Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Henn Põlluaas reitingust: Keskerakonna langus algas kolmikliidu hülgamisest

-
04.08.2021
Keskerakonna elutee hakkab lõppema. Või saab temast vene partei.
© Uued Uudised

Riigikogu EKRE fraktsiooni esimees Henn Põlluaas kommenteerib Keskerakonna ajaloolist langust reitingulangust sõnadega, et neil käib justkui eksperiment sellega, kui madalale võib langeda.

Põlluaas: „Keskerakonnal on läinud halvasti sellest ajast saati kui nad kukutasid abielureferendumi nurjamise eesmärgil kolmikvalitsuse, milles nad koos Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna ja Isamaaga olid. Traditsiooniliste perekonnaväärtuste hülgamine ning referendumi nurjamine tekitas äärmiselt suurt pahameelt nii eestlastest kui venelastest Keskerakonna toetajate seas. Sellest algas Keskerakonna allakäik.“

Nõnda on nende reiting seetõttu kukkunud umbes kolmandiku võrra ja jätkab püsival langustrendil. EKRE toetus aga kasvab ja on jõudnud kõigi aegade kõrgeimale positsioonile.

Põlluaas: „Käimas on huvitav eksperiment – kuidas mõjub Keskerakonna reitingule ja KOV valimistulemistele Tarmo Soomere toetamine presidendikandidaadina.“

Teatas ju viimane, et toetab nn abieluvõrdsust ehk homopaaride abiellumist, ajades tagajalgadele veel viimasedki Keskerakonna toetajad.

„Kas Keskerakond astub oma madalale reitingule vilistades taas samasse ämbrisse ning teeb iseendale seeläbi lõplikult harakiri?“ küsib Põlluaas retooriliselt.