Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Eeva Helme: valitsusparteid põlgasid ära kõige kindlama mooduse oma nakkusohutuse tõestamiseks

-
11.01.2022
Keski hädade taga on oravapartei saba näha. Pilt on illustratiivne.
© Uued Uudised

Kolmapäeval otsustasid Reformi- ja Keskerakond Riigikogu hääletamisel, et kiirteste ei tooda nakkusohutuse tõestamise variandiks tagasi. EKRE poliitik Eeva Helme kommenteerib seda väga isikliku näite varal.

“Ma ei ütle, et ma ei suuda uskuda seda otsust, aga aru ma sellest küll ei saa. Ainus asi, mis nakkusohutust tõestab, on negatiivne test.

Meie peres on praegu kõik koroonapositiivsed (v.a Iris, kes pole meiega kokku puutunud). Kõige esimesena nakatus Helena, siis mina. Seejärel juba meie väikesed Edward ja Gloria. Täna hommikul oli positiivne test Martinil ja Viktorial. Viktoria on väiksematega vaktsineerimata.

Meil kolmel on Moderna vaktsiinid. Teise doosi saime enne jaanipäeva juunis. Seega meil on kehtivad koroonapassid.

Kui me nt keegi poleks kodus kiirtesti teinud, et ah mingi külmetus on ligi, me oleme ju VAKTSINEERITUD! Ja kogu lugu. Võiksime vabalt tänagi oma koroonapassidega minna sinna, kuhu parasjagu tuju oleks minna. Pass skaneeritakse ära, roheline linnuke kirjas ja voilaa! Tere tulemast restorani, spaasse, teatrisse, miks mitte lennujaama jne jne.

Õnneks on aga enamikel inimestel, meie nende hulgas, siiski südametunnistus alles ja praegusel ajal ikkagi kahtluse korral testitakse end ning hoitakse ära palju hullem, hoolimata, et valitsus, empaatiline peaminister, koalitsioonierakonnad ja teadusnõukoda testi millekski ei pea.”