Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Ei, tovarištš Kaljurand-Rajevskaja, meil, rahvusmeelsetel eestlastel pole teiega ühist teed!

-
03.06.2018
Marina Kaljurand on kogu oma poliitilise karjääri jooksul ennast globalistina ja rahusluse vastasena näidanud.
© Madis Sinivee/Eesti Meedia

Värske sots Marina Rajevskaja tõi taas Eesti poliitikasse sõõmu kopitanud nõukaaega, mis peaks justkui selja taga olema, kuid naaseb siiski nii Idast kui Läänest.

Nimetan eelnimetatud isikut tema neiupõlvenimega teadlikult, sest Kaljurand ei tohiks rääkida sama juttu, mida ajab nõukogude ajal sündinud ja selle “viljastavat mõju” näinud Rajevskaja.

Nimelt ütleb oma õige tee marksistide ridadesse leidnud sotsinna Delfile: “Eesti rahva mõõdupuuks ei saa olla tõupuhtus. Eesti riik ja rahvus, keel ja kultuur jäävad püsima, kui neid hoiavad kõik inimesed, kes elavad Eestis: nii noored kui vanad, nii eestlased kui venelased, nii valged kui tumedanahalised, nii usklikud kui ateistid, nii heterod kui samasoolised. Meid on liiga vähe, et üksteist alandada, solvata või ignoreerida.”

Nõukaaja inimestele tuleb see jutt tuttav ette: “isakese Leonid Iljitši” aegadel räägiti suurest Nõukogude Kodumaast, kus kõik on üks pere, nii venelane, grusiin, turkmeen, jakuut kui ka eestlane – kõik koos on ühtne vennalik Nõukogude Rahvas. Nii et Eesti noored, teile teadmiseks enne valimisi, kus see isik ka lubab kandideerida – tädi Marina räägib teile täpselt sama juttu, mida poliittöötajad rääkisid teie isadele-emadele.

Isegi kui mõelda Rajevskaja-Kaljuranna sõnadele “Meid on liiga vähe, et üksteist alandada, solvata või ignoreerida”, mis olemuselt on täiesti õiged, siis sellele eelnenud “nii noored kui vanad, nii eestlased kui venelased, nii valged kui tumedanahalised, nii usklikud kui ateistid, nii heterod kui samasoolised” nullib kõik ära. Kas Kaljurand on leidnud uute ideaalsete inglite soo, kes peaksid hakkama õndsalt paradiisis elama, või on see üks puhas valimiseelne propagandistlik jama? Kas on juba meelest läinud, kuidas presidendiks saanud Kaljulaid kohe ateistid ja usklikud tülli ajas?

Tõsiselt, proua poliitik, selgitage Delfile, Eesti valijale ja igale eestlasele, KUIDAS hoiab eesti keelt ja kultuuri Kamerunist Eestisse kolinud tumedanahaline Edmond Otang Eboti? Siinsetelt naistelt raha välja pettes? Isegi kui tegu on ausate neegritega, siis kujutage ette, neil on ka oma keel ja kultuur, mida hoida! Nende mentaliteet, mõttemaailm ja kultuuritaust lõhuvad eestlust, mitte ei arenda! Te endise välisministrina ikka teate, kui paljudes Aafrika maades hetkel genotsiidne kodusõda käib? Ja teie, mitte-eesti taustaga inimene, panete puruvõõrad eestlust edasi viima? Mida te õige endale ette kujutate? Mis asja on neegril üldse eesti kultuuriga?

Eesti võimuringkondades on välja kujunenud tugev globalistlik võimueliit eesotsas eelnimetatud president Kaljulaidiga, kes näevad eestlust nii, et eestlane tantsib neegriga Kaera-Jaani ja vitsutab koos moslemiga kama sisse. Nii tahetakse eestluse nime all luua ühtset “jevrosovjetlikku” rahvast, kes tunneks ennast hästi igas maailma nurgas ehk siis “мой адрес не дом и не улица, мой адрес Евросоюз”. Kas tuleb tuttav, et seltsimees Kaljurand-Rajevskaja?

Kui see renegaatlik kamp avastab, et üks osake rahvast ei taha olla maailmakodanikud, kallistada neegrit ega kuulata moslemite kutset palvusele, vaid eelistavad endiselt olla eesti keelt, kultuuri ja riiki hoidev maarahvas, needsamad põikpäised ja virisevad eestlased, kes jooksevad Marti, mitte Halloweeni, siis on nad tigedad ja kurjad: “Kuidas nad ei taha olla toredad, head ja sallivad multikultuurlased? Need on ju rassistid, natsid ja võõravihkajad, kes tahavad suletud Eestit!” Ja siis antakse siseminister Anveltile käsk välja töötada vihakõneseadus, et uus Gulag saaks jalad alla!

Ei, kodanik Rajevskaja, Eesti riik ja rahvus, keel ja kultuur ei jää püsima, kui te loote siia multikultuurse ühiskonna! Kiigake korra Rootsi, kus juba häbenetakse rootslaseks olemist ja võetakse alla riigilipud, et “kalleid külalisi” mitte solvata. Just teie alandate, solvate ja ignoreerite seda osakest eestlastest, kes tahavad olla eestlased ja jääda eestlasteks! Nende inimeste tee on rahvuskonservatiivsuse tee, mis on küll raske, sõdalaste võitlust täis okkaline rada, kuid õnneks mitte teie, sotside, renegaatlus Ouislingite juhtimisel.