Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Jüri Ratas tõusku lõpuks põlvedelt ja saatku tegelinskid reservi

-
09.03.2022
Eesti isamaa eest!

Jälgides meie sisepoliitilist kemplemist ja kiseljovliku peavoolumeedia igapäevapropagandat, võis tulla lausa sellisele mõttele: kas on üldse võimalikud mingid pahad sündmused, mida ei seostataks kohe EKRE-ga? No et kui Suur Munamägi hakkaks äkki vulkaanina purskama ja määriks tuhaga kokku sinna vikerkaarelistes sandaalides roninud sotside ekskursiooni, kas ka siis oleks seal jalamil leitud Helme jälgi?

Tuleb välja, et see on täiesti võimalik! Mitte just Munamäe purse, kuigi meie seksuaalliberaalid võib-olla näevadki seda oma erootilistes fantaasiates, küll aga EKRE seostumine mõne kahjutoova geoloogilise protsessiga. Ja nüüd tuligi: kuna riigimeedia hakkas kohe mõnuga võõrustama Isamaast eile väljavisatud tegelasi ja edastama hala ja kittumist, kutsuti stuudiosse ka Siim Kiisler, kes alles hiljaaegu oli mõnevõrra pikema nimega, aga tema maailmavaate kaaslased arvavadki, et inimest, eriti meest, tuleks igakülgselt kärpida.

Ja see kärbik Kiisler rääkiski ERR-ile, et „Parempoolseid häiris Isamaa kapseldumine ja “ekrestumine”. Nii et ei saa läbi EKRE-ta ükski oma seltskonda, erakonda, kogukonda lõhestanud ja selle eest kinga saanud intrigaan.

Härra Siim Valmar Kiisler, tollal veel pikema nimega, esinedes eelmise aasta juulis oma aatekaaslaste ees teemal „Kes on eestlane?”, väitis: “Oletame, et Marsilt saabub siia eksikombel kosmoselaev roheliste olenditega, kellel antennid peas. Kui nad eestistuksid, õpiksid ära eesti keele ja austaksid samu asju, oleks nad minu jaoks samasugused eestlased.” Seega oleksid Kiisleri jaoks eestlased ka siia tulnud raadiosaatjate antennidega „rohelised mehikesed”, kes kasutaksid siinset „vaenlase” keelt, toetaksid kooseluseadust ja aktsepteeriksid kamajahu. Ja kurjad „ekrelased“ üritaksid neid „rohelisi eestlasi“ segada nende teel Toompea poole.

„Lootsime, et mõistus võidab, aga näe, võitis rumalus,” ütles kinga saanud Lavly Perling kolmapäeva “Vikerhommikus”, ja ERR-i portaal pani need sõnad suureks pealkirjaks. Ehk osa meie poliitikutest ja meediast ikka ei suuda olla üle liivakasti tasemest, kus laps, keda ei võetud mängu, ütleb, et te olete kõik lollid, lollid, lollid… Ja teised vastavad: ise oled. Vaevalt et Helir-Valdor Seeder hakkab nüüd sellises stiilis vastama süvariiklasest eksprokurörile.

Isamaa on meie tähtsuselt teine ja ühtlasi ka viimane konservatiivne poliitiline jõud. Selle lõplik lõhestamine ja kaaperdamine Trooja hobuse puunäoga liberaalide poolt vaesustaks silmnähtavalt Eesti poliitilist maastikku, sest siis ei toimuks enam isegi poliitilist debatti mitte, jääksid vaid riigipiruka jagamise ja eesti rahva lõpliku kohitsemise protseduurid. Jumal tänatud, et Isamaa võttis ennast kokku ja pakkus sisemuses tekkinud kasvajale suurepärase võimaluse areneda iseseisvalt. Ega härra Seeder neid asustamata saarele ei saatnud.

Mis aga puutub Lavly Perlingusse, siis ta on Isamaas alla aasta ja võiks nii öelda, et ei läbinud katseaega. Eesti legendaarne erakond ei pea muutma oma maailmavaadet selleks, et iga juhuslik teekaaslane saaks ennast seal realiseerida.

Aga Isamaa otsustavast tegutsemisest võib ka teistele tulu tõusta. Kuna viimase uuringu kohaselt kaotas valitsusse kuuluv keskerakond veelgi toetust ja on langenud lausa neljandale kohale, võiks hea Jüri Ratas oma Isamaa kolleegidelt eeskuju võtta ja arvata partei ridadest otsemaid välja sellised talle pidevalt häbi ja tüli toovad isikud, nagu Mihhail Stalnuhhin, Martin Repinski ja Mailis Reps. Ja nädala pärast vaadata, kuidas keskerakond järsult kerkib edetabelis. Seda enam et ülalmainitud isikud ei ole pehmelt öeldes populaarsed ka venekeelsete valijate hulgas. Nad teevad keskerakonna niigi kirjut palet kuidagi eriti ebaesteetiliseks.

Ivan Makarov