Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

EPL-i Faktikontroll ja Vassiljevi tohtrisaade – kui veerandi usud, oled ka poolega petta saanud

-
31.07.2018
Kui keegi laias maailmas Eesti Päevalehte üritab lugeda, võib selline tekst arvutiekraanile ilmuda.
© AFP/Scanpix

Delfi koos Eesti Päevalehega on loonud ühe päris põneva huumorinurga, mille nimeks on Faktikontroll.

Selle kontrolli põhimõte seisneb selles, et tuleb võtta ideoloogilise vastase mingi sõnavõtt, seda kõigepealt naeruvääristada, siis leida mõned arvamused, mis “faktikontrolli” tema otsuse juures kaasa aitavad, need ainuõigeks tunnistada ja siis kuulutada, et Delfi/EPL ongi ümberlükkamisega hakkama saanud.

Oma üllitises “Faktikontroll / Kas Mart Saarso seisukoht LGBT-inimeste osas on vale?” võtab tandem Delfi/EPL esmalt aluseks Sigmund Freudi kirja ühe homoseksualisti emale, siis kirjeldab Ameerika Psühholoogide Liidu kodulehel olevat juttu, mis väidab homoseksuaalsuse normaalse olevat ja edasi loeb tõestatuks, et Mart Saarso jutt on vale. Ja seda veel nii ambitsioonika nime all: faktikontroll.

Samamoodi võiks tõestada ka kommunismi õigsust: tsitaadike Marxilt, teine Leninilt, paar Junckeri kiitvat sõna ja viimaks “teaduslik” tõestus Leningradi Kõrgema Parteikooli “sotsiaalteadlastelt”.

Muide, see, et homoseksualism eemaldati vasakliberaalses, poliitkorrektses ja multikultuurses Läänes haiguste nimekirjast, pole veel tõestus, vaid näide ebanormaalsuste legaliseerimisest – praegu üritatakse ka pedofiiliat seksuaalse hälbe asemel seksuaalse suunitlusena käsitlema hakata ja seda toetab Ameerika Juristide Assotsiatsioon. Rootsi noored liberaalid soovitasid oma kongressil ka insesti ja nekrofiilia seadustada – kui need tublid noored perverdid lääneliku ülikooli lõpetavad ja psühholoogiks saavad, siis muudavad nad ka seksi surnutega normaalsuseks. Sydney kohtunik Garry Neilson aga võrdles intsesti ja pedofiiliat homoseksuaalsusega, öeldes, et ühiskond ei tohiks käsitleda seksuaalsuhteid sugulaste või täiskasvanute ja laste vahel “ebaloomulike” või tabuteemana.

Mina pakun omapoolse vastuväite, tõestamaks, et Faktikontroll kaitseb ebanormaalseid: “Üha enam psühhiaatreid on hakanud seisma selle eest, et ka pedofiilia defineeritaks ümber just samal moel, nagu defineeriti aastate eest ümber ka homoseksuaalsus. 1973. aastal kustutas nimelt Ameerika Psühhiaatriline Assossatsioon homoseksuaalse kalduvuse psüühikahäirete nimekirjast, tehes seda homoaktivistide agressiivse surve tagajärjel. Ja juba 1998. aastal avaldas sama organisatsioon raporti, mille kohaselt on täiskasvanute poolt lastega seksuaalsuhetesse astumise negatiivne mõju “ülehinnatud” ning et “valdav enamik mehi ja naisi, keda on lapsena seksuaalselt ärakasutatud, ei väida endal olevat sellest tulenevat negatiivset psüühilist mõju”.” (Objektiiv)

Kulla delfikad-sotsid, faktikontroll ei käi nii lihtsalt, et otsite välja paar oma arvamust toetavat väidet ja panete paika kogu maailmas terava diskussiooni tekitanud küsimuse. Te ilmselt ei üritanudki otsida ühtegi vastupidist väidet! Pealegi on Delfi/EPL Faktikontroll ilmselgelt ideoloogiline projekt, sest ümber lükkama kiputakse ikka ainult EKRE liikmete või teiste maailmavaateliselt ebameeldivate inimeste väiteid.

Faktikontroll meenutab “teledoktor” Viktor Vassiljevi huumorisaadet, kus ta õpetab inimestele väidetavaid tervisetarkusi. Vassiljev teeb vähemalt nalja, aga Delfi/EPL täidab tõsise näoga ideoloogilist tellimust. Seega siis omapoolne faktikontroll: “Kas see naljanurk teeb marksistlik-globalistlikku tellimustööd?” Otsus: “Ja kuidas veel!”