Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Elekter – riigile kullauk, tarbijatele silmus kaelas

-
25.05.2022
Raha oskab Eesti Energia välja pumbata küll, aga elektri andmisega jääb ta alatasa hätta.
© Uued Uudised

Elektrisektoris on juba tavapärane, et Eesti Energia ülisuurte kasumite juures nööritakse rahvast halastamatult.

Eesti Ekspress kirjutab: “Vaadake elektrilepingud üle! Kümned tuhanded eestlased kasutavad börsipakette, mis ei arvesta tunnihindu.”

Täpsem selgitus ütleb: “Paketi nimi „Muutuv. Börsihind, mis muutub iga tund“ osutub pahatihti eksitavaks. Ligi 70 000 börsipaketiga kodu ei saa kasu odavamal ajal kütmisest ega pesu pesemisest, sest neilt kasseeritakse raha teistel alustel.

Kommenteerib EKRE poliitik Kadri Vilba: “Vaat nii käivad asjad Eesti Vabariigis. Kümned tuhanded inimesed rikuvad oma tervist öösel ülevalolemisega, et natukenegi soodsamalt pesu pesta, kuid Kaja Kallas koos oma Veskimäega ainult irvitavad. Jaanuaris inimesed imestasid, kuidas saab arve nii suur olla, kui kõik tegemised ajatati, elektrit kasutati võimalikult vähe ja võeti kasutusele muudki kokkuhoiumeetmed.

Nüüd tuleb välja, et me võime võimelda kuidas aga jaksame, tünga saame ikka. Ärge unustage – mida suuremad on elektriarved, seda rohkem saab riik nende pealt ka makse, tänasel valitsusel ei olegi huvi, et rahvas midagi odavamalt saaks. Aga nüüdsete uudiste valguses – Eesti Energia liistule ja rahvalt üleliigselt röövitud raha tagasi, kui seda ei tehta, siis… ehk nüüd lõpuks ometi haarab rahvas hangud.”