Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Karl Olaf Rääk: kliimaneutraalsus ja Lendavate Lehmade Ministeerium

-
30.01.2023
Karl Olaf Rääk.
© Erakogu

Kõigi erakondade, peale EKRE, valimislubadused sisaldavad truudusvannet kliimaeesmärkidele [1]. Kõige agaramad karjeristid lubavad isegi kliimaministriks hakata või rohepöörde ametkondi rajada. Kui juba rohepöörde, miks mitte Lendavate Lehmade Ministeeriumi?

Teeme asja hästi aeglaselt ja lihtsalt selgeks. Inimtekkelise CO2 kliimamõju hüpotees ja selle peale ehitatud kliimaneutraalsuse teooria on sama tõepärased nagu väide, et lehmad lendavad. Tõendeid ja näiteid kliimapöörde absurdsusest on lõputult, aga nende mõistmist takistab tõik, et koolis vajaka jäänud teadmised on loosungitega asendatud. Inimestele on selgeks tehtud, et kui nad hästi viletsalt ja vähe elavad, siis suudavad nad maailma hukkumise paarikümne minuti võrra edasi lükata. Ja ongi krõks ära käinud, rahvas kliimausku pööratud.

Teeme väikese kooliteadmiste värskendamise. Gümnaasiumi bioloogia õpik: “Eluks on vaja energiat ja süsinikku”. “Elu põhineb süsinikul” [2]. Elu ei põhine Tik-Tokil ega Greta Thunbergi kogutud teostel [3], vaid süsinikul.

Millega me peame võitlema? Õige, me peame võitlema energia tarbimise ning süsinikuga. Me peame võitlema elu alustega. Ja massimeedia udust lummatud mass noogutab ja kiidab kaasa: loomulikult me peame võitlema kõigega, mis meie elu ülal hoiab. Rohkem surma, rohkem kannatusi, siis päästame maailma!

Kliimahullus on nagu hiiglaslik tunnikontroll. Inimesed, kes bioloogia tunnis tähele panid, peaksid CO2 maksu müügiagentidele ütlema, et nood ajavad täielikku jama, käigu nad kuu peale oma petuskeemiga. Aga inimesed ei mäleta, mis bioloogia või loodusõpetuse tunnis räägiti. Inimesed mäletavad seda, mida propagandaportaal pool tundi tagasi kuulutas.

Delfi, ERR ja endine Noorte Hääl võivad üksteise võidu kuulutada, et 2+2 ei võrdu mitte 4, vaid 6, 8 või koguni 22 ja inimesed võivad seda uskuda, sest ajakirjandus ju ei valeta.

Kui aga ideoloogiliselt tembitud arvutustega hakatakse projekteerima kõrghoonet, tuumareaktorit või kanalisatsioonitoru, siis võib koledaid asju juhtuda. Nagu ikka, kui mingi jabura ideega hakatakse reaalsust väänama.

Meie auhindadega pärjatud, maailma parim, PISA testide Parnassil hiilgav haridussüsteem on tootnud koormate viisi inimesi, kelle taskud saab mistahes kägu ajades tühjaks teha. Õnneks pole mitte kõik sellised. Ja see annab lootust. Isegi kui neid praegu käojaani-sekti jüngrite poolt pilgatakse ja ähvardatakse, annab mõistuse säilitanute vastupanu lootust, et me tuleme sellest kollektiivse hullumeelsuse episoodist elu ja tervisega välja.

Kui tulla tagasi valimislubaduste juurde, siis aruka valija jaoks on terade-sõkalde eristamine lihtsaks tehtud. Erakonnad, kelle lubadused sisaldavad truudusvandeid kliimaneutraalsusele, toetavad meie senise elu hävitamist. Kliimaneutraalsust toetavad mõtlemivõimetud hampelmannid, kes on valmis terve Eesti suureks Nursipaluks muutma, kui kõrgelt ja kaugelt käsu annab.

Ainus erakond, kes sõgeduse võimule allumast keeldub, on piisavalt tark ja tugev, et eesti rahvas sellest hullumeelsuse episoodist läbi juhtida. Valid Konservatiivse Rahvaerakonna esindaja- valid elu. Valid selle teise – saad vaesuse, kannatused ja Lendavate Lehmade Ministeeriumi. Lihtsamat valimisspikrit on vist keeruline koostada.

Karl Olaf Rääk
EKRE Riigikogu kandidaat nr. 556 Tallinna Kesklinna, Pirita ja Lasnamäe linnaosas

Viited

[1] Reformikad korduvalt võiduni viinud kampaaniameister: ma ei usu EKRE võitu, aga esikoht võib ka üsna piiri peal olla
https://ekspress.delfi.ee/artikkel/120131766/reformikad-korduvalt-voiduni-viinud-kampaaniameister-ma-ei-usu-ekre-voitu-aga-esikoht-voib-ka-usna-piiri-peal-olla

[2] Eluks on vaja energiat ja süsinikku Opiq; Peatükk 1.1 (Bioloogia gümn, II)
https://www.opiq.ee/kit/29/chapter/1361

[3] Amazon author: Greta Thunberg
https://www.amazon.com/stores/Greta-Thunberg/author/B07R11DD1X