Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Jaak Madison: härra Rootsi peaminister, mida te olete oma riigiga teinud?

-
16.08.2018
Immigrantide põletatud autod Göteborgis.
© Reuters/Scanpix

EKRE Riigikogu saadik Jaak Madison postitas Facebookis mõtlemapaneva arutelu sellest, mis toimub Rootsis.

“Vaatan seda Rootsit (VAATA VIDEOT!) ja nukker on olla. Rootslased on inimestena ülimalt meeldivad, rootsi keel on südamelähedane ja katsun seda ikka meeles hoida. Praktika aitab. Kuid samas on Rootsi ka sügavas augus ja mida päev edasi, seda väiksemaks muutub võimalus sealt august üldse välja ronida. Seda näitab ilmekalt paar päeva vana video, kus on kokku saanud kolm tegurit:

1) Olematu sisejulgeolek ehk 80 autot pannakse lihtsalt põlema ja puudub jõud seda peatada. Mitte ühtegi isikut ei peetud kahtlusalusena kinni. Politseil puudub ressurss ja seetõttu ka julgus otsustavalt tegutseda.

2) Katastroofiline migratsioonipoliitika. Mine tea, ehk olid maskides marodöörid nimedega Gustav, Carl või Johan. Kuid olles selline sallimatu inimene, siis miskipärast tunduvad need olevat veidi rohkem päikest saanud noormehed suguvõsaga eksootilistes paikades. Seega iga aastaga kasvab teise ja kolmanda põlvkonna migrantide hulk, kes muutuvad ohuks kogu ühiskonnale. Kuid kes tegi? Rootsi ise tegi.

3) Argus. Siit paistab taas välja kohutav argus ühiskonnas, sest vastasel korral ei hääletaks ükski tervemõistuslik inimene Rootsis sotsiaaldemokraatide või roheliste poolt, kes selles kasvavas vägivallas ja radikalismis süüdi on. Paraku on nad populaarsed. Seega iga rahvas väärib oma valitsejaid.

Mida ütles peaminister Löfven selle 80 auto süütamise peale? “Mida kuradit te teete?” Ah et nüüd küsib peaminister “rootslastest” vandaalidelt, et mida kuradit te teete? Küsimus on hoopis selles, et mida kuradit Teie, hr peaminister, olete Rootsiga teinud? Miks ei suuda politsei sekkuda operatiivselt sellisesse hävitustöösse? Miks pandi põlema eelmisel aastal jaanuarist juulini 2263 autot? Miks kasvab ühiskonnas järjekindlalt ja kiirelt võõrpäritolu isikute arv? Miks on tavalised rootslased hirmunud ja vaid saunas julgevad öelda, et nad toetavad Rootsi Demokraate?

Samas on võimalus suur, et see autode põletamine aitab tugevalt kaasa 9. septembri valimistel saavutamaks konservatiividel ja rahvuslastel head tulemust. Rootsi Demokraadid on võitlemas esikoha pärast ja see on eksistentsiaalne kogu Rootsi tuleviku jaoks. Lisaks on suur võimalus, et parlamenti pääseb ka uus paremrahvuslik erakond Alternativ för Sverige. Tõenäoliselt aitasid need sama autopõletajad sellele kaasa. Aitasid kaasa, et neid ennast riigist välja saadetaks.”