Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Henri Kozlov: Jõuluvale

14.12.2015
jõuluvana

Kui tore! Käes on imeline jõulukuu ja päkapikud siblivad jälle ringi. Aeg kokkuvõteteks, või kas ikka on? Usume lapsikult ilusaid muinasjutte, sedasi näib meie haige maailm natuke kergem ja saame kõrvale vaadata külmast teadmise vastutusest. Rumalus pole kunagi keelatud, nüüd on see lausa vastupidi riigi seadustega kaitstud. Sedasi on ju meid lihtsam väljastpoolt kontrollida, suunata ja lamba kombel üha pügada. Lollidejõulud – it’s just a good business!

Usume idiootselt, et tappes miljoneid jõulupuid ja neid säravaid kaunistusi täis toppides on see kahtlemata õige ja ilus – kõik normaalsed teevad ikka nii! Kindlasti tuleb teha veel palju mõttetuid kingipakke, mis õigustaks me rumalat rahaorjust – kõik saksad teevad ju nii! Kui telekast ei tuleks „Home Alone“ või „Die Hard“, siis poleks ometigi õigeid pühi. Ka igasugused tulukesed peavad ikka maksimaalselt vilkuma – peaasi et vaimne mädapaise oleks kaunistatud ilusa usufassaadiga! It’s just a good business – või siis patoloogiline surmahirm?

Sellega rumalused alles algavad, sest tulevikus kestavad lollidejõulud aastaringselt ja minevikku ei mäleta keegi. Valetame süüdimatult, et lastel saab olla kaks isa, kes moodustavad imekombel perekonna, sest nii ütleb poliitkorrektne bioloogia. Isegi kui on vaja valetada, et Kuu on tegelikult Päike, siis nii ongi – kui vaja, siis lollidemaal on kõik võimalik! Ulume nagu kiimas kassid, et abielu on reaalselt kahe samasoolise vahel võimalik. Mis sest, et heal juhul saab seda üksnes kooseluks nimetada. Tunnistan, et koos võivad tõesti elada kes iganes seda tahavad – nii inimesed, loomad kui ka taimed. Kui tohib küsida, mis veider asi on üldse praegune riigi kooseluseadus, kui kooselamise õigus eksisteerib üldiselt kõikidel olenditel? Ja mis ikkagi on abielu ja perekond, kas suvalised geifantaasiad? Aga vahet ju pole – peaasi et kestavad ulmejõulud!

Nagu väiksed titad ulume, et maailmas peavad kõik asjad olema võrdväärsed, absoluutselt mõistmata selle tõelist tähendust – mis on surm? Muidugi peab uskuma, et mehed ja naised on igal elurindel võrdväärsed, või et homod on heterodega võrdsed – mis sest et keegi pole seda reaalselt kuskil näinud, sest surma pole ju. On vaid lõputu progress ja majanduskasv! Eriti peab uskuma, et majanduspagulane on samaväärne valge oma kodanikuga, ja et massiimmigratsioon ei ole kuidagi ohtlik mitte ühelegi väikerahvusele. Peab uskuma, et kõik iseseisvad inimesed ja rahvused on hoopis ise ohtlikud, sest neid pole võimalik nagu lambaid pügada – it’s not a good business! Tuleb uskuda, mida purjus riigiissi lastele etteütleb, sest jokkis mõtlemine on nii imesürreaalne. Aplaus – kõik tublid lapsed plaksutavad nüüd ilusti kaasa!

Veel usume, et ideaalmaailm on selline, nagu seda naiivselt ise tahame, ka Jumal pidi olema ideaalne. Jumal tegi meid ikkagi enda näo järgi ja nüüd mängime jumalalapsi ja Jõuluvana. Arvame, et muinasjutud, mida usume, ongi kogu tõde. Loodame, et kui ideaalselt kaasa näitleme, siis petame kõik valed ilusti tõeks, mida ükski ullike ei taipa. Pean teid kurvastama – vale ei muutu kunagi tõeks. Vale jääb objektiivselt alati valeks, olenemata mida subjektiivselt selle kohta usume. Pimestatud usk tundub ainuõige senimaani, kuni saabub kontrollitud teadmine – aasta pimedaim aeg, kui taas üks usuring on saanud täis. Ja neutraalsus suudab alati mõlemad ajapoolused ärakuulata, sest tema ei usu ega tea otseselt midagi, vaid mõtleb erapooletult kaasa. Terviktõde on olemuselt kolmekojaline, ehk nagu öeldakse – mündil on kolm külge (võib ka serva peale kukkuda).

Mis on tegelikult jõulupühad ehk talvine pööriaeg? Selleks et tunda tõelist jõulurahu, pole vaja igasuguste asjadega ilutseda ja lõputute lolluste laadaga kaasatõmmelda, vaid tuleks tegelikkuses lihtsalt kohal OLLA, nagu see terviklikult juba alati on loomulik. Ainuüksi sedasi on Sul võimalik kogu maailma taas terveks ravida ja ka võimalusel paremaks muuta. Nüüd süüdistatakse mind kindlasti vaenu õhutamises ja vihakõnes, kuna rikun ullikeste jõuluillusiooni. Varsti keelatakse ka kogu vihast nõretav loodusteadus, kuna seal samuti ei tolereerita loodusjuurteta poliitlollust. Jõuluvale – it’s just a good business!