Kaja Kallase valitsuse ministrite prohmakaid saavad tunda nii koolipered kui ka pensionärid

Arvamus,
©Uued Uudised
Päikesetõusuvalitsusest sai aastaga küünlavalgusvalitsus. Pilt on illustratiivne.

Viimased uudised näitavad seda, kuidas PortoRollo valitsuse ministrid teevad oma haldusalal vigu, mis riivavad tõsiselt ühiskonda.

Ajal, mil hinnatõus purustab rekordeid ning pensionärid elavad pensionipäevast pensionipäevani, tabas ligi 500 kojukandega pensioni saavat inimest ebameeldiv üllatus, kui lubatud ajal pensionit ei tulnud, kirjutab Postimees.

See suur prohmakas jääb sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo haldusalasse, kes on ka vabandanud, kuid ajalehe andmetel ähvardab sule sappa saamine sotsiaalkindlustusameti peadirektorit.

Minister ise ütleb, et tegu olevat inimliku eksitusega, mis on üks mugavamaid põhjendusi – Postimehe andmetel polnud uuel teenuseosutajal Hansabil klientide koduaadresse või lihtsalt polnud võimalik nendega ühendust saada. Kas tõesti on raske selliseid asju vältida?

Teise prohmaka otsas istub haridus- ja teadusminister Liina Kersna. Nimelt kirjutab BNS: “Eesti õpetajate aineühendused pöördusid reedel peaminister Kaja Kallase, haridus- ja teadusminister Liina Kersna ning riigikogu kultuurikomisjoni poole ettepanekuga säilitada senine põhikooli lõpueksamite lävend.” Taas on tegu Reformierakonna ministri algatusega, mis on ühiskonna nördimust tekitanud.

Peaministri enda valitsemisstiilist ei tasu rääkidagi, seda oli näha kolmapäevases infotunnis, kus Kaja Kallas kaitses politseivägivalda ja teatas avalikult, et Eesti politsei on veel leebe – põhjanaabrid soomlased olevat meeleavaldusi märgatavalt karmimalt käsitlenud. Seega andis peaminister teada, et repressioonid on Euroopa Liidus loomulikud ja need jätkuvad Valgevene eeskujul ja stiilis.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused