Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Henn Põlluaas: Ohtlikud on need, kes lasevad halval sündida

02.06.2016
TOPSHOT-GREECE-EUROPE-MIGRANTS-PROTEST

Islamiriik on kuulutanud Euroopale sõja, suurlinnades toimuvad terrorirünnakud, sajad inimesed on tapetud, kuid EL riigijuhid ja vasakliberaalne meedia teesklevad, et rünnakutel  pole immigratsioonikriisiga mingit pistmist. Meiegi naiivitarid kirjutavad, et kolli kapis ei ole ja president kuulutab, et kõige hirmsamad on eestlased ise.

Kuid koll, islamivõitleja, on kohal, sest Euroopa ja frau Merkel on ta ise sisse lasknud. Keegi ei tea kui palju neid on. Kas kümneid, tuhandeid või kümneid tuhandeid? Islamikogukond on äärmiselt kokkuhoidev, ISISel on üleeuroopaline terrorivõrgustik, raha, toimivad varustuskanalid,  uskumatult kõrgete isikuteni ulatuv salaluure, võltsdokumendid, kalašnikovid, pommivööd ja tuline soov surra püha märtrisurma koos sadade, parem kui tuhandete uskmatutega, keda Allahi juurde saata. Terroristide eesmärk pole tekitada paanikat ja külvata hirmu, nagu meile kinnitatakse. Seda mõistagi ka, kuid peaeesmärgid on märksa suuremad ja õõvastavamad. Nad tapavad, sest nende ülesanne on luua Euroopasse islamikalifaat. Püha sõja ideoloogiat jutlustatakse paljude Euroopa riikide mošeedeski. Nad ei varja oma eesmärki ja neile on kasulik, kui Euroopa juhid inimesi petavad, et midagi sellist pole. Veel kasulikum on, kui Euroopa Komisjoni kava täiendavate, automaatsete sundkvootide kehtestamisest ja Darwini konventsiooni lahjendamisest käiku läheb, sest siis teeb EL terrorivõrgustiku laiendamise töö nende eest ise ära.

Et teada, mida Euroopal on oodata, tuleb tutvuda koraaniga, mis sätestab islami riigikäsitluse ja suhtumise mittemuslimitesse. Prohvet Muhamedi algusperioodi sõbralikkusest sai tema prohvetikarjääri lõpus sõjakuulutus teiseusuliste vastu. Koraani alguses oli alkohol lubatud ja abielurikkumisegi võis andeks anda. Islamiõpetlaste sõnul tühistavad aga koraani kronoloogiliselt hilisemad ilmutused kõik varasemad mõõdukad seisukohad ja asendavad need uute karmide põhimõtetega. Alkohol ei tule enam kõne allagi, abielurikkumist karistatakse kividega surnuksloopimisega. Suhtumise mittemuslimitesse määrab suura 9.5, mis muudab ära kõik algsed leplikud seisukohad ja mis kõlab järgmiselt: „… tapke uskmatuid kus iganes te leiate neid, piirake neid ja nõrgestage kõikjal varitsustes. Kui nad kahetsevad ja peavad palvust (pöörduvad islamisse), ning tasuvad almust, siis vabastage nende tee, sest tõepoolest on Allah andestav ja armulik“ ning 9.29: „Võidelge nendega, kes ei usu Allahit ega viimset päeva, ei pea keelatuks seda, mida keelas Allah ja tema sõnumitooja (alkohol ja sealiha) nagu ka pühakirja rahvaga (juudid ja kristlased), kes ei allu tõelisele usule, kuni nad hakkavad maksma kümnist ja on alandatud“.

Euroopas ei pöörata sellele tähelepanu ning islamist rääkides petetakse ennast toetudes koraani leebetele, kuid tühistatud koraanikohtadele. Koraan tolerantsust ei salli, kinnitavad kõik islami põhivoolu ehk sunni õpetlased, olgu nad keskajast või tänapäevast. Islam kui ainuõige peab valitsema ja teiseusuliste poliitilised eneseavaldused on mäss Allahi vastu. Usu levitamine ja islamikalifaadi kehtestamine on vältimatu. Usust taganemist karistatakse surmaga, usu nimel suremine on üllaim tegu. Mida kauem Euroopa liidrid keelduvad tõde tunnistamast ja lasevad massiimmigratsioonil jätkuda, seda raskem on terrorirünnakuid ja Euroopa islamiseerumise protsessi peatada. Täna astutakse otsustavad sammud, kas Euroopa ja euroopalik kultuur jääb kestma või lüüakse sellele hingekella.

Euroopa Liidu ja nende liikmesriikide, sh Eesti juhid, kasulikud idioodid, kes iga terrorirünnaku järel korrutavad, et ei lase ennast hirmutada, “euroopalike väärtusi“ kõigutada, teesklevad, et olukord on kontrolli all ja islamil ega immigratsioonil ei ole asjaga seost, vastutavad kaotatud elude eest. Nad ei ole võimelised probleemi nägema, veel vähem seda tunnistama. Isikuvabaduste, sallivuse, solidaarsuse ja euroopalike väärtuste loosungite all on EL juhid andnud rohelise tee kõike seda vihkavale ja hävitavale islamiäärmuslusele. Vajalike sammude astumine tähendaks nende senise poliitilise tegevuse ja ideoloogia valeks tunnistamist.

Seetõttu ei lasta ka EL piirivalvel Frontexil ja sõjalisel missioonil EUNAFOR Med adekvaatselt tegutseda. Selmet Euroopat hävitavad pagulaskonventsioonid peatada, sulgeda välispiirid ja saata illegaalsed immigrandid tagasi, lastakse kuritegelikel grupeeringutel neid takistamatult smugeldada ja „päästetakse“ tulijaid laevatäite kaupa Aafrika rannavetest, kust nad selle asemel, et kaldale tagasi viia, tuuakse üle Vahemere Euroopasse. Türgiga tehtud kokkulepe ei lahenda mitte midagi, vaid tekitab lisaprobleeme, sest iga sinna tagasi saadetud migrandi vastu võetakse sealt uus asemele ja viisavabadus Türgiga tõstab immigratsioonisurvet veelgi. Rändevood siirduvad vaid teistesse kohtadesse, nagu Liibüa ja seda on juba näha. EL kõrgetasemelised nõupidamised, kus kuust kuusse korrutatakse samu asju kontrollist ja meetmetest, kuid vajalikke ja sisulisi samme ei astuta, näitavad Euroopa Liidu juhtide küündimatust ja otsustusvõimetust. Sestap on neil hoopis lihtsam otsida patuoinad ning süüdistada konkreetseid ja resoluutseid meetmeid nõudvaid Euroopa rahvuskonservatiive äärmusluses, populismis, rassismis ja jumal teab milles veel.

Eestis püütakse patuoinaks teha massiimmigratsiooni vastustavat EKRE-t, keda sallivuslased ebatolerantse vihaga süüdistavad küll putinismis ja natsismis, islamofoobias ja peale Brüsseli veresauna isegi islamiterroristidega relvavendluses. Huvitav kumb siiski Euroopas terroriakte korraldavad – kas islamistid või „paremäärmuslased“? Ka 1970/80-ndatel tegutsesid läänes vaid vasakterroristid, mitte parempoolsed. Islamistide relvavennad on pigem vasakpoolsed ja liberaalid ise, kes vastutustundetult Euroopa uksed on avanud ja keelduvad aru saamast, et mida enam nad enda läbikukkunud ning hukatust toovat agendat Euroopa rahvastele peale suruvad, seda suurem saab olema vastuseis neile ja toetus nende poolt vihatavatele rahvuskonservatiivsetele erakondadele, kes kannavad tõelisi euroopalikke väärtusi. Euroopa Komisjoni poolt pealesurutavad pagulaskvoodid ja kavandatavad trahvid neile riikidele, kes keelduvad migrante vastu võtmast, lõhuvad Euroopa ja täidavad vaid Kremli ootusi.

Schengenit oleks veel suudetud päästa, kui juba eelmise aasta alguses oleks EL välispiiridel kehtestatud range kontroll ja illegaalsed sissetungijad tagasi saadetud. Selle asemel käsitleti piiridel märatsevaid, piirirajatisi lõhkuvaid ja korrakaitsjaid ründavaid illegaalide horde pagulastena, kellel on vaba voli ja õigus ilma ühegi dokumendi ja viisata siseneda Euroopa Liitu ja minna kuhu nad tahavad. Schengeni vaba liikumise süsteem, mis loodi ainult EL kodanikele, võib tänu sellele lakata eksisteerimast. Immigrantidelaine kontrollimiseks, nende piiridelt tagasisaatmiseks ja ülevaate saamiseks riiki sisenevatest isikutest on paljud Schengeni tsooni riigid, kellel taluvuse piir kätte jõudnud, taaskehtestanud piirikontrolli.

Eesti nende riikide hulka ei kuulu. Eesti valitsus keeldub immigratsioonile arvulist ülempiiri seadmast ja räägib jätkuvalt vajadusest olla immigratsiooniküsimuses solidaarne nende riikidega, kes on ise endale selle häda kaela kutsunud. Kuid kus oli Merkeli solidaarsus ja teiste riikidega arvestamine, kui ta üle maailma kuulutas, et kõik immigrandid on Euroopasse teretulnud? Kus on Itaalia ja Kreeka solidaarsus, kes lasevad kõikidel immigrantidel enda territooriumile sisse marssida? Kus on EL kõrgete juhtide solidaarsus, kes ei hooli, et Eestis ja Lätis on juba niigi kolmandik elanikkonnast on välispäritolu. Kus on meie enda riigijuhtide solidaarsus oma rahvaga, kui Brüsseli isandate õlalepatsutuse eest vilistatakse põhiseaduses sätestatud kohustusele kaitsta Eesti keelt, rahvust ja kultuuri ning unustatakse, et eestlasi on vaid üheksasada tuhat.

Prantsuse ja Belgia lipuvärvidega esinemine ning kurva näo tegemine peale terrorirünnakuid, aidates samas islamil  oma juuri ajada, on silmakirjalik. Nagu väidegi, et meil on vaid mõned pagulased – miks te hirmutate inimesi ja paanikat tekitate? Täna mõned, aga homme palju? Kunagi oli ka Saksamaal ja Rootsis vaid mõned ja isegi KAPO hoiatab islamiradikalismi tõusu eest Eestis juba täna. On vaid aja küsimus, millal pommidega koll, mida kapis ei olevat, jõuab Eestisse. Sõda kuulutati välja terve Lääne, mitte ainult Brüsseli ja Pariisi vastu. Täna hoiatavad eriteenistused terrorilöökide eest kogu Lääne-Euroopas, kuid ka Eesti on islamifanaatikute poolt kuulutatud märklauaks. Kui palju peab verd voolama enne, kui immigratsioonilaine harjal Euroopasse tungivale islamifundamentalismile vastu astutakse ja oma kodu kaitsma hakatakse? Kas selleks peab ootama, et plahvatused mõne kõrge otsustaja enda pereliikme olematusse pühivad? Ega Gandhi asjata öelnud, et ohtlikud ei ole mitte ainult halvad, vaid ka need, kes lasevad halval sündida.

HENN PÕLLUAAS  on  EKRE fraktsiooni aseesimees Riigikogus