Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kalle Grünthal: Kaja Kallase valitsus valetab

-
09.08.2021
Kalle Grünthal
© UU

Infoportaali Telegram.ee juhil Hando Tõnumaal õnnestus pärast rohkem kui 60 päeva tagasi esitatud teabenõuet (ametlik tähtaeg viis päeva) ja pärast mitmekordset meeldetuletus, saada Terviseametilt lõpuks vastus küsimusele, milline on  paljundustsüklite arv testimisel, millega tuvastatakse Eestis koroonasse nakatunuid.

5. augustil tuli Terviseameti nakkushaiguste osakonna peaspetsialistilt Irina Filippovalt lõpuks ka vastus: vaktsineeritud ja vaktsineerimata inimeste PCR testimiseks kasutab Synlab Taqpath Covid CE/IVD kitti, mille PCR protokollis on 40 tsüklit (!!!)

Mida me sellest numbrist teada saame?

Selle numbri alusel selgub, et vabariigi valitsus koos oma ametkondadega on igapäevaselt positiivsetest testide osas, mis määratlevad koroonasse nakatunuid meile lihtsalt valetanud.

Lühidalt: nakkushaiguste uurimisega seotud PCR analüüside praktikas on optimaalne paljundustsüklite arv umbes 20-30 tsüklit. 30-35 tsüklit on nn hall tsoon, kus positiivne tulemus on juba vaieldav. Alates 35 tsüklist on reeglina tegu mittenakkusliku ja -virulentse viirusmaterjaliga ehk nn surnud viirusega. Ning tsüklite arvu juures 40+ peetakse meetodit juba ebausaldusväärseks tänu märgatavalt suurenenud valepositiivsete tulemuste osakaalule, mille tingivad ülevõimenduse käigus tekkivad mutatsioonid, ristreostust, mittespetsiifilised seondumised jpt.

Ülitundliku PCR testi, 40 tsüklit tulemusel ei saa kindel olla, kes positiivse tulemuse saanutest on üleüldse tegelikult positiivne ja nakkusohtlik ning kõrgele viidud paljundustsüklite arvuga sildistatakse ka terve inimene haigeks.

Siinkohal tuleb mõista, et vaatamata ametlikule kõnepruugile “tuvastati koroonaviirus”, ei ole ükski PCR suuteline viirust (veel vähem viirusest tulenevat haigust) kui sellist tuvastama. PCR testi puhul leitakse üles ja paljundatakse vaid viiruse geneetilist materjali, mitte aga viirust ennast.

Seega näitab hetkeolukord, et valitsus on tahtlikult eiranud elementaarsete nakkuse tuvastamise ja leviku määramise printsiipe ning eesmärgiks on vaid libahirmuga normaalse ühiskonna toimimise lõpetamine