miks kolivad kõik migrandid linnadesse? Sest maa ei võta neid omaks ja nemad ei võta maad omaks. Linnade kivihalluses, oma kogukonna poolt kodumaalt kaasa toodud kultuurikeskkonnas luuakse hoopis Uus-Venemaa, Väike-Süüria, Mustamäe-Aafrika… Meil on Lasnamäe, mujal Molenbeek, Rinkby ja muud põlisrahva nimed, aga võõras sisu… Soomes on juba ammu teada, kuidas somaallased ja iraaklased saavad küll riigilt toetusi, aga puhkama sõidavad ikka ohtlikule kodumaale.

Eesti ei ole müüdav-vahetatav vääring New Yorgi börsil – seal võivad kõigieestlased ennast karvade ja nahaga maha müüa, Eesti ja eestlus jätke rahule!

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused