Eesti on ideoloogilise invasiooni eesliinil

Rubriik Arvamus On
©Scanpix
Tegu on ehtsaima marksistliku homorevolutsiooniga.

Praegune konflikt rahvahääletuse ja samasooliste abielu üle pole vaid Eesti probleem – tegu on ülemaailmse väärtuskonfliktiga, mis on Eestisse jõudnud. Pigem on tegu esimese põhjaliku rünnakuga endise Nõukogude Liidu alal.

Eestis on ta eriti ägedaks tõusnud kahel põhjusel: esiteks lootis LGBT homoagenda, et Eestis läheb nende võidukäik libedamalt, sest suur osa läänemaailmast on juba nende diktaadi all ja see kamp avaldab ka siinsele ühiskonnale jõulist survet (nii ongi juhtunud).

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Samas aga ei arvanud LGBT, et Eestis tuleb nii visa vastupanu – see konservatiivne vastupanuliikumine alles kogub maailmas jõudu.

Esimene rünnak toimus 2014. aastal kooseluseadusega, aga kuna seda tehti teerullimeetodil, siis see takerdus pikaks ajaks. Nüüd tungib LGBT uuesti peale, aga ta alahindas taas vastupanu.

Tavaliselt on LGBT edasi liikunud samm sammu haaval, harjutanud ühiskonda endaga ja võtnud positsioonid eelnevalt sisse. Nüüd üritatakse lausrünnakut.

Homoseksualism hakkas ennast upitama koos 1960. aastate seksirevolutsioonidega. See pole lihtsalt võitlus võrdsete õiguste eest, vaid ideoloogia, mis on liitlaseks saanud neomarksismi.

14 aasta eest kirjutas isegi Postimees geiagenda pealetungist, tuues välja selle, kuidas müüdi üldsusele homoseksuaalsust ehk neuropsühhiaater Marshall Kirki ning politoloog ja sotsiaalse turustamise eksperdi Hunter Madsen avaldatud raamatus “Pärast balli: kuidas Ameerika saab jagu oma hirmust geide ees ja nende vihkamisest 1990. aastatel” avaldatud seisukohad.

Sellest selgub homoagenda taktika: avalikkus tuleb üle ujutada homoseksuaalsuse positiivsete kuvanditega, kuni ta muutub nende suhtes tundetuks; tuleb tõkestada levimast neid sõnumeid, mis on homoseksuaalsuse vastu, ning tembeldada nende sõnumite levitajad kodanikuõiguste vaenlasteks ja homofoobideks, ning panna rahvas avalikult homoseksuaalsust aktsepteerima, kujutades homoseksuaale filmides, teleprogrammides ja meedias igati sümpaatsete tegelastena.

Võitlus geiõiguste eest ei teki mitte sellest, et keegi neid õigusi rikub, vaid käsust minna rünnakule. Homoagenda pealetung ei tähenda vähimalgi määral võitlust kellegi õiguste eest – see on teerull traditsioonilise abielu suunal.

Loe ka Revolutsioon perekonnas: homoseksualismi ideoloogia marksistlikud juured ja Ülemaailmne seksuaalrevolutsioon kui vabaduse ja perekonna hävitamine vabaduse nimel

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused