Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Eesti on JOKK-riik, kus tõelised väärtused on minema skeemitatud

-
28.04.2022
Valid Reformierakonna, saad majanduslanguse.
© Uued Uudised

Kaja Kallase valitsuse võimutsedes on Eestis loodud olukord, kus, kus rahvus- ja õigusriigi lammutamist teostatakse juriidilise vangerdamise abiga, katmaks totalitarismihõngulised algatused seaduse kaitsega.

Valitsus on erinevate kriiside katte varjus üritanud seadustesse suruda nii kooseluseaduse kui ka sõnavabadust lammutava vaenukõneseaduse sätteid. Kuigi see pole tänu EKRE-le õnnestunud, on seejärel tehtud teistsuguseid katseid.

Nüüd on Venemaa kui agressori sümboolika keelamise ja 9. mai varjus asutud ründama poliitilisi vastaseid, keelates “provokatiivselt” kasutada Eesti lippu ja tembeldades ohukoldeks Odini sõdalased, kes on tegelikult hoopis teistsuguste eesmärkidega organisatsioon, kui talle külge poogitakse.

Pealtnäha võib liberaalse valitsuse ja politsei tegevuses isegi loogikat näha – no kui tõesti lähevad Odini sõdalased 9. mail  sinimustvalge lipuga Kaitseväe kalmistule pronkssõduri juurde, on kuri karjas. Ainult et nad ei lähe – aga 9. mai ohuhinnag ja tegevuste teravik on juba suunatud Eesti lipu kasutamise ja odinlaste vastu, nemad on riiklikul tasemel muudetud ohuks nr. 1.

Nii kasutatakse täiesti seadusjärgne tegevus turvalisuse tagamisel ära hoopis teistel eesmärkidel ja kõik tundub seaduslikult õige olevat, kuigi mitte “surematu polk” pole see, keda politsei esmalt silmas peab.

Koroonakriisi ajal oli Kaja Kallase ja Tanel Kiige meelisväiteks, et Eestis pole sundvaktsineerimist – nende silmis ei viidud ju kedagi kodust ära spetsiaalsesse kohta, kus politseinikud teda kinni hoidsid ja arstid vägisi süstid ära tegid, järelikult polnud ka sundi.

Seda aga, et vaktsineerimisse skeptiliselt suhtuvate inimeste ümber loodi keelutsoon, millest nad maski, vaktsiinipassi või negatiivse testita väljuda ei tohtinud, kus paljud kaitsesüstimisest keeldujad jäid tööta ja nad muudeti teisejärgulisteks inimesteks, valitsus sunniks ei pidanud. Veel enam – Kaja Kallase valitsus kujundas nende ümber vihkamise õhkkonna, kus mittevaktsineerijaid juba sõimati ja ähvardati, ning tulemuseks oli ühiskonna lõhenemine. Ja seegi toimus näiliselt seaduslikkuse raames, kuigi erakorralist olukorda, mis kitsendamisi õigustanud, oli riigis väga napilt ja sedagi mitte PortoRollo valitsedes.

Kolmas pealetung toimub praegu nn vaenukõne suunal, kus “totalitarismiminister” Maris Lauri üritab luua JOKK-baasi, väites, et seda seadust nõuab Euroop Liit ja et Eestis olevat karistused vihakõnelemise eest puudulikud, kuigi meie seadused keelavad juba praegu vihakõne – kuid sellest on liberaalidele vähe, nad vajavad laussuukorvistamist.

Nii täieneb Eesti seadusandlus uute seadustega, millest on näha, et need hakkavad antidemokraatlikult mõjuma, kuid Kaja Kallase valitsus saab väita, et seadustest peetakse kinni ja kui kodanikele miski ei meeldi, pöördugu kohtusse (kus on liberaalsed tegelased juba ees).

Reformierakond viib Eesti totalitarismi, aga nähes, kuidas nende vaimne liider Euroopa Komisjon Ungarit ja Poolat oma nägemusega “õigusriigist” ahistab, pole miski üllatav.

UU