Euroopa Komisjoni presidendi von der Leyeni seisukohad õhutavad konflikte

Arvamus,
©Scanpix
Euroopa Komisjoni presidendi Ursula von der Leyeni esinemine Euroopa Parlamendis näitas, et globaliseerimisele tahetakse hoogu juurde anda.

“Maailmas ja Euroopa Liidus on praegu sadu olulisi probleeme, millega peab tegelema ja mis on väga tähtsad. Miskipärast aga tegeleb Ursula von der Leyen LGBTQI promomise ja kaitsmisega.

Huvitav miks? Kas ta tõesti hoolib nendest inimestest sedavõrd, et on valmis viskama Poola Euroopa Liidust välja, kui ta ei allu LGBTQI tunnustamisele?

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

See kõrgendatud tähelepanu ei ole ühestki otsast loogiline. Euroopa Liidus on miljoneid lapsi, kes kannatavad vaesuse käes, miljoneid vanureid, kelle vananemine meenutab elu põrgus, kuid Ursula von der Leyeni tähelepanu koondub jõukale eliiti kuuluvale LGBTQI grupeeringule.

Mina olen veendunud, et tegemist sõjaga. Ebatraditsioonilise sõjaga. Me kõik näeme, milline löögirusikas on USA-s BLM. Ulme. BLM on suutnud USA-s sellise mäsu korraldada, kus valge inimese mõrv ei tähenda meedia jaoks mitte midagi. Mitte midagi. Musta inimese sarnase pildi kasutamine tootereklaamis on aga üleriigiline katastroof.

LGBTQI on täpselt samasugune löögirusikas. See on lõhestamise ja riikide nõrgestamise tööriist. Selle tööriistaga võib rikkuda sisuliselt igaühe maine, kes ise sellesse grupeeringusse ei kuulu. Selle alla võib kleepida mida iganes, vihakõne, suvalise solvamise või lausa ahistamise.

BLM ehk valgete vastu välja mõeldud rassism on sedavõrd võlts, et normaalne mõistus tõrgub seda mõistmast, kuidas selline asi üldse võimalik saab olla?

Kas mustad lähevad hiina linnaossa? Ei, sest see pole ohutu.
Kas hiinlased lähevad mustade linnaossa? Ei, sest see pole ohutu.
Kas latiinod lähevad araablaste linnaossa? Ei, sest see pole ohutu.
Kas valged lähevad nendesse linnaosadesse? Ei, sest see pole ohutu.

Kas mustad, hiinlased, latiinod ja araablased käivad valgete linnaosades? Jah, sest seal pole neile vähematki ohtu.
Kes nüüd keda siis terroriseerib?

See on sõda. See on ebatraditsiooniline sõda. See on riikide lõhestamise sõda. See on sõda, kus maa peale tahetakse tekitada ühtne rahvamass.

Mina ei usu, et see on võimalik. Mina usun, et selle vastu tasub võidelda ja kui see sõda läbi saab, siis sellest võitjana välja tulla.

Reformierakonna ja sotside jutt, et sellest sõjast pole võimalik võitjana väljuda, ärge seda uskuge. Nõukogude ajal rääkisid need samad inimesed täpselt sama juttu, et Eestil pole mingit lootust iseseisvaks saada. Nad eksisid ja eksivad ka nüüd.

Me saame uuesti vabaks. Uskuge mind!”

Priit Pärn

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused