Kaja Kallase valitsuse järjekordne kuritegu: ühiskonna vastandamine rahvas versus politsei

Arvamus,
- Updated
©Uued Uudised
Kaja Kallas – malbe ja rahulik poliitikuhakatis, kes on riigi kriisi juhtinud.

Viimase nädala sündmuste üks eripära on see, et valitsus ja president ei liiguta sõrmegi ühiskonnas puhkenud kriisi leevendamiseks – ka siseminister esines sisutühjalt alles siis, kui vaikida polnud enam võimalik, Kaja Kallas aga lükkab lihtsalt süü politseile, nagu ta ikka armastab oma tegevusetust teiste süüdistamisega õigustada.

Ühiskonnas aga on pinged kõrgel ning üheks kannatajaks on reapolitseinikud. Eesti Päevalehes kirjeldab üks naine olukorda, kus tema politseinikust mees tuleb õhtul koju vaimselt murtuna, sest ta on pandud tavakodanikega vastanduma. Kirja autor lisab, et osa pere sõpradest, kes pole sugugi mitte maski- ja vaktsiinivastased, käivad protestidel, samas kui abikaasa peab seisma nende vastas.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Oluline aga on naise sõnum: “Need poliitikud, kelle otsuste vastu protestitakse, ei anna üldse näole, ei jaga rahvale piisavalt selgitusi ega üritagi neid rahustada. Vastupidi: politseihordide koondamisega ainult süvendatakse nende paranoiat ja siis nad muutuvadki politseinike suhtes hüsteeriliseks.”

Kaja Kallas on ennast juba algusest peale näidanud peaaegu olematu valitsusjuhina. Nüüd sigineb tema tegevusse lausa kuritegelikke momente: ühiskonna üksteise vastu üles ässitamine, politsei ja rahva vastandamine ning tegevusetus kriisiolukorras. Sellisel valitsusel tuleb kiiremas korras vabastada koht neile, kes tahavad ja on võimelised kriisi lahendama.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused