Euroopa kliimakava on hullumeelne, leiavad mõistlikud poliitikud

Arvamus,
- Updated
©UU
Tänast maailma muditakse pidevalt teistsuguseks. Pilt on illustratiivne.

Kliimahullus on võtnud ideoloogilise hoiaku ja seepärast tundub olevat saabunud aeg protestideks, kuid mitte kliimahüsteeria raames, vaid enesehävituse vastu.

EKRE esimehe Martin Helme sõnul ei tohiks Eesti oma senistele seisukohtadele toetudes mitte mingil juhul Euroopa Liidu (EL) kliimapaketiga nõus olla.  “Selle paketi sisu on ülilaetud ideologiseeritud väide, et kogu senine industriaalne majandustegevus on planeedile kahjulik ja tuleb sisuliselt välja juurida,” ütles Helme ERR-ile.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

EKRE esimees tuletas ühtlasi meelde, et Prantsusmaa “kollaste vestide” liikumine sai alguse protestist majandusmeetmete vastu, mis olid omakorda tingitud kliima “päästmisest.”

Ühiskonnategelane Peeter Espak võrdleb kliimaneutraalsuse tähtaegu Nõukogude Liidu algatustega.

“Enne on aastaks 2035 kõik Eesti alkohoolikud joomise maha jätnud, kõik naised kannustavad oma mehi saabuma kõrtsist koju jumala eest mitte enne kella viit hommikul, Afganistanis on liberaalne demokraatia ning Krister Paris, Vilja Kiisler ja Ahto Lobjakas on liitunud Isamaa või EKREga – kui päris maailmas rakendub välja käidud tähtaegadeks Euroopa uus kliimakava. Ei suudetud ka Nõukogude Liidus päriselt rakendada mitte ühtegi kommunismi jõudmise ajakava – varasemad propagandistlikud tähtajad ja eesmärgid lihtsalt vaikiti hiljem kas maha või siis nihutati kommunismi jõudmise tähtaega lihtsalt sobivalt edasi. Kui keegi kihla tahab vedada – ma olen nõus!” kirjutas Peeter Espak sotsiaalmeedias.

Algatust kommenteerib ka Helle-Moonika Helme: “Kliimaneutraalsuse nimel, mis väidetavalt päästab maailma, tapab väike Eesti ära oma majanduse, inimesed maksustatakse vaeseks, kaotavad töö, muutuvad sunnismaisteks, sest liikumine on kallis ja kontrollitud, me hakkame elama Euroopa Komisjoni diktaadi all ja Euroopa Komisjoni almustest,” kirjutab ta.

Helle-Moonika Helme soovitab vaadata allasuvat kaarti ja mõelda, kas eestlase ökoloogiline jalajälg on tõesti maailma üks suurimatest?

“Ärge ajage naerma ja pistke see propaganda sinna, kus päike ei paista, koos oma päikesetõusuvalitsusega. Eesti on selles maailmas nagu üks kirbukaka ja meie tegevus ja tegemised ei suuda mitte kuidagi maailma ja kliimat mõjutada. Me võime ennast tagasi kiviaega rohepöörata, aga suurem osa maailmast, eriti Hiina, Venemaa, Aafrika, India jt suured, elavad endistviisi edasi.
Kes sellest kaotab!? Ikka eestlased ja Eesti. Ja seda kõike tänu meie hullule valitsusele, kes Euroopat juhtivate sisalikinimeste hullud ideed viimseni kaasa tahab teha…” lisab ta.

Siin on pilt rohelisest unistusest. Pariisi elektrilised linnaautod, mida ei tasu isegi parandada, kui akud otsa saavad.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused