Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Jaak Madison otsib Euroopa Parlamendis tuge Antifa terroristlikuks kuulutamisele

-
03.06.2020
Jaak Madison.
© Uued Uudised

EKRE saadik Euroopa Parlamendis Jaak Madison on ainus Eesti saadikutest, kes tegutseb selle nimel, et vasakäärmuslastele kord koht kätte näidataks.

“Saatsin kolmapäeval Euroopa Parlamendi liikmete meililisti kirja, kus palusin kaasallkirjastada resolutsiooni ettepanek, millega tunnistataks Antifa ühendused terroristlikuks organisatsiooniks.

Tõenäoliselt seda kahjuks resolutsioonina vastu ei võeta, kuna masendav enamus Euroopa Parlamendist on reaalsusest irdunud mass, kes ei adu absoluutselt vasakäärmuslikku ohtu või propageerivad seda hoopis ise. Kuid meil tuleb näidata jõudu, et on olemas siiski ka tugev grupp Euroopa Parlamendis, kes sellega ei nõustu. Võime kindlad olla, et ükski teine Eesti saadik ei julge seda toetada. Kardavad.

Teiseks oli samas kirjas ettepanek allkirjastada kiri, milles toetataks USA suursaadikut Euroopa Liidu juures võitluses sisemise terrorismiga. Need märatsejad ja lõhkujad, kes praegu hävitavad teiste süütute inimeste poode, ärisid, ettevõtteid, autosid ja elamuid, pole mitte midagi enamat kui lihtlabased terroristid, keda tuleb kohelda küünemustana.

White Lives Matter Too.”