Henn Põlluaas: kas Jürgen Ligi väljendid ongi Reformierakonna arusaam austusest naiste vastu?

Arvamus,
- Updated
©Scanpix
Jürgen Ligi

Riigikogu esimees Henn Põlluaas juhib sotsiaalmeedias tähelepanu sellele, kui kahekeelselt käituvad EKRE süüdistajad naistevihkajaliku Jürgen Ligi suhtes, sealhulgas ka oravapartei naisjuht Kaja Kallas.

“Reformierakonna juhtfiguur sõimab avalikult naisi ning sallivuslastest retoorikavalvurid ja liberaalreporterid, lobjakad-kiislerid&co vaikivad. Miks ei kuule ma mitte vähimatki hukkamõistu-iitsatustki?

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Jürgen Ligi solvas rängalt kümneid tuhandeid tublisid, korralikke ja ausaid eesti naisi, tütarlapsi ja emasid, kes toetavad konservatiivset ja rahvuslikku maailmavaadet, sõimates neid kõiki FB-s lauslollideks ning lolluse ja kurjuse esindajateks. Te lasete sel toimuda ja olete vait nagu kult rukkis!

Kas tõesti oleme nii kaugel, et EKRE toetajatele võibki näkku sülitada ükskõik milliseid räigusi ning solvata,alandada ja sõimata neid kõigega, mida sülg suhu toob, neid vihata ja nendevastast vaenu õhutada? Ja need, kes silmakirjalikult võpatavad iga ekrelaste öeldud metafoori ja piltliku kujundi peale ning puhuvad need võltssolvumisest värisedes taevani, peavad sellist räiget ja naisi alandavat retoorikat normaalseks?

Ükski EKRE juhtfiguur pole muuseas selliseid väljendeid ei enda poliitiliste oponentide, teist maailmavaadet omavate inimeste ega naiste kohta iialgi kasutanud. Kas see ongi nii teie kui Reformierakonna arusaam dialoogist ja vastastikusest austusest? Kas teil häbi pole?

Alailma verbaalses sõnnikus püherdaval Jürgen Ligil, kes peaks koheselt kõikidelt solvatud naistelt vabandust paluma, pole ilmselt niikuinii. Aga Kaja Kallas, kas sa ei leia, et sina peaksid oma erakonnakaaslaase korrale kutsuma ja tema eest vabandama, või ongi selline käitumine, voorimehesõim, vihkamine ja naiste solvamine sinu meelest igati OK?”

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused