EKRE on ainus erakond, kes tahab Eestit normaalsena hoida – aidake seda tema poolt hääletades teha 

Arvamus,
- Updated
©Uued Uudised
Me armastame Eestit! Tehkem seda koos!

Eestis muutuvad valimised aastatega aina tähtsamaks, sest üha rohkem on need maailmavaatelised, seda ka kohalikul tasandil, ja üha rohkem mõjutavad ühiskonda võõrsilt sisse toodud ja traditsioonilist ühiskonda lammutavad “uusväärtused”.

EKRE on praegu Eestis ainuke erakond, mis hoiab traditsioonilisi väärtusi – eestlust, rahvusriiki, mehest, naisest ja lastest koosnevat perekonda ning rahvuslikku majandust. Seejuures ei eita rahvuskonservatiivid üldisi arenguid, mõistes, et minevikku ei saa tagasi tuua, kuid üritavad kindlalt hoida seda, mis on hoidmist väärt.

Kõik teised erakonnad lähevad kinnisilmi “arengutega” kaasa, pidades neid kas loomulikeks või paratamatuteks ega üritagi laiast maailmast tulevaid negatiivseid muudatusi leevendada. Ehk siis lähtuvad sellest, et “me nagunii midagi teha ei saa, las läheb kuis läheb”. Selle pinnal antakse ära suveräänsus Brüsselisse, lubatakse riik võõraid täis tulla ja lasteaedadesse-koolidesse perverssed uusväärtused. On erakondi, mis tahavad Eesti senise ühiskonna täielikult lammutada ning asendada see globalistlik-multikultuursega.

Suur poliitika puudutab igal juhul ka ääremaad. Lõuna-Eesti väikese valla rahvas ei saa ehk arugi, miks EKRE ukraina võõrtööjõu vastu on, sest neil kohalikus farmis napib tõesti lüpsjaid ja paar toredat ukrainlast on igati asjaks. Aga EKRE näeb laiemat pilti – kuidas Tallinna ehitusplatsid on ukrainlasi täis, neid on tuhandeid, pealinnas on vene keel teistest üle ja venestumine jätkub nagu nõukaajalgi. Pealegi saavad ettevõtjad võõrastele vähem maksta ja suruvad sellega ka palgad alla.

Maailma probleemid võivad koputada ka talumaja uksele. Eriti ohus on Kagu-Eesti, mida võib iga hetk tabada Venemaa hübriidsõda migrandihordide näol ja taas on EKRE ainuke, kes nõuab sõjaväestatud ja reserviga piirivalvet, tugevat piiri ja jõulist massimigratsiooni tõrjumist. Praegune valitsus valmistab aga ette migrantide majutuskohti, tõlke, personali varjupaigataotluste läbivaatamiseks ja muud, mida on vaja võõraste VASTUVÕTMISEKS.

Niinimetatud uusväärtused on juba Tallinnast väljapoole levinud – agressiivne homoagenda tegutseb (oma festivaliga) Rakveres, Tartus käivad noored “rohelised” vikerkaarelipuga EKRE kõnekoosolekuid provotseerimas ja Pärnus teevad geiaktivistid reide koolidesse.

Kõik see toimub juba kohalikul tasandil. Seetõttu tuleb Eestit kaitsta ka väiksemates linnades ja valdades, et seal ei pandaks kohalikke hooneid kinni võimalikele pagulastele, ei eraldataks raha LGBT-le laste huviringide arvelt, ei sunnitaks inimesi põgenema Rail Balticu eest.

EKRE on Eestis ka ainus erakond, mis ei ole kaasa läinud kliimahüsteeriaga. Just kliimameetmed on juba sisuliselt hävitanud kodumaisel põlevkivil baseeruva energeetika ja paisanud elektrihinna taevasse, laostades Ida-Virumaad. Needsamad meetmed ähvardavad põllumajandust, kus tahetakse hävitada traditsioonilisi tegevusalasid, sest lehmade kõhutuul tekitavat CO-d. Needsamad meetmed tähendavad Liivi lahte tehtavat tuuleparki, kus on 600 Tallinna telemasti mõõtu tuulikut.

Ainult EKRE on selline erakond, kes tegutseb mistahes arengute osas tasa ja targu, ta ei kiirusta kaasa Gorbatšovi “kuiva seaduse” mõõtu kampaanialike lollustega, mille laastav mõju selgub alles siis, kui kõigile mõistus tagasi tuleb. EKRE annab Eestile tasakaalus arengu, kus püütakse säilitada kõike traditsioonilist ja areneda mõistuse piires. EKRE on ainus erakond, mis tahab Eesti NORMAALSEKS jätta.

Selleks, et Eesti jääks normaalseks, peaksid kõik inimesed, kes muretsevad Eesti maa ja rahva pärast, tulema nädalavahetusel valimisjaoskondadesse kohale ja andma hääle EKRE kandidaatidele. Kuulake südamehäält ja mõelge, kas teiste erakondade poolt hääletades ikka jääb Eesti eestlaste Eestiks või muutub halliks ja üksluiseks Lääne-Euroopa maaks, mida valitsetakse Brüsselist, mille rahvast täiendatakse pidevalt võõrastega ja mille senised väärtused asendatakse uusväärtustega.

Ainult EKRE hoiab Eestimaad tõeliselt – aidake teda normaalsena hoida, hääletades rahvuskonservatiivide poolt. Ja tehke seda konservatiivsel moel, valimissedeliga jaoskonnas.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused