Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Erinevate Kallaste väljakuulutatud sõda on reaalsus – ilma võitluseta enam kristliku Euroopa väärtusi ei päästa

13.08.2019
Euroopa vajab taas ristisõdijaid.
© UU

Tänastes Uutes Uudistes on neli uudisteemat, mis panevad tõsiselt mõtlema: migratsioon, kliimahüsteeria, Brexit ehk eraldumine EL-ist ja lihasöömise kohustuslik väljasuretamine.

Kõigi nende teemade juures paistab silma, et tegu on nn Lääne lastehaigustega ehk asjadega, mis on esile tõstetud just liberaalse maailmakorralduse juures ning nende probleemide lahendusi nähakse täiesti ebademokraatlike võtete kasutamise kaudu.

Ehk siis – migrante tuleb Euroopal mingi kohustusena vastu võtta, kliima päästmiseks tuleb kasvõi rahvuslikud majandused põhja lasta, EL-ist eraldumine tehakse võimalikult raskeks, et keegi ei julgeks enam seda ette võtta ja lihasööminegi kujundatakse taimtoidule ja sealt otse mullatoidule ülemineku kohustuseks.

Sellised asjad on võimalikud ainult nn Lääne liberaalse demokraatia puhul – igal pool mujal ajaks sooneutraalsus, kohustuslik veganlus, geiagenda ülimuslikkus ja muud “euroopalikud väärtused” inimesed kohe mässama. Läänes aga on neomarksistide poolt kaaperdatud liberaalne demokraatia teinud inimestele kõigi nende lolluste osas nii põhjaliku ajupesu, et perverssustest on tehtud normaalsused ja nende seaduslikuks läbisurumiseks on olemas piisav mass demokraatia reeglite järgi hääletajaid.

Kuivõrd liberaalne demokraatia on kuulutatud kõige “demokraatlikumaks”, siis on sealtkaudu kõige lihtsam idiootsusi normaalsusteks teha – kui vastu hakkad, oled kohe demokraatia vastane. Aga mingit demokraatiat Läänes suuresti enam pole, sest mass nüristatud inimesi pole enam lihtsalt demokraatlikes protsessides osalejad, vaid on hungveipingid, kes rullivad kõigist ja kõigest üle.

Millal tekib Läänes tõeline vastupanuliikumine, mis on valmis ka mõtte kaotanud demokraatia reegleid hülgama? Midagi sellist oli juba näha Prantsusmaa “kollaste vestide” liikumises – see algas kliimavõitlustest tekkinud majandusprobleemidest ja kasvas sisuliselt ülestõusuks kehtiva ühiskondliku korra vastu. Kindlasti pole see veel hääbunud ja uued “vestid” ootavad oma aega.

Kindlasti on neid, kes sellise jutu peale väidavad – näe, Uued Uudised ootavad poliitika minekut tänavatele! Ei, ei oota, aga me näeme, kuidas see aeg paratamatult läheneb, mil ühiskond on “vihakõneseadustega” suukorvistatud, demokraatia on muudetud naljanumbriks ja “vähemused” nõuavad tuleriitu – siis pole ebanormaalsustele võimalik enam demokraatlike reeglitega vastu olla.

Hea näide on Rootsi noorte liberaalide välja pakutud idee (millele viitas ka oma hiljutises artiklis Roland Tõnisson) seadustada insestia ja nekrofiilia. Rootsi ühiskonnas see idee laialdast hukkamõistu ei leidnud, seega võib eeldada, et üha uute pahede kuulutamisel inimõigusteks võib seks surnutega varsti saada seaduslikuks reaalsuseks.

Ja kui selline seadus kord ühes ennast demokraatlikuks nimetavas riigis vastu peaks võetama, siis on küll mõistuse säilitanud inimestel mitte enam õigus, vaid juba kohustus võtta võim kasvõi relvajõul üle. Kui perverssused seadusteks kirjutatakse, tuleb need jõud, kes seda teevad, sõna otseses mõttes põrgusse saata.

Ameerika Iseseisvusdeklaratsioonis on kirjas: “Me peame iseenesestmõistetavaks tõde, et kõik inimesed on loodud võrdsena, et Looja on neile andnud teatud võõrandamatud õigused, mille seas on õigus elule, vabadusele ning õnne poole püüdlemisele. Selleks, et neid õigusi tagada, on rahvad seadnud endile valitsused, mille õiguspärane võim põhineb valitsetavate nõusolekul, nii et kui mingi valitsemisvorm neid eesmärke kahjustab, siis on rahval õigus seda muuta või kukutada ja seada ametisse uus, mis lähtub niisugustest põhimõtetest ja mis on korraldatud sellises vormis, et tagab inimestele kõige tõenäolisemalt julgeoleku ja õnne.”

Kui inimestelt võetakse ära või alavääristatakse normaalne mehe-naise suhe ja lastega perekond ning asemele topitakse homoseksuaalsus, sooneutraalsus ja igasugused pervofiiliad, siis on neil inimestel õigus oma õnne nimel võidelda. Õigus vabadusele ja elule hõlmavad ka õigust elada oma ajaloolisel kodumaal ilma et võõrad massiliselt sisse murraks ja elu ebaturvaliseks muudaks; et mingi vähemuse vaated elule ei muutuks kõigile kohustuslikuks ja nii edasi.

Praegu läheme seda teed, et kogu inimeste elu muudetakse vähemalt Läänes täiesti kontrollituks ja mingi kindel ebanormaalsustele tuginev elustiil “demokraatlikult” kohustuslikuks. Juba praegu on aeg organiseeruda vastupanuliikumiseks. Sellistele asjadele lihtsalt tuleb käsi ette panna. Kui juba “kahesajataja” Kristina Kallas (samuti orava-Kallas) räägib mingist sõjast, siis võivad ka Uued Uudised öelda, et sõda kristliku Euroopa väärtuste kaitsmiseks on juba täies hoos.