Henn Põlluaas: võimukoalitsioon, tehke loomkatseid enda peal, laske rahval normaalselt elada!

Arvamus,
©UU
Henn Põlluaas

Sajad tuhanded pered ja meie ettevõtlussfäär on ahastuses sõna otseses mõttes hullumeelsetesse kõrgustesse tõusnud elektri ja gaasiarvete pärast.

Ainus, kes rõõmustab on valitsus, sest see tähendab sadu miljoneid lisatulu. Reformierakonna juhitaval valitsusel pole mõtteski mitte midagi elektri hinna alandamiseks ette võtta. Seda on ju korduvalt välja öeldud. Selle asemel muudetakse inimesed endast sõltuvaks almusepalujaks.

Ülikeeruline, ülibürokraatlik ja ülikulukas väiksemapalgaliste eratarbijate energiaarvete osaline kompenseerimine ei lahenda probleemi. Selle asemel, et tegeleda põhjustega, tegeletakse tagajärgedega ning sedagi ebapiisavalt ja ebaõnnestunult.

Majandust inimeste alandamine ja kerjusteks tegemine ei aita, inflatsiooni ja üleüldist hinnatõusu, sh toiduainete hindade hüppelist kasvu see ei peata. Toetuse söövad juba enne selle saamist ära kolossaalselt tõusnud kõik muud hinnad.

Ainus, mis aitab, on kohene elektrihinna alandamine, mis on valitsuse võimuses. Oleme selleks terve rea konkreetseid ettepanekuid teinud, kuid PortoRollo valitsust ei huvita meie rahva ja majanduse hea käekäik. Alles see oli, kui peaminister Kallas väitis, et elektri hinnatõus on meie peredele köömes.

Aga tänased ülikõrged arved ja inflatsioon on alles algus. Kõige külmemad talvekuud ja veelgi drastilisemad hinnatõusud on veel ees. Suur tänu parteile ja valitsusele, kes arvab, et inimesed tahavad istuda pimedas, külmas ja näljas!

Head valitsuse ja KeRe koalitsiooni liikmed – ehk teete neid ebainimlikke loomkatsetusi enda peal. Laske rahval normaalselt elada!

Henn Põlluaas, EKRE Riigikogu fraktsiooni esimees

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused