Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Jüri Pallo: liberaalne peavoolumeedia hakkab kirikute juhte demoniseerima

10.03.2023

Uue “koalitsiooni” (keeldun “E” valemängijaid koalitsiooniks nimetamast) esimene rünnak juba toimus. Rünnati EKRET ja normaalset inimest. Peatähelepanu oli tõmmatud kohe kooseluseaduse rakendusaktide vastuvõtmisele. Ei olnud esmatähtis ei Eesti riigi julgeolek, ei Eesti rahva vaesumine- toimetulek, esimese asjana sooviti alandada EKRE – t ning konservatiivsete (mulle see termin ei meeldi, sest olen kristlane, piisab kristlikust usust küll) vaadetega inimesi.

Minu pilk ongi pööratud rohkem kiriku poole. EKRE, teised sarnased poliitilised jõud meid kahjuks neli lähemat aastat enam aidata ei saa. Peame koonduma kiriku ning tema liidrite ümber. Jeesus on meie Hea Karjane ja Tema poolt ametisse seatud kirikute-koguduste juhid, kes ei ole nõus saatanat kummardama, aitavad meid. Pange mu sõnu tähele! Kohe, kui need “rakendusaktid” on seaduseks Eesti Vabariigis saanud, tekib surve kirikutele homoseksuaalsete “paaride” laulatusteks.

Kirikute mittenõustumisel langevad kirikute juhid repressioonide ohvriteks. Eesti Kirikute Nõukogu võib kaotada riigipoolsed toetused, liberaalne peavoolumeedia asub kirikute juhte demoniseerima, et nad ei ole “uuendusmeelsed”, seaduskuulekad.

Mina, Jüri Pallo, kutsun avalikult üles kõiki kristlasi koonduma oma kirikute ümber ja kaitsma Pühakirja õpetust.
Selleks aidaku meid Jumal!

Jüri Pallo
Võrus 8. märtsil 2023.a.