Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Kaja Kallas leidis arsenalist viimase õlekõrre ja hakkas ühtäkki meediat ründama

-
12.06.2020
Kaja Kallas.
© Uued Uudised

Reformierakonna esimees Kaja Kallas on üle aasta kestnud ahastuses haaranud oma arsenalist viimase vahendi ning hakanud ajakirjandust süüdistama.

Kallas, kes on näiteks EKRE esimehe Mart Helme kunagise umbusaldamise aegu süüdistanud viimast „ajakirjanduse süstemaatilises ründamises“, vehib nüüd sama mõõgaga.

Valitsusest väljajäämise võõrutusnähud peaksid küll praeguseks juba möödas olema, seda naljakam on näha esiorava vingerdamist.

Igatahes säutsub Kaja Kallas Twitteris, et „see, kuidas ERR suudab Keskerakonna kahtlase raha asjus täiesti vait olla, tekitab küsimusi, kas tõesti olemegi läinud Ungari teed?“.

Selles säutsus on sama palju kibestumist, jõuetust ja naiivsust. Kunagiste kahtlaste rahatehingutega senini mällu sööbinud Reformierakonna praegune liider võib muidugi käiku panna nii Ungari kui ka rahvusringhäälingu, kuid olgem ausad, EKRE kriitika peavoolumeedia kohta mõjub usutavamalt.

ERR-i uudistejuht Anvar Samost tõttaski kohe Kaja Kallasele vastama, et tegelikult on nad ikka Kekserakonna rahajamast kirjutanud päris mitu lugu.

UU