Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Elueitajatest mürkrohelistega pole ühelgil rahvusmeelsel eestlasel ühist teed

11.03.2021
Kui “rohelised” võitleks ainult looduse nimel, siis toetaks neid väga paljud – neomarksistlikku ideoloogiat levitavad mürkrohelised aga mõistusega inimeste toetust ei saa. (Foto: Scanpix)

Eestimaa Rohelised on on üks kummaline erakond, kelle tegelikest eesmärkidest ei saa keegi aru ja kes ise oskavad potentsiaalseid toetajaid eemale peletada. Eriti neid, kes on Eestimaa pärast mures.

Erakond Eestimaa Rohelised soovib, et Riigikogu ja Valitsus viiksid 17.10.2021 koos kohalike omavalitsuste volikogude valimistega läbi rahvahääletuse küsimuses “Kas lageraied peaksid Eestis olema keelatud?”

“2021. aasta riigieelarves on rahvahääletuse korraldamine ette nähtud. Rahvalt perioodiliselt arvamuse küsimine peab muutuma reegliks, mitte jääma erandiks, kui sedagi,” ütles Roheliste juhatuse liige Joonas Laks BNS-ile.

Rohelised, kes nüüd lageraiereferendumit tahavad, olid ühed EKRE abielureferendumi põhjalaskjad, ja nüüd soovivad ise rahvahääletust, nõudes selle jaoks isegi raha, mille rahvuskonservatiivid oma referendumi jaoks välja sõdisid.

Ja sellises olukorras tahavad rohelised saada toetust oma õilsale algatusele? Võib arvata, et konservatiivse maailmavaatega inimesed ei toeta ei roheliste referendumit algatusena ega lähe ka hääletama.

Mitte et rahvuskonservatiivse maailmavaatega inimesed kindlasti lageraiet toetaksid – Eestimaa rohelised on lihtsalt neile maailmavaateliselt vaenlased ja sellistega koostööd ei tehta. Rohelised algatasid nõudmise Elu Marsilt nn katuseraha ära võtta ja tahavad abielude osas põhimõtet “kõik kõigiga” – sellised otsigu liitlasi väga vasakult, mitte konservatiivide poolelt.

Veel BNS-ilt: “Roheliste sõnul on valitsus võtnud endale ülesande tegeleda kliimaneutraalsusega ja referendum, mis küsib kodanike arvamust, on demokraatlikus riigis täiesti tavapärane protseduur.  /…Rohelised soovivadki, et iga kodanik saaks kohalike omavalitsuste valimistega samaaegselt toimuval referendumil öelda, kas lageraied peaksid olema Eestis keelatud või mitte. Roheliste ettepanekul tuleks lageraiereferendum korraldada samal ajal tänavuste kohalike omavalitsuste valimistega.”

Konservatiivne Eesti võib lageraiete osas ise midagi algatada, aga rohelised ei saa mingit toetust, sest nemad koos teiste vasakliberaalidega võtsid rahvalt võimaluse referendumil teises küsimuses oma seisukohta väljendada.

Üks kommentaator kirjutab sotsiaalmeedias: “Tunnen sügavat muret Eestimaa metsade pärast – aga ma ei lähe kunagi sellesse võitlusesse kõrvuti aborti toetavate ja traditsioonilist abielu vaenavate Eesti rohelistega! Teie võitlus pole minu võitlus ja metsade kaitsmiseks leian teisigi võitluskaaslasi.”

Tõepoolest, Eestimaa Rohelised toetavad aborte ehk tärganud elu tapmist ja nad võitlevad homoseksualistide ehk elupuu kuivanud oksa eest, mis ei lähe kuidagi kokku keskkonnakaitsjate ja loodusesõprade kuvandiga.

Nagu ütleb traditsionalistide üks esivõitlejaid Varro Vooglaid (jutt käib Postimehe artiklist roheliste algatuse kohta, et elujaatavalt Elu Marsilt võetaks ära nn katuseraha): “Lugedes seda artiklit tekib paratamatult küsimus, mida on rohelisel maailmavaatel pistmist võitlemisega selle eest, et inimesed saaks arstide abil vabalt tappa veel sündimata lapsi ja et valitsus tuhandete selliste laste iga-aastase tapmise kinni maksaks. Kuni rohelised on võõbatud pealispinna all tegelikult punased ja kannavad endas viimaste inimvihkajalikku verist ideoloogiat, ei ole neil mingit lootust pälvida paljude loodusest hoolivate inimeste toetust. Päris kindlasti ei väljenda kõige väetimate ja kaitsetumate inimeste tahtliku tapmise eest seismine mitte kuidagi austust loodu vastu. Seisukoht, nagu oleks võimalus tappa oma lapsi inimõigus, on aga inimõiguste idee pilkamine ja annab tunnistust täielikust terve mõistuse varjutusest.”

Nii et rohelistel pole mingit lootust oma algatuste läbisurumiseks, sest nagu ütleb BNS-i uudis, ei leia nad tuge ka korruptsioonikoalitsioonist: “Keskkonnakomisjoni esimees Yoko Alender märkis, et täna kuuldu põhjal ei saa eeldada, et lageraiete keelustamine oleks parim lahendus Eesti metsa hea seisukorra tagamiseks pikas perspektiivis.”

Roheline mõttelaad on siiski midagi muud, kui mürkroheline ja padupunane ideoloogia, Eestimaa Rohelised aga jäävadki oma elueitamises parlamendiväliseks kambaks. Sest kui mujal kannavad tõelised rohelised vastkoorunud kilpkonnapojukesi röövlindude eest päästmiseks vette, siis Eestis korraldavad pseudorohelised kampaaniaid nende vastu, kes leiavad, et eostatud, kuid sündimata elu võtmine on väär.

UU